Чесно брешу• 14 июня в 15:52
Після сеансу голок збільшилась біль, це норм?
Лікар порадив масаж та голки, бо нічого не допомагає зняти біль у попереку. По МРТ є три протрузії у попереку.
Сьогодні перший раз пішла. Після масажу поставила голки. Доїхала додому, лягла на диван і відчуваю, що ниття і біль значно посилились.
Чесно брешу
• 14 июня в 16:00
Ответ дляАnnеt
польза иглоукалывания не доказана. эффект на уровне с плацебо.
В мене вже пів року болить, нічого не допомагає.
Лікар призначена ЛФК з фізіотерапевтом, голки та масаж.
Я вже гівно згодна їсти, щоб тільки не боліло...
Конфиденциальность• 14 июня в 16:48
Ответ дляЧесно брешу
Сходите к остеопату, мне иголки не помогли, а остеопат на ноги поставил
Чесно брешу
• 14 июня в 19:41
Ответ дляКвартираЧья
Після масажу ще може трохи боліти, типа крепатура.
А ЛФК Ви робите?
Робила дома зарядку сама, але вона не допомагає, лікар призначив заняття з кінезкотерапевтом, в понеділок буде перше заняття.
КвартираЧья• 15 июня в 16:01
Ответ дляЧесно брешу
Мені стає легше, якщо полежати на аплікаторі Кузнецова.
Ну і ліки мені невролог призначаз (Детралекс).
Мені здається, я Вам вже писала в іншій темі.