Паспортний стіл• 11 июня 2025

Чи допомагали вам на цьому форумі?

Дівчата, хочу щиро подякувати вам за підтримку та класні ідеї щодо теми про відмінності між нами та руснею, дуже допомогли! Завдяки вам народився справді крутий проект 🙏
Ви неймовірні 💛🩵Обов’язково звертатимусь ще. І якщо з мого боку зможу бути корисною, із задоволенням підкажу чи допоможу ❤️

Гарного дня
Дюйм оф о4ка• 11 июня 2025
Нет. Только били и оскорбляли
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня 2025
Краще донатами на зсу
Латвийские_Номера• 11 июня 2025
Да, помогали.
2 раза в очень серьёзных вещах. Спасибо
Ну и конечно анонс акций в супермаркетах-это одни из самых востребованных тем)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нет. Только били и оскорбляли
Неправда!
То вам нарощували броню
Незламна Україна• 11 июня 2025
Дивно,що допомогли з укртемою, тут ’язика’90%
Хомо_сапиенс• 11 июня 2025
Мне никогда не приходило в голову просить помощи или советов на Советчице. Для меня это просто развлекательный ресурс , где можно потрындеть и не больше.
Христя в тiстi• 11 июня 2025
Часто допомагали. І з лікарями, і машину відкрити, і жалюзі встановити, і помилку в коді знайти. Дуже вдячна!
Незламна Україна• 11 июня 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Краще донатами на зсу
На цьому форумі не модні, такі теми.
Простецкая• 11 июня 2025
завжди тут допомогали.
Хочу барабульки• 11 июня 2025
На цьому - ні, допомагали в англомовному reddit. Але тут знаходила для себе якусь потрібну інформацію, так що, певно, таки помогли
А який проєкт у вас, якщо не секрет?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня 2025
Ответ дляНезламна Україна
На цьому форумі не модні, такі теми.
Мода циклічна.
Коли у 22 році писали, пробачте, про гівнюка притулу, то ніхто не вірив.
А тепер у 25 прозріли ті, хто на нього молився
КохайтесьЧорнобровi• 11 июня 2025
Помогли! Самая крутая помощь, это опара, для теста)) С тех пор, тесто всегда отлично выходит.
Дюйм оф о4ка• 11 июня 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Неправда!
То вам нарощували броню
Нет, змеи тут
Пенек Возмездия• 11 июня 2025
Много раз помогали. Тут хватает хороших людей.
Khmelnichanka• 11 июня 2025
Так. І неодноразово. .
Seehund• 11 июня 2025
Да, я не могла прочитать диагноз, мне помогла одна дама.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 июня 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нет, змеи тут
Ок. Тоді то не образи, а протиотрутна вакцинація
Україна понад усе!• 11 июня 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нет. Только били и оскорбляли
Задумайтесь, может вы делаете также?
Україна понад усе!• 11 июня 2025
Я помогала только советами. И мне тоже помогали советами, при чем тской инфы ни в каком гугле нет
Поддакиваю иногДА• 11 июня 2025
Для мене це розважальний ресурс, шукаю яке кіно подивитися..
але іноді навіть розмова не по темі може дати поштовх до чогось. Головне це зрозуміти)
Поддакиваю иногДА• 11 июня 2025
От мені цікаво, чому, коли пишу українською, нік завжди російський) а коли російською - то навпаки?))
Чаюри• 11 июня 2025
Допомагали і морально, і порадами.
Мішечок щастя• 11 июня 2025
Ответ дляНезламна Україна
та там хтось чат GPT підпряг і опублікував відповідь
Невгамовна шахиня• 11 июня 2025
Допомагали, і не раз, за що щиро вдячна порадницям! Особливо, коли опинилася по швидкій в лікарні, у приймальному відділені якої з мене вимагав лікар гроші за операцію. Одна з порадниць мені дала посилання на програму НСЗУ, про яку я чула, але не вникала в деталі. Завдяки цьому лікар не отримав того, чого хотів. А через рік я скористалася цими знаннями, та так само не платила за операцію доньки в тій самій лікарні.
Незламна Україна• 11 июня 2025
Ответ дляМішечок щастя
Мабуть
Україна понад усе!• 11 июня 2025
Вспомнила, как у меня было туго с финансами и сломался смеситель в ванной на сьемной квартире (хозяин не компенсировал поломки по изначальной договоренности при вьезде). Так я здесь написала, что может у кого то есть б у подешевле. Мне здесь девушка ответила и за 200 грн выслала. Смеситель очень хорошо прослужил, до сих пор на той стемной квартире стоит. Благодарна той девушке, помогла мне. Хотя нас тогда заблокировали на какое то время
wolfhits@• 11 июня 2025
Так, підказки, роздуми і неймовірний гумор- це те що мені дає спілкування тут. Багато чого зрозуміла завдяки форуму- тут, безумовно, найкращі люди на Землі зібрались👍
Кредитная• 11 июня 2025
Так, давали дієві поради тут мені не одноразово.
І я радила щось, якщо могла.
Також були на мою адресу і токсичні відповіді.
Життя таке різноманітне, як і Порадниця.
Дюйм оф о4ка• 11 июня 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Задумайтесь, может вы делаете также?
Нет