Гигиенишвили• 12 июня в 21:54

Виплата національного кешбеку за квітень. Коли?)

Накопичила досить суттєву суму за квітень, сумлінно підтримувала вітчизняного виробника, так би мовити. По факту: практично середина червня, а виплата за квітень вкотре "обробляється" з уже тенденційним запізненням. От нахіба було впроваджувати ту програму, знаючи, що в бюджеті діра, враховуючи різні чинники ( безбожну, захмарну корупцію в першу чергу)?! Уже й зла на то все немає, чесслово(
Чи то лише в мене майже місяць висить "в обробці" та "благословенна" виплата ( до слова, майже 1 500 грн.)?
Вірю, я повірив• 13 июня в 18:59
Ответ дляГоспожа_тамагочи
У мене 2 дорослих і два підлітка-тиранозавра, й то ми наїдаємо максимум на 600 грн кешбека. А їсти ми всі любимо.
Я отправляю к примеру почту по работе очень и очень много писем, рассчитываюсь картой своей потом оформляю себе авансовый марка по Украине + конверт это примерно 2.50 кешбека. В мае вот отправила почти 450 писем ) Национальный кешбек это не только еда )
Ворожу на каві• 14 июня в 13:18
І шо його репетувати було? Прийшов кешбек, все в порядку)