vitysya• 14 июня в 19:27

Компанія для прогулянок

Дівчатка, так вийшло - що не маю подруг в Києві, мені 40 років, люблю гуляти по місту, можливо хтось також хоче на вихідних прогулюватися в компанії, давайте разом. Раніше на спорт ходила , тепер заборонила через проблеми зі спиною - ось замінила спорт на погулянки містом, кава у гарному кафе.
Без Баяна• 14 июня в 19:29
В якому ви районі?
автор vitysya • 14 июня в 19:33
Ответ дляБез Баяна
В якому ви районі?
Лівий берег, недалеко від моста Патона. Але їжджу гуляти в різні парки, центр.
Великий сатирик• 14 июня в 20:08
Ответ дляvitysya
Майже поруч. Але з часом зараз не дуже добре у мене :(
А плавання Вам заборонили теж? На Дарницькій площі чудовий басейн.
автор vitysya • 14 июня в 20:10
Ответ дляВеликий сатирик
Так, заборонили все, не можна взагалі напрягати мʼязи спини. Надіюся це тимчасово.
Великий сатирик• 14 июня в 20:10
Ответ дляvitysya
Ого. Бережіть себе.