Anastasiia-9046• Изменено 14 июня 2025

Які плюси та мінуси Європейського союзу ви бачите для України?

Плюси:
Доступ до Европейського ринка праці
Інвестиції
Боротьба з корупцією
Мінуси:
Приватизація залізниці, що може вбити сервіс, який ми зараз маємо
Можуть завдати шкоди сільському господарству
Більше бюрократії
aljonyshka• 14 июня 2025
Ответ дляnatlem
Тобто ви ’малость офігели’ з того, що школа не дозволила сину вашої знайомої булить іншу дитину і зразу відрубала таку можливість?
Вы что, ребенок же просто пошутил)))Какие все обидчивые, небось жирные очкарики))
natlem• 14 июня 2025
Ответ дляaljonyshka
На жаль, вашу іронію більшість зрозуміє прямо, як написано . І це сумно. Бо ображати і булити інших - для більшості тут норма. Вони дивуються коли їх дітям не дають то робити. Але не дивуються, що їх діти булять інших.
Kapitoshka7• 14 июня 2025
Удалено администрацией...
IrinnkA• 14 июня 2025
Ответ дляAnastasiia-9046
Я про те наскільки регулярними та без запізнень є поїзди. Як показує практика після приватизації якість сервісу дуже погіршується. Подивіться на німецьку залізницю
Так ЄС це не тільки німецька залізниця. У Франції вони запізнюються рідко
автор Anastasiia-9046 • 14 июня 2025
Ответ дляIrinnkA
Там вона приватизована?
MamiVikka• 14 июня 2025
ужас отберут гнилые поезда родом из колониальной Гаваны прошлого столетия и запретят людей перевозить как скот. Горе то какое дикое прямо да?? А ещё страшнее что воровать и грабить запретят. Кто-то уже в комментах от этого тут страдает вон аж.
паника то какая у некоторых
Goku5927• 14 июня 2025
Ответ дляViktoriia2024
Жодного плюса не бачила до 14року , а зараз тим більше
Згодна. Україна має йти власним шляхом, нам той ЄС і дарма не потрібен. Міцний військовий альянс — це вже цікавіше. Ми для європейців ніколи не будемо своїми, вони для нас теж, Україні потрібно припинити шукати собі брата-свата. Брати-свати у 100% держав — їхні колишні колонії або нинішні господарі. Україна ніколи нікого не захоплювала і водночас ніколи не стане державою-рабом. Тому висновок очевидний
IrinnkA• 14 июня 2025
Ответ дляAnastasiia-9046
Там вона приватизована?
Так. 100% акцій належать державі
HelterSkelter29• 14 июня 2025
Ответ длямаринабаранова
Мы очень сильно идеализировали жизнь европейскую - пока сами там не пожили. Именно - пожили и всё ощутили на своей шкуре: и бюрократию, и медицину, и унизительное отношение. Лечиться - все в Украину едут!
Потому что Украина реально лучше!!! Даже еда вкуснее у нас!
aljonyshka• 14 июня 2025
Ответ дляnatlem
Да, я так и поняла по смайлам))))) Для нас это норма, к сожалению, как и бить детей, орать, везде высказывать свое авторитетное мнение и абсолютно не уважать чужие границы)
frumoasa17• 14 июня 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Це жарт?
Не чіпай - вб ю• 14 июня 2025
Ответ дляaljonyshka
Ну от якщо з першого разу не дійде, жартуватиме з дитбудинку або в новій родині, які навчатимуть його що булінг є неприпустимим
Не чіпай - вб ю• 14 июня 2025
Ответ дляfrumoasa17
Це жарт?
А що саме вам менше смачне в нас, цікаво? Борщ, абрикоски, помідори, які пахуть помідорами? Що?
frumoasa17• 14 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Це все є не тільки в Україні. І не менш якісне та смачне.
Не чіпай - вб ю• 14 июня 2025
Ответ дляfrumoasa17
Не всі гарний смак мають, тому я не сумніваюсь що вам і в умовному Мадоналдсі смачно
frumoasa17• 14 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Гарний смак мають тільки українське?
aljonyshka• 14 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Это была ирония)
Решка7777• 17 июня 2025
Ответ дляGoku5927
і ламатися під директивами((