маминаБубочка• 12 июня 2025

Гінекологи -єндокрінологі , допоможіть

Зараз за кордоном, з врача и тяжко.
Дочці 16 р, 3 роки не може нормалізуватися цикл. 2 міс не має, потім 2-3 міс нормально і знову не має.. Врач назначив ОК, для нормалізації циклу, поприймаэте трохи , а потім перестане … ТТГ 8, на це увагу не звертає… щитовидка не має впливу на цикл …. Підскажіть , ОК можна приймати в нашій ситуації , чи що можете порадити ? Дякую
Мост_Устал• 12 июня 2025
Ответ дляСнегопадка
Чому йод не можна ? Ви розумієте як працює цей орган ? І що значать ці аналізи ?
При аіті йод не можна, бо може спровокувати появу вуздів і чого гіршого.
автор маминаБубочка • 13 июня 2025
Ответ дляМира всем
Цикл був нестабільний. То пів року не було. Раз в 3 місяци, раз в 2 місяці. Спочатку здали аналізи по гінекології. Робили узі. Потім здали ТТГ, Т3,Т4. Ттг було в нормі, але у підлітків повинно бути 1,5-2. Т4 був низький. Виписали еутірокс спочатку 12,5 мкг. Потім через місяць контроль аналіза. Потім піднімали потихеньку, перездавали аналізи кожні 2-3 місяці. Узі щитоподібної залози в нормі. Цикл стал 39, 38 днів. Потім потихеньку 33-30. Буває по-різному. Лікар казала 30-45 днів це норма у підлітків.
А єутірокс перестали приймати? Довго приймали ? Дякую
автор маминаБубочка • 13 июня 2025
Ответ дляМост_Устал
Раніше гормони були ж заборонені до 18р, там зздається і в інструції це написано. Почніть просто з ендокринолога, вирівняйте ттг, якщо він у вас дійсно 8, то приймати тироксин, бо в вас не тільки цикл поїде. Щитовидка дає і нагруди і на гінекологію.
Можете поприймати тазалок, він працює. Але спотатку виясніть та розберіться з ттг.
Дякую