Подскажите пожалуйста напольную сушилку для белья , для съемной квартиры. Чтобы выдерживала постельное, полотенца
Помеха справа• 11 июня в 14:50
Господи, а шо вони різні бувають? звичайна розкладна, які там можуть бути нюанси. Вони всі витримують навантаження білизною. В мене найпростіша
Ответ дляПомеха справа
Хочу якісну, і щоб вмістка була. У мене вдома стара, їй вже мабуть років 15 і жива. А зараз все тяп ляп роблять
Опля Картопля• 11 июня в 14:55
даже интересно что будут советовать. производителя? продавца?
зы. у меня первая попавшаяся, купленная на рынке рядом. выбирала по размерам своей лоджии. служит верой и правдой уже лет 10.
Творческий типаж• 11 июня в 16:18
Ответ дляХи хи, ну ну
У меня такая LEIFHEIT
О, теж хотіла на таку вказати з Юска, хоча фірма не юск
Меломанка Маланка• 11 июня в 17:36
Ответ дляХи хи, ну ну
У меня такая LEIFHEIT
О! Саме хотіла йти фотографувати свою, таку як у вас. Авторе, ця сушарка просто вищій клас. Якісний пластик, вмістка, зручна. В мене вже років п´ять, і в таких колотнечах побувала, а їй хоча б що. Не дешева буде, але відпрацює вам кожну гривню. Дуже раджу!
Меломанка Маланка• 11 июня в 17:38
Ответ дляTiffanyy
Как раз на нее и смотрю , вроде должна быть норм
Беріть, не пошкодуєте. Вона просто мега-класна!