Жерица ночи• 13 июня 2025

Треба повністю перестати їсти солодке і борошняне, тільки тоді ви і схуднете.

Ашолюдискажуть• 13 июня 2025
Автор я 3 місяці мінус 12 кг з ваги 114 кг, інсулінорезистентностю і діабет 2 типу.
Їм виключно 3 рази на день, іноді 2 коли обід дуже ситний.
Харчуюся по гарвардській тарілці і м´ясо лише курка ( філе стегна), риба, говядина. Кашіишречка, булгур, картопля в мундирах. Салати і овочі( буряк і морква обмежено).
Балую себе раз в тиждень і голубці, і вареники в торт. Но трошки і щоб в денний калораж влазити.
Багато разів сідала на строгу дієту і зривалася, а в цей раз раз в тиждень собі дозволяю улюблені страви і процес схуднення пішов.
Девальвация• 13 июня 2025
Надо просто создать дефицит калорий, а уж каким способом - особо без разницы. Технически, никто не поправляется от определенной еды - она вся расщепляется на аминокислоты да глюкозу - и белки, и жиры тоже, точно как и углеводы, превращаются в нее, ну плюс всяческие микроэлементы. Поправляются от лишних калорий, которые из то самой глюкозы. Сладости и белая мука конечно наилучший вариант для отказа, у них самое проигрышное соотношение пользы и калорий, обычно без них организм не особо теряет, а тем более многие их едят без меры.
А я вот не люблю сладкое, и не имею привычки есть хлеб как добавку, только как отдельное блюдо. Но тоже иногда набираю - мои излишки - это орехи, сыры и колбаски, еще иногда чипсики с пивом.
Мальчижка• 13 июня 2025
Ответ дляuseruseruser
А солодощі із замінником цукру можна?
Якщо йдеться про шоколад, то трохи можна. Я ще собі льодяники від горла купую із підсолоджувачем.
Печиво, вафлі і т.п. - ні. Бо там у складі маргарин, який псує всю картину.
Якщо немає сили, так хочеться випічки, то краще самостійно спекти щось на вершковому маслі.
Мальчижка• 13 июня 2025
Ответ дляuseruseruser
Я взагалі солодкі йогурти не переварюю.
Це дуже добре.
Где тут 0?• 13 июня 2025
Ответ дляМальчижка
Можна, тільки важко.
Ендокринолог призначає дієту, потрібно притримуватися.
Цукру не можна зовсім, борошна мало. Строго триразове харчування без перекусів. У перервах пити воду. Більше білка і овочів, фрукти по мінімуму і після основного прийому їжі. Без копченого і надто солоного. Намагатися їсти продукти з низьким глікемічним індексом.
Важко перші два тижні без цукру, а потім набагато легше.
Не сильно засмажене я собі дозволяю.
я так і харчуюся все життя (ну, каві з цукром, правда, п´ю). худа, але пузіко нікуди не дівається(
Мальчижка• 13 июня 2025
Ответ дляГде тут 0?
Я відповідала на питання про інсулінорезистентність.
Цей діагноз ставить ендокринолог.
Наявність невеличкого пузика зовсім не означає, що у людини є такий діагноз.

Для людини з інсулінорезистентністю пити каву з цукром - швидкий шлях отримати діабет 2 типу. Для здорової людини ні, пийте собі. Це не корисно, але якщо пити після їжі або перед їжею, то не зашкодить.
автор useruseruser • 13 июня 2025
Ответ дляМальчижка
Це дуже добре.
Згодна.
автор useruseruser • 13 июня 2025
Ответ дляДевальвация
Это да.
автор useruseruser • 13 июня 2025
Ответ дляМальчижка
Да,ви праві.