Мороженная курица• Изменено 11 июня 2025
Вы понимаете, в чем феномен группы BTS?
Что среди множества корейских мужских групп именно к ней такое пристальное внимание по всему миру, такой сильный интерес людей всех возрастов (даже женщин 60+), иногда помешательство. В эти дни участники закончили службу в армии, и среди фанатов творится что-то невероятное.
Что это? Грамотный маркетинг?
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Сорри, я в США, тут не в курсе
Ну да ну да)))
В США найбільший ринок збуту для к-поп.
Там тур за туром в корейських груп, збирають стадіони по 70 тис.
В США найбільший ринок збуту для к-поп.
Мороженная курица
• 11 июня 2025
Ответ дляПуки-куки
Я в феврале/марте была в Милане и как раз была неделя моды. Там из приглашенных гостей была какая-то корейская группа. И пошли они по магазинам... Я сначала и не поняла что за толпы возле входа в бутики, а это они ’скупались’
Половина группы была тогда в армии.
Этот участник был в Милане.
постою_послушаю• 11 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Я тоже 49+, но позднородящая , поэтому знаю
Ми ту
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
В Калифорнии, Тихий океан
Ще тижня не пройшло, як з великим шумом на Софі стадіумі (70 тис місць) проходили концерти корейського гурту Стрей кідс, з величезним успіхом, а квитки на концерти в солд аут пішли за 20 хвилин.
Ну звісно, ніхто про к-поп в США не знає)))
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляМороженная курица
Женская группа?
Блек Пинк?)
Блекпінк давно не група.
Всі в одиночному плаванні.
А навесні в Мілані були Енхайпен (від Прада), Хьонджин з Стрей Кідс (принц Версаче, любимий хлопчик Донателли), і ще хтось з Ейтіз, Сан начебто.
Всі в одиночному плаванні.
постою_послушаю• 11 июня 2025
Ответ дляМороженная курица
В Кореї щонайменше 20 чоловічих груп, але чомусь саме вони прогреміли на весь світ.
Не только они, много кейпоп групп, и девчачьих тоже.
Меня больше феномен Тейлор Свифт удивляет
Плекаю думи• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Сорри, как-то мимо меня прошло, я на пляже тусила 2 недели ))
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляМороженная курица
Половина группы была тогда в армии.
Этот участник был в Милане.
Джин, він глобальний амбассадор Гуччі.
постою_послушаю• 11 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Нет, я не знаю как этот бред можно слушать и так фанатеть
А вообще понимаете как можно фанатеть? Есть у вас любимые исполнители?
Я такая - жду трамвая• 11 июня 2025
Группа на аудиторию +15 лет. Дочке 16. Про группу я только знаю что она есть и называется BTS. И то, только потому, что подружки дочки фанаты и на концерты ездили. Они популярны не больше, и не меньше чем другие всемирно известные группы, как по мне.
Кондуктор трамвая• 11 июня 2025
Напевно СММ у них хороші, тому і пропхали так гарно саме цю групу. Старша дочка в 13-14 їх слухала (5 р тому). Молодша дочка і я не фанат їх музики). Хлопці молоді, симпатичні, таке публіка любить
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Про ВТS та чому їх люблять.
Тому що вони прості хлопці з бідної компанії, які пробились за рахунок таланту, а не грошей.
Тому, що Бан Ши Хьок, їхній продюсер - грьобаний геній, і ще він не боявся вкладати всі свої гроші в групу.
Тому що вони ’розкручувались’, спілкуючись з фанатами в соц.мережах і завалюючи їх купою контенту.
Тому, що вони пахали по 20 годин на добу.
Тому, що вони круті.
Тому, що вони талановиті.
Тому, що вони збудували довкола себе найбільший, найвідданіший і найорганізованіший фандом в світі.
Тому, що вони не пластикові ляльки, а живі люди, які не соромляться ділитись своїм життям з шанувальниками.
Ще мільйон причин, лінь писати.
І так, тому що BTS проторували шлях для всього к-поп.
Тому, що вони круті.
Тому, що вони талановиті.
Ще мільйон причин, лінь писати.
Мороженная курица
• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Блекпінк давно не група.
Всі в одиночному плаванні.
Справді?
Вікіпедія про це мовчить. Навіть пише, що оголошено про світовий тур групи у 2025 році.
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Середній вік фандому BTS - 28-36 років. Потім йде група 37-50, і тільки за ними молодь до 28.
BTS вже 12 років на сцені, більшість фандому з ними з перших років, тож не можуть бути 16-літніми.
Для 16-літніх от Енхайпен є і Стрей кідс. Хоча ні, Стреї для 20+.
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляМороженная курица
Справді?
Вони всі, крім однієї, пішли з своєї продюсерської компанії і заснували власні. Кожна випустила як мінімум по 1 сольному альбому.
Не те, щоб хороші, але які є.
Єдина успішна пісня у Розе, це Аpt, колаб з Бруно Марсом.
Але ви праві в тому, що їхня стара компанія оголосила, що вони їдуть в тур, Дедлайн називається. І це дивно, бо тур розпочинається через пару тижнів, а ще ані квитків немає, ані програми.
Не те, щоб хороші, але які є.
Мороженная курица
• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Не те, щоб хороші, але які є.
Цікаво, не знала.
Ще, пам´ятаю, була популярна ця пісня, принаймні так здавалося, враховуючи кількість людей, що танцювали і знімали цей фірмовий танець з квіткою в руках.
Мороженная курица
• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Не те, щоб хороші, але які є.
А у кого немає альбому? У Ліси чи Дженні?
Плекаю думи• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Про ВТS та чому їх люблять.
Тому, що вони круті.
Тому, що вони талановиті.
Ще мільйон причин, лінь писати.
Тому, що вони круті.
Тому, що вони талановиті.
Ще мільйон причин, лінь писати.
Специально посмотрела несколько видео. Насчёт всего не знаю, но где там талант? Талант это - Фредди Меркьюри, Уитни Хьюстон,.
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляМороженная курица
Альбоми є у кожної.
Джису залишилась в старій компанії, випустила альбом на корейській, орієнтується на азійську публіку. Вона майже не займається музикою, зато активно знімається в дорамах.
Розе заколабилась з Марсом, пісня стала вірусною і дуже популярною, але інші пісні з альбому ніякі, і альбом навіть в сотню Біллборд не потрапив, якщо не помиляюсь.
Дженні в звичному для неї образі стервозної сучки випустила альбом ’Дженні’, пісні з нього ніде не чую, ні в яких топах не бачу.
Ліса знайшла дуже вигідного коханця, сина власника концерну LVMH, куди входять майже всі люксові бренди, від Луї Віттон до Хеннесі і Моєт, тому зараз її пропихують куди тільки можна - від шоу ВС до Мет гала, де, до речі, вона своїми трусами спричинила величезний скандал. Точніше, не самими трусами, а тим, що на її трусах (а вона була на червоній доріжці в піджаку і мереживних трусах) були зображені обличчя чорношкірих діячів, борців за права жінок.
А, забула: ще Ліса в 3 сезоні Білого лотоса знялась.
Плекаю думи• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Про ВТS та чому їх люблять.
Тому, що вони круті.
Тому, що вони талановиті.
Ще мільйон причин, лінь писати.
Тому, що вони круті.
Тому, що вони талановиті.
Ще мільйон причин, лінь писати.
.
Я такая - жду трамвая• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну так подтягиваются слушатели подростки все это время. Тети +30 лет в минимальном проценте переходят в фанзону таких груп. Поэтому изначально это подростки, которые естественно взрослеют. Я никого из молодежи 25-30 лет не знаю, кто слушателей BTS. А подростков от +12 полно вокруг начинают слушать. В +15 это уже запросы на поездки на концерты на которых есть и те, кто вырос с этого возраста до сегодня вместе с группой. Феномена я не вижу. Если бы ломились все от 15 до 90 лет на их концерты, был бы феномен. В так любая группа имеет своих слушателей и поклонников.
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В ВTS на концерти ломляться, ще й як)) В них в минулому турі всі квитки в солд аут за 2 хвилини розійшлися)
А це був стадіонний тур з аренами по 60-80 тис місць)
І зараз за хвилину розійшлись би, якби BTS тур оголосили.
Але тур буде не раніше наступного року, бо ще не всі мембери з армії повернулись, а ще ж підготуватись до туру треба.
Снідаю авокадо• 11 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Про фанзони: у BTS в фанзонах немає підлітків)
Там якраз від 25+ всі.
Я такая - жду трамвая• 11 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Там якраз від 25+ всі.
50-90 лет не ломятся, значит феномена нет. Есть возрастная группа которая росла с этой музыкой. Вы считайте как хотите. Билеты в мире не только на BTS расходятся в первые часы.
Мороженная курица
• 12 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Альбоми є у кожної.
Так, Лісу бачила.
Малюнки не бачила, але мене вразив одяг, якщо чесно. Труси. Вона хоч не кореянка, але багато років в цій культурі. Кореянки навіть шорти під спідницями носять, а тут такі труси.
Снідаю авокадо• 12 июня 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
50-90 ні на кого вже не ломляться))
Про квитки: на Тейлор Свіфт квитки і через декілька днів можна купити, зараз ось у Біллі Айліш тур буде, донька без проблем на другий день квитки купила.
На Стрей Кідс швидко в солд аут пішли, хвилин за 20, але теж без проблем купувала.
А от щоб придбати квитки на минулий тур BTS в подарунок моїй доньці, подрузі, її чоловіку і їхній свекрусі довелось купувати членство, сидіти з усіх доступних гаджетів, і то ледве купили 2 квитки. Все було в солд ауті за пару хвилин, і це не в відкритому доступі, а по членству. Не армі взагалі не змогли квитки придбати.
Так що таки феномен)
Да_Я_ТакаЯ_• 12 июня 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
50-90 ні на кого вже не ломляться))
Так що таки феномен)
Вы на них работаете судя по всему ,адвокатом. Платят хоть хорошо?)
Кому оно нужно?
Ну вам нужно, и хорошо.
Живу почти 3 года в Оттаве,мне 44. Дочке 15.
Ни я ни дочка их не слушаем,я вообще тут про них впервые прочла.
Феномен,лять
Кому оно нужно?
Ну вам нужно, и хорошо.
Феномен,лять
Мороженная курица
• 12 июня 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Кому оно нужно?
Ну вам нужно, и хорошо.
Феномен,лять
Кому оно нужно?
Ну вам нужно, и хорошо.
Феномен,лять
Ну, вы и про Ван Гога, и про Моцарта можете сказать ’кому оно нужно ’. И будете правы. Только если не будете говорить в таком пренебрежительном стиле и подчеркнёте, что это ваше субъективное мнение, и что вы уважаете вкусы других.
Стріляний птах• 12 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Я не пізно народила, але знаю бо донька фанатака. От їдемо на концерт к-рор групи.
Моїй мамі 69 років і їй подобаються ці хлопці😄, в