Я_з_Франека• 13 июня в 21:55
Інвалідність дитині, які наслідки/ обмеження в дорослому житті
Вітаю, у дитини РДУГ + гіперкінетичний розлад. Заняття дуже дорогі, логопеди, нейропсихологи, сенсорна терапія Психіатр пропонує оформити групу дитині, без черги візьмуть садок+якісь пенсія по інвалідності яка покриє хочаб логопеда. Виховую дитина одна, з фінансами важко, але вкладаю все в дитину що можу.
Я в роздумах, чим така інвалідність може бути чревата в дорослому житті? Обмеження в отриманні прав на водіння? займати якість посади. Лікар каже що інвалідність дається на рік, і потім її можуть зняти, є гарна перспектива що дитина вийде в ньому років к 8-9 . Не знаю чи варті ті пільги і виплати тих обмежень. Чи то я себе накручую
Знаю бакси• 13 июня в 22:34
Ответ дляЯ_з_Франека
Ну одна справа інвалідність там по язві, а інша по психіатрії
По этой нозологии либо на 2 год либо до 18 . Что то вам психиатр не то говорит. Да и с назваными вам диагнозами не положено.
А так в целом никаких особо ограничениями не светит . Можете просто не пройти следующую перекомиссию и ее снимут . И о том , что нива по психиатрии можете никого не ставить в известность ( там свои заморочки)
Мама Чели• 13 июня в 22:35
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую дівчата, буду збирати документи, не факт ще що дадуть, але спробуємо
вот именно, инвалидность либо не дадут, а если и дадут выплаты аж 1300 гривен..заживете...
Знаю бакси• 13 июня в 22:38
Ответ дляпарИла я парИла
У нас Рдуг, ми навіть мріяти не можемо про інвалідність… на вашому місці - я б бігла робити групу.
А ее и не дают при сдвг . Автор либо что то не поняла либо не договаривает.
Броніки для Моніки• 13 июня в 22:56
Ответ дляОце потужно
Если предлагают инвалидность, значит не все хорошо. У меня ребенок с дцп ходячий, еле выбила инвалидность в 3 года, говорили, что дают только колясочникам. Пришлось даже в областной центр ехать за направлением.
Дивно. Теж Дцп і ходячий, жодних проблем з отриманням групи не було. Дали у 1,5 роки на підставі МРТ головного мозку. На який підставі відмовляли?
Попельшка• 13 июня в 23:19
нічим
про інвалідність знатимете тільки уи нвхьюто не має права прт неї розказувати
але не впеанена що з названими діагнозами зараз її можливо отримати
Анонім Перший• 13 июня в 23:20
Навіть без інвалідності Ваша дитина має пільги - безкоштовне харчування, логопед, психолог та корекц.педагог, який приходитимуть до садочка(якщо в садочку їх немає). З мінусів - вони працюватимуть за субвенцією, тому корекц.педагога скоріше за все директор не знайде, хіба логопеда та психолога
Попельшка• 13 июня в 23:20
Ответ дляЯ_з_Франека
Питання в тому які наслідки можуть бути в дорослому житті з такою ’ історією’ хвороби
в тому що дитина так і не одужає(
Вапщета• 13 июня в 23:46
Ответ дляПопельшка
нічим
З такими діагнозами інвалідність ніколи не можна було отримати, не тільки зараз, є чіткий список діагнозів. Автор щось сильно не договорює, там їй явно щось ліве мають малювати
Попельшка• 14 июня в 02:10
Ответ дляВапщета
думаю у дитини РДА
це важко прийняти
і останне прощо треба думати - чи дізнається хтось про аутизм
це важко прийняти
Знаю бакси• 14 июня в 09:40
Ответ дляПопельшка
думаю у дитини РДА
це важко прийняти
Скорее всего это мама сама решила оформлять . Потому что психиатр не мог сказать , что инвалидность дается на год . По психиатрии такого срока нет .
Я_з_Франека
• 14 июня в 11:03
Ответ дляМама Чели
Вам заздрісно чи що? 1300 це теж гроші, це пів місяця занять з логопедом , якщо для вас то не гроші, я за вас рада
Я_з_Франека
• 14 июня в 11:06
Ответ дляЗнаю бакси
питання не в тому зрозуміла чи не зрозуміла щось автор, договорює чи не договорює, питання в можливих наслідках
Я_з_Франека
• 14 июня в 11:06
Ответ дляПопельшка
думаю у дитини РДА
це важко прийняти
не треба думати коли немає чим 😉