ніколи такого не було• 13 июня 2025
Хто любить перець?
Приходиш додому з роботи,а там : такий баняк фаршированого перцю чоловік зробив. І я його не дуже люблю, але їм, бо ж чоловік старався.
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляНезламна
А чим він його натовкував?
Фарш і трохи рису,приправи
Та не реву я• 13 июня 2025
Я оболочку выбрасываю. А начинку с ароматом перца люблю, где можно такие перцы нашёл в это время?)
Болтушка Му• 13 июня 2025
Позичте мені Вашого чоловіка на тиждень, так перці фаршировані люблю)
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляТа не реву я
Я теж викинула
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляБолтушка Му
Ні,бо будемо голодувати.. В сім´ї лише він любить куховарити
Болтушка Му• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляПишу з калідору
Так, я теперь знаю что приготовить на выходные
Смачні
Туся муся• 13 июня 2025
Только доели. Только у нас более диетический вариант: без зажарок и с индюшиным фаршем. Для меня он самый вкусный.
ДеньгиНеСдаю• 13 июня 2025
как же у вас неаппетитно выглядит, фу, испортили настроение
а еще от утреннего торта не отошла
Сердючка• 13 июня 2025
Ну от нашо? Нашо ви ото робите знову . на минулому тижні хтось зі своїми перцями , ви знов ... якаж то смакота... ізверги , наніч ...
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляСердючка
Я теж наніч поїла,а що робити
Сіточка• 13 июня 2025
Перець дуже люблю, як і більшість простих овочів, але тільки у сирому вигляді або в аджиці.
Аджику не варю більше, бо знайшла на свій смак їй заміну, у вигляді соуса
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляСердючка
Тоді Вам не в інтернет
Сіточка• 13 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а еще от утреннего торта не отошла
Не можна фукати на страви, це фі з вашого боку.
Але про вранішній торт посилання вас попрошу, будь ласка.
Всех в сад• 13 июня 2025
Не особо люблю, но ем. В вашем случае ела бы с удовольствием - готовила не я )))
Всех в сад• 13 июня 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а еще от утреннего торта не отошла
Тю, а я наоборот есть захотела. Обычное фото из жизни, а не инстаграмм
Всех в сад• 13 июня 2025
Ответ дляСердючка
Згодна )))
Я теж планувала не їсти вже)
Та не реву я• 13 июня 2025
Ответ дляТуся муся
Какая сухая , постная гадость(
КликОЛЬКА• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Я теж наніч поїла,а що робити
Смачного!
Виглядає гарно, чоловіку респект.
Але я з іншого табору, не люблю перець в будь якому вигляді
.
Якщо ваш чоловік накруте голубців, викладайте, покажу своєму, можливо це його сподвигне, він також любе готувати.
Виглядає гарно, чоловіку респект.
. Якщо ваш чоловік накруте голубців, викладайте, покажу своєму, можливо це його сподвигне, він також любе готувати.
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Смачного!
Виглядає гарно, чоловіку респект.
.
Виглядає гарно, чоловіку респект.
Були два тижнітому
КликОЛЬКА• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Були два тижнітому
Не встигла
.
Я замовила на сніданок банош (лайт варіант, простоиз бринзою), буду їсти і думати про голубці.
. Я замовила на сніданок банош (лайт варіант, простоиз бринзою), буду їсти і думати про голубці.
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Не встигла
.
Чоловік теж робить банош
Кривая спроса• 13 июня 2025
У нас ещё не вырос. А магазинную зелень покупать не хочется.
А так, фарш. перцы вкусны, главное, в кулинарии, как и везде, чтобы руки росли из нужного места, и стимул))
Кривая спроса• 13 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Що?
Без образ)
На готування треба час...
ніколи такого не було
• 13 июня 2025
Ответ дляКривая спроса
Без образ)
На готування треба час...
Чоловік на пенсії