ніколи такого не було• 13 июня 2025

Хто любить перець?

Приходиш додому з роботи,а там : такий баняк фаршированого перцю чоловік зробив. І я його не дуже люблю, але їм, бо ж чоловік старався.
Пишу з калідору• 13 июня 2025
Так, я теперь знаю что приготовить на выходные
Незламна• 13 июня 2025
А чим він його натовкував?
автор ніколи такого не було • 13 июня 2025
Ответ дляНезламна
А чим він його натовкував?
Фарш і трохи рису,приправи
Та не реву я• 13 июня 2025
Я оболочку выбрасываю. А начинку с ароматом перца люблю, где можно такие перцы нашёл в это время?)
Болтушка Му• 13 июня 2025
Позичте мені Вашого чоловіка на тиждень, так перці фаршировані люблю)
Ответ дляТа не реву я
Я теж викинула
Ответ дляБолтушка Му
Ні,бо будемо голодувати.. В сім´ї лише він любить куховарити
Болтушка Му• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ответ дляПишу з калідору
Смачні
Туся муся• 13 июня 2025
Только доели. Только у нас более диетический вариант: без зажарок и с индюшиным фаршем. Для меня он самый вкусный.
ДеньгиНеСдаю• 13 июня 2025
как же у вас неаппетитно выглядит, фу, испортили настроение
а еще от утреннего торта не отошла
Сердючка• 13 июня 2025
Ну от нашо? Нашо ви ото робите знову . на минулому тижні хтось зі своїми перцями , ви знов ... якаж то смакота... ізверги , наніч ...
Ответ дляСердючка
Я теж наніч поїла,а що робити
Сіточка• 13 июня 2025
Перець дуже люблю, як і більшість простих овочів, але тільки у сирому вигляді або в аджиці.
Аджику не варю більше, бо знайшла на свій смак їй заміну, у вигляді соуса
Ответ дляСердючка
Тоді Вам не в інтернет
Сіточка• 13 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а еще от утреннего торта не отошла
Не можна фукати на страви, це фі з вашого боку.
Але про вранішній торт посилання вас попрошу, будь ласка.
Всех в сад• 13 июня 2025
Не особо люблю, но ем. В вашем случае ела бы с удовольствием - готовила не я )))
Всех в сад• 13 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а еще от утреннего торта не отошла
Тю, а я наоборот есть захотела. Обычное фото из жизни, а не инстаграмм
Всех в сад• 13 июня 2025
Ответ дляСердючка
Згодна )))
Я теж планувала не їсти вже)
Меломанка Маланка• 13 июня 2025
Люблю перец,и фаршированный,и в салатах,и так просто захрумать
Та не реву я• 13 июня 2025
Ответ дляТуся муся
Какая сухая , постная гадость(
КликОЛЬКА• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Я теж наніч поїла,а що робити
Смачного!
Виглядає гарно, чоловіку респект.
Але я з іншого табору, не люблю перець в будь якому вигляді .
Якщо ваш чоловік накруте голубців, викладайте, покажу своєму, можливо це його сподвигне, він також любе готувати.
Ответ дляКликОЛЬКА
Смачного!
Виглядає гарно, чоловіку респект.
Були два тижнітому
КликОЛЬКА• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Були два тижнітому
Не встигла .
Я замовила на сніданок банош (лайт варіант, простоиз бринзою), буду їсти і думати про голубці.
Ответ дляКликОЛЬКА
Не встигла .
Чоловік теж робить банош
Кривая спроса• 13 июня 2025
У нас ещё не вырос. А магазинную зелень покупать не хочется.
А так, фарш. перцы вкусны, главное, в кулинарии, как и везде, чтобы руки росли из нужного места, и стимул))
Кривая спроса• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Чоловік теж робить банош
Безробіття?
Ответ дляКривая спроса
Безробіття?
Що?
Кривая спроса• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Що?
Без образ)
На готування треба час...
Ответ дляКривая спроса
Без образ)
На готування треба час...
Чоловік на пенсії