Скоро_вчера• 13 июня в 13:55
Куди перевезти жінку з дитиною по країні? Тихе місце
Шукаємо житло в межах України, де реально переважно тихо.
Садочок чи робота не потрібні, цікавить лише спокійна безпечна локація, де можна зняти житло з усім необхідним на кілька місяців.
Можливо хтось порадить такі містечка, де сам живе?
Цветочница• 13 июня в 14:43
Даже странно что живя в Украине вы не знаете в каких городах тихо а в каких нет
Чекаю завтра• 13 июня в 14:49
Чернівці або Ужгород. Минулого року жили в Чернівцях, однокімнатну знімали за 10. Зараз в Києві, то дуже хочеться назад в Чернівці)))))
Отчебучкина• 13 июня в 15:14
Ответ дляСкоро_вчера
нам би в ідеалі щоб зняти до 10т грн на місяць
Це в безпечному регіоні нереально.
Copy-Paste• 13 июня в 15:27
Ответ дляГлас_Народа
Хоче автор тихе місце то Хмельницький не варіант...
У Хм. області буває неспокійно, знаєте де. У самому місті - більш-менш (порявняно з Києвом).
Скоро_вчера
• 13 июня в 15:35
Ответ дляЦветочница
Цікаво, яким чином я проживаючи у Києві, можу знати реальну обстановку десь в містечку на 30т на Полтавщині чи Черкащині? Ви знаєте?
Чи для вас сводки - то гарантія повноти інформації?
Скоро_вчера
• 13 июня в 15:35
Ответ дляОтчебучкина
Це в безпечному регіоні нереально.
У великому місті - вірю, в умовному Світловодську - не повірю.
Скоро_вчера
• 13 июня в 15:37
Ответ дляКоролева ганделику
Живу тут, в області так, пролітають, збивають, у місті тиша з липня 2022
А в яких містечках в області реально зняти на Вінничині? І де шукають житло по вашому регіону? Все той же лох?
Зрадорозганячка• 13 июня в 16:45
Ответ дляТвоя космішна
Винница?
там шахеды с ракетами нередкие гости
Та ви що? Коли останній раз були?
Глас_Народа• 13 июня в 18:35
Ответ дляCopy-Paste
Більш менш але якщо всерівно звідкись їде то краще вже відразу Чернівці чи Ужгород
Глас_Народа• 13 июня в 18:36
Ответ дляЗрадорозганячка
Та ви що? Коли останній раз були?
Тривоги постійно...повз летить. По дорозі збивають
Твоя космішна• 13 июня в 19:09
Ответ дляЗрадорозганячка
Та ви що? Коли останній раз були?
Вам показать скрины с наших тг каналов, где даже в этом месяце писали про вектор шахедов /ракет на Винницу или область?
Вы правда не в курсе этого?
У меня сестра в винницкой области, да шумно не часто, но шахеды шляются и ПВО периодически работает, чтобы они до Винницы не долетели
Вы правда не в курсе этого?
Королева ганделику• 13 июня в 19:57
Ответ дляТвоя космішна
Вы правда не в курсе этого?
У самому місті тиша
Твоя космішна• 13 июня в 20:08
Ответ дляКоролева ганделику
У самому місті тиша
так я не спорю, но они там шатаются, подлетают, пролетают и т.д. А автор, я так понимаю, хочет спокойно спать, а частые тревоги , как не крути, все равно жизнь портят, даже если и не слышно работы ПВО(( Я как-то была в Черновцах 6 дней, так все 6 дней я спала абсолютно спокойно, там тревогу дают только по мигам и тушкам, мне повезло, тогда тушек не было , а шахедов там нет. 6 дней абсолютно спокойного сна...эх... Я так не хотела назад в Киев ехать под это все
Последние два обстрела Киева, так вообще, нервы сдавали и сердце выпрыгивало((
Зрадорозганячка• 13 июня в 23:28
Ответ дляТвоя космішна
Вы правда не в курсе этого?
Де Вінниця, а де область? Не треба мені скріни показувати, я чудово знаю про ситуацію там
Зрадорозганячка• 13 июня в 23:30
Ответ дляГлас_Народа
Коли ви в Вінниці останній раз вибух чули?
Людина шукає варіанти, шоб тихіше ніж у Києві. А ви тут про повз летить
Бабка-ежика• 14 июня в 00:02
Ковель, Волинська обл., тихо, і я думаю, що не так дорого, як Ужгород чи Мукачево. Всі магазини є, інфраструктура є.
Глас_Народа• 14 июня в 10:21
Ответ дляЗрадорозганячка
В тому то і справа що шукає ..то для чого брати варіант під питанням якщо можна однозначно вибрати тихі ночі