Дівчатка, так вийшло - що не маю подруг в Києві, мені 40 років, люблю гуляти по місту, можливо хтось також хоче на вихідних прогулюватися в компанії, давайте разом. Раніше на спорт ходила , тепер заборонила через проблеми зі спиною - ось замінила спорт на погулянки містом, кава у гарному кафе.
Великий сатирик• 14 июня в 20:08
Ответ дляvitysya
Лівий берег, недалеко від моста Патона. Але їжджу гуляти в різні парки, центр.
Майже поруч. Але з часом зараз не дуже добре у мене :(
А плавання Вам заборонили теж? На Дарницькій площі чудовий басейн.
Великий сатирик• 14 июня в 20:10
Ответ дляvitysya
Так, заборонили все, не можна взагалі напрягати мʼязи спини. Надіюся це тимчасово.
Ого. Бережіть себе.