ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 июня 2025

Вы бы хотели жить в такой модели Украины?

Где прогрессивная ставка налога, высокий уровень соцзащиты, социальное жилье, выплаты и пособия? При этом те, кто безработны или зарабатывают мало на обеспечении у государства (за счет налогов зарабатывающих), а те, кто зарабатывает больше или много - платят прогрессивную ставку. Как в западных странах, где доходит до 45 и даже до 57%? При этом страна тоже берет беженцев и помогает. Хотели бы вы построить такое государство?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 11 июня 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Працюю, підтвердила диплом. Моя думка стосовно сказанного незмінна. Так, я не маю зп 5000, щоб відчувати образу за те, що майже половину заберуть. Мені вистачає того, що є.
В том-то и прикол. У меня есть 5000 и отдавать их на блага, которые здесь так пестро расписывают, я бы не хотела
Пишу, не читаю• 11 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Моя коллега, лікар, каже з цього приводу так, що коли піде на пенсію, всі соки витягне з системи, що стабільно виплачувала такі великі кошти. На разі, всіх кого знаю з таким рівнем зп ( 5-7 К) все влаштовує.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 11 июня 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Ага. удачи по вытягиванию соков из государства)
Пишу, не читаю• 11 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну інші зараз тягнуть і в ус не дують. Там так дупку заносять тим, хто більше платив, що нажаль наші ветерани праці тільки мріяти могли б.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 11 июня 2025
Ответ дляПишу, не читаю
Вы понятия не имеете о чем говорите, но ок, спасибо за мнение
Лепешечка• 11 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А як ви хочете, нічого не віддавати, а зате мати соціальні плюшки, гарну інфраструктуру, школи та університети, хорошу медицину з сучасним обладнанням, мабуть ще і високотехнологічну армію?
Ну, так не буває у державі нема своїх грошей.
Печальки.нет• 11 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я не знаю, какой должна быть страна, чтобы 40% от дохода были оправданы как взнос в нее
А у нас какой? 23,5 с з/п + 20 в чеке, при покупке недвижимости, вступлении в наследство ещё +, при продаже б/у снова
Аноним ФЕЯ• 11 июня 2025
Я категорично проти прогресивних ставок оподаткування. Це не стимулює ніяку верству населення. Бідні не будуть хотіти працювати, а багатим не буде стимулу розвиватися. Ставка повинна бути рівною для всіх і поміркованою, аби стимулювати вихід з тіні. І головне, мінімізувати втручання держави в життя громадян.
Ніколи нічого доброго не добитися жорсткими діями.
ПробілНеПрацює• 11 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
Я максимально обʼєктивно відповіла на питання автора
Так, податки великі - але ми отримали не менше у відповідь
ви користуєтесь поки що благами, а податки ще й не пробували платити. Зручно. А коли почнете заробляти, то й по іншому заспіваєте.
Пес Патрон• 11 июня 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви трохи не вмієте читати? Що значить, не пробувала? Там є кнопка, прочитати ще раз по відповіді користувача
Спробуйте
Тоді напишете ще раз. Дякую
ПробілНеПрацює• 11 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
Спробуйте
Тоді напишете ще раз. Дякую
навіщо? ви ще не розумієте, що таке податки з високих доходів. А те, що ви платите, це копійки.
Пес Патрон• 11 июня 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
В мене середній дохід і середня зарплатня
І, сама країна, тримається, якраз на таких середніх податків середньостатистичних людей
Але,хіба українці то зрозуміють, тут інша формула успіху? Наглядно можна спостерігати
ПробілНеПрацює• 11 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
щасливо вам))
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 11 июня 2025
Ответ дляЛепешечка
Я ничего не говорила о ничего. Но и не половину дохода. Университет, медицина и тд - лучше оплачу сама со своего дохода
Пишу, не читаю• 11 июня 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ми різне маємо на увазі. В Україні у моєї матері було ЧП реабілітація людей після інсульту. Багато прикладів, коли вирішальним етапом були тільки гроші родичів. І ці старенькі були різних професій ( педагоги, інженери ) Вважаєте вони мали накопичення чи поміч держави для цього випадку?
І є інший приклад, коли я проходила підтвердження в різних відділеннях і навіть установах. Ви не маєте уявлення, які послуги входять для літніх людей, які платили податки. І яка підтримка для інших верст населення. Звісно, що соціальщики того не мають. Там послуги виключно, щоб не вмерти. Але ж і там надають.
До речі раніше я була тієї ж думки, що і Ви.
Вчителька з мікрорайону• 11 июня 2025
Мы уехали из такой страны, потому что в итоге после оплаты жилья,детского сада и отсутствия любой помощи государства у нас денег было столько же,сколько у тех кто на пособиях. Чувствуешь себя лошарой,зато им всем хорошо.
Вчителька з мікрорайону• 11 июня 2025
Ответ дляПоказушница
Чому ж ні? Високі податки компенсуються норм соцзахистом - сьогодні ти ’на коні’ і платиш, а завтра ’все погано’ і отримуєш виплату. Там зрозумілі правила гри і ти розумієш, за що платиш. А не як у нас, гроші ’на бочку’ зараз, замість виплат ’в випадку чого’ - дуля, і все інше - пенсія, здоров´я, освіта теж максимально ´через жопу’.
Виплати зазвичай починаєш отримувати тоді,коди вже витратив всі свої заощадження.
Вчителька з мікрорайону• 11 июня 2025
Ответ дляIshoy
Ну так люди потому и не уезжают из Украины, что не хотят платить 40% и выше налогов. А на беженство кинулись с радостью, при этом придумывая схемы, как бы налоги и там не платить. Это невозможно из наших людей искоренить.
В Украине высокие налоги,просто не все их платят. В Англии с минимальной зп налог - 0, а у нас?
KriskaA• 12 июня 2025
Так. Нормальна європейська країна.
KriskaA• 12 июня 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
не смішіть мені зі Швецією. Вам там бідна-біднісінька. Хіба ви інваліди і тішитеся безкоштовним лікуванням. Для інвалідів там справді ок. Все решта - Боже збав.
Ото я бачу, як моя однокласниця там мучається останні 30-ть років :)))) І все ніяк не збереться з силами рвонути додому :)))
KriskaA• 12 июня 2025
Тема розпочата кацапським ботом і лайна вартує.