"Росія активізувала перекидання військових вантажів до Білорусі повітряним шляхом.
За даними аналітичного проєкту AviVector, до білоруської авіабази “Мачулищі” почали регулярно прибувати російські військово-транспортні літаки Іл-76 та важкий транспортник Ан-124-100.
Аналітики вважають, що нинішня активність транспортної авіації пов’язана з підготовкою до російсько-білоруських навчань «Захід-2025», які мають відбутися у вересні."
Мама Никитки-2• 14 июня в 14:37
Ответ дляЕкатерина27
У Гуры есть пост на эту тему:
Таккккк
Слова Зеленского по-ходу скоро станут пророческими
РФ перекидывает огромное количество военной техники в Беларусь на западную границу.
Прибалтика готовит вариант эвакуации гражданского населения на случай нападения из Беларусь.
Успокою прибалтов. Пока РФ не захватит нас, они не полезут к Вам.
Для этого, они планируют сделать 5-6 разных заходов ( об этом я уже писал)
Черниговская будет, отвлечение внимание.
Все подумают, что массовый заход на Киев, а это время будет прорыв Ровенской области.
С применением огромного количества дронов и ракет.
Санду уже знает, финал этой всей истории
Таккккк
Ну всьо, Катерина знов осідлала улюбленого коника. Ще й того тупая гуру притягла.
П.С чесно думала, що ви розумніши і усіляких дебілів не читаєте
gizzaGinora• 14 июня в 14:37
Ответ дляBransoletka
Тільки про нього сьогодні думала...
То буде відповідь, чому ви не залишаєте коментарі у власних темах?
От , наприклад, ваша тема на 75 коментарів
З них ваших -4
Ні про що.
Продовження накидування на вентилятор.
Думаю, відповідь я не дочекаюсь))
З них ваших -4
Ні про що.
Продовження накидування на вентилятор.
Думаю, відповідь я не дочекаюсь))
Мама Никитки-2• 14 июня в 14:38
Ответ дляelenze66
Це не найближчій шлях.
А шо, ви не знали? В минулих темах про нас уб від білорусів саме так і писали))
Николь1986• 14 июня в 14:38
Страшно. Реально страшно. Суки такие, лезут отовсюду, как тараканы.
Екатерина27• 14 июня в 14:38
В Ровенскую могут зайти с целью отрезать запад. Я подозреваю, что фортификационных сооружений по границе там еще меньше чем в Сумской ( точнее почти нет вообще). Так что вполне могут попытаться зайти.
Ответ дляЕкатерина27
А що дасть те відрізання, якщо й так вже поставок немає. Паде Київ- паде Україна.
Треба тепер за посольствами пильнувати
Екатерина27• 14 июня в 14:43
Ответ дляМама Никитки-2
Удалено администрацией...
Ответ дляgizzaGinora
З них ваших -4
Ні про що.
Продовження накидування на вентилятор.
Думаю, відповідь я не дочекаюсь))
З них ваших -4
Ні про що.
Продовження накидування на вентилятор.
Думаю, відповідь я не дочекаюсь))
Ви вже звинуватили мене в праці на ворога, що я маю вам відповідати? З такими як ви немає сенсу про щось говорити. Промиті марафоном мізки
Екатерина27• 14 июня в 14:44
Ответ дляBransoletka
Треба тепер за посольствами пильнувати
Так не в поставках уже дело.
Ответ дляЕкатерина27
Так не в поставках уже дело.
А в чому? З Рівненщини на Одещину?
gizzaGinora• 14 июня в 14:48
Ответ дляBransoletka
Ой, ну ви прям молодець, ага))
Йдете в наступ
І замість давати відповіді, просто звинувачуєте мене))
Елементарна маніпуляція))
То відповідь буде, чи продовжите дешеві маніпуляції?))
Запитую ще раз.
Чому ви не ведете діалог в своїх темах?
Йдете в наступ
Елементарна маніпуляція))
Запитую ще раз.
Чому ви не ведете діалог в своїх темах?
Дашенька из Киева• 14 июня в 14:51
оце читаю і думаю.... дивно так то вони топчуться біля умовного ’торецька’ вже рік, то наче є потужності на наступ на суми і одночасно з білорусі (ну принаймні про них мова в цій темі)...
gizzaGinora• 14 июня в 14:57
Ответ дляBransoletka
А в чому? З Рівненщини на Одещину?
Цікаво, чи пройдете ви тест на кацапського троля.
Є дуже просте питання))
Жоден троль не дав на нього адекватну відповідь.
І це питання - хто влаштував різню у Бучі?
Чекаємо на вашу реакцію)
Є дуже просте питання))
Чекаємо на вашу реакцію)
Ответ дляgizzaGinora
Ой, ну ви прям молодець, ага))
Йдете в наступ
Елементарна маніпуляція))
Запитую ще раз.
Чому ви не ведете діалог в своїх темах?
Йдете в наступ
Елементарна маніпуляція))
Запитую ще раз.
Чому ви не ведете діалог в своїх темах?
В яких темах я не веду діалог?)
Ответ дляДашенька из Киева
А нащо тоді ті навчання? Після 22-го я вже не вірю в прозорість намірів
gizzaGinora• 14 июня в 14:58
Ответ дляBransoletka
В яких темах я не веду діалог?)
4 відповіді на 75 коментарів?)
О так, діалог))
Чекаю вашу реакцію на моє питання про Бучу.
О так, діалог))
Ответ дляInuk
Сьогодні також прочитала в тредс
Зараз закричать дружно хором, що це ІПСО
Дашенька из Киева• 14 июня в 15:01
Ответ дляBransoletka
не знаю, на аналітика не претендую, тема ж ваша... не хочеться вірити в погане...
але є спостереження (в рамках диванного иксперда) що бульби проявляютсья коли ситуація для них сприятлива і притихають коли навпаки... це теж непокоїть, бо почали активізувтаися...
Ответ дляgizzaGinora
Є дуже просте питання))
Чекаємо на вашу реакцію)
Є дуже просте питання))
Чекаємо на вашу реакцію)
Ви в своєму розумі?
Блокую вас.
P.S. Різанину в Бучі проти мирного населення скоїла армія РФ, в основному псковські десантники.
Блокую вас.
Ответ дляДашенька из Киева
Те, що я і кажу. Паде Київ- паде вся Україна, крапка у війні
Дашенька из Киева• 14 июня в 15:07
Ответ дляBransoletka
песимістично...
Ответ дляДашенька из Киева
песимістично...
Скоріше реалістично з урахуванням того, що відбувається навколо
Ответ дляЕкатерина27
У Гуры есть пост на эту тему:
Таккккк
Тут ключевая фраза - Прибалтика готовит вариант эвакуации гражданского населения, т.е у них люди имеют высшую ценность, а для наших царьков - люди это расходный матариал
Ответ дляalex-3f3c
Ну так зе нещодавно прямо сказав ’пусте місто легше взяти’
Дашенька из Киева• 14 июня в 15:19
Ответ дляBransoletka
я розумію.. просто хочеться вірити в краще
Ответ дляlilul990
Схоже автор ви більш близькі до правди
З тими силами і засобами які є у росіян їм вигідніше цілитись зразу в центр. У них не так багато попиток буде і поле для маневру
До речі, всюди мовчатт, що бюджет США на 26 рік передбачає виділення допомоги Україні- 0. Взагалі ні-чо-го
Ответ дляЕкатерина27
У Гуры есть пост на эту тему:
Таккккк
Откроют фронт на Ровно? Это кто ж там так бредит?