Жерица ночи• 13 июня в 00:51

Треба повністю перестати їсти солодке і борошняне, тільки тоді ви і схуднете.

західний_діалект• 13 июня в 00:52
Хачапууури• 13 июня в 00:52
а еще жирное, копченое, соленое и газированное )
Жирафовое варьенье• 13 июня в 00:54
Мой организм так измучен диетами и правильным питанием с ограничениями что его ничего не берет😂
Захекалася читать• 13 июня в 00:56
Ну, моя мама худела с 80 до 65. Ела потихоньку сладкое, но каждую конфеты считала и записывала ккал. Это нужна огромная сила воли, конечно, но это возможно. Если очень тянет к сладкому)
КапитанльнаЯ• 13 июня в 01:01
Только филе воды можно.
Ешь вода, пей вода, срать не будешь никогда
Альфред Шнитке• 13 июня в 01:02
Не ем такое и не худну
Дело в общем каллораже
СкумбріяП8• 13 июня в 01:02
Кому надо? Хотя.. судя по нику, то вам
КонхфЭдкаТузик• 13 июня в 01:03
ок
Админко• 13 июня в 01:09
Ответ дляХачапууури
И вообще есть перестать
Муркошечка• 13 июня в 01:19
Знову useruser біснується?
Леся Українка• 13 июня в 01:19
В мене інсулінорезистентність. Те що порадниці люблять називати обжорством, лінню і куди ви дивилися.
На ІГ тримаю вагу, 100 кг)). Без інтервального ще росту.
автор Жерица ночи • 13 июня в 01:24
Ответ дляЛеся Українка
А її можна якимось чином знизити?
автор useruseruser • 13 июня в 01:25
Ответ дляМуркошечка
Знову useruser біснується?
Так.Мені радять відмовитись від солодкого.Як відмовитися?Сили волі в мене немає зовсім.
автор useruseruser • 13 июня в 01:26
Ответ дляАльфред Шнитке
Не ем такое и не худну
Дело в общем каллораже
Согласна.Но многие пишут,что нужно отказываться от сладкого и от мучного.Не просто ж так.Надо отказаться.А я не могу,у меня нет на это силы воли совсем.
автор useruseruser • 13 июня в 01:27
Ответ дляХачапууури
Это легко.И меня тошнит от этого.
Ушла и Пришла• 13 июня в 01:35
Знайомому так лікар порадив.
Він схуд на 30 кг.
Реанимация• 13 июня в 02:35
Це не так. На початку повномасштабного нам взагалі нічого було їсти, а потім принесли волонтери хліб і шоколад. За місяць на одному хлібі з шоколадом втратила 15 кг зайвої ваги. Тобто вага втрачається не від того, що саме ви їсте, а від кількості їжі. Якщо кількість зменшується, вага також йде на спад.
Болтушка Му• 13 июня в 03:44
Можете не їсти картоплі, вермишелі, круп, фруктів. Їжте лише м´ясо і солодощі. Ви теж схуднете. Вся суть в дефіциті калорій.
СкрипяСердцем• 13 июня в 06:40
Ответ дляЛеся Українка
100 кг это ваш нормальный вес? По какой причине держите и не снижаете?
И какой интервал у вас, сколько углеводов в процентах, граммах?
ИГ не панацея. Можно на 6-8 часов нажрать 3000 кал и удивляться что не худеешь на ИГ. .
СкрипяСердцем• 13 июня в 06:43
Ответ дляЖерица ночи
А її можна якимось чином знизити?
Можно. Уменьшением общего количества углеводов и правильным ИГ. А еще гликемический индекс продуктов очень поможет в общем понимании биохимии похудения.
svetolino• 13 июня в 07:29
Ответ дляuseruseruser
Починати з того що зменшувати кількість вживаної їжі. Не приносити /не купляти те що не можно їсти. І заміщати солодке і мучне овочами і м´ясом. Це тяжко. Але все в голові. Сил! Здоров´я!!
Мальчижка• 13 июня в 07:31
Ответ дляЖерица ночи
А її можна якимось чином знизити?
Можна, тільки важко.
Ендокринолог призначає дієту, потрібно притримуватися.
Цукру не можна зовсім, борошна мало. Строго триразове харчування без перекусів. У перервах пити воду. Більше білка і овочів, фрукти по мінімуму і після основного прийому їжі. Без копченого і надто солоного. Намагатися їсти продукти з низьким глікемічним індексом.
Важко перші два тижні без цукру, а потім набагато легше.
Не сильно засмажене я собі дозволяю.
Мальчижка• 13 июня в 07:33
Ответ дляuseruseruser
Завжди є вибір - здоров´я чи шоколадка.
Перший час, коли зовсім важко, можна купувати шоколад зі стевією і з´їдати трохи.
Мені ще банани добре заходять замість солодких йогуртів і зефіру.
автор Жерица ночи • 13 июня в 08:35
Ответ дляБолтушка Му
Так і роблю.Щоб не поправлятися.
автор Жерица ночи • 13 июня в 08:36
Ответ дляРеанимация
Дякую.
Муркошечка• 13 июня в 08:37
Ответ дляuseruseruser
Як, ви ж часто пишете, що у вас залізна сила волі, завдяки якій ви схудли..
автор useruseruser • 13 июня в 08:37
Ответ дляsvetolino
Да,тяжко
автор useruseruser • 13 июня в 08:38
Ответ дляМальчижка
Можна, тільки важко.
Не сильно засмажене я собі дозволяю.
А солодощі із замінником цукру можна?
автор useruseruser • 13 июня в 08:39
Ответ дляМальчижка
Завжди є вибір - здоров´я чи шоколадка.
Я взагалі солодкі йогурти не переварюю.
автор useruseruser • 13 июня в 08:39
Ответ дляМуркошечка
Якщо би не було,то не схудла би.