Дівчатка, так вийшло - що не маю подруг в Києві, мені 40 років, люблю гуляти по місту, можливо хтось також хоче на вихідних прогулюватися в компанії, давайте разом. Раніше на спорт ходила , тепер заборонила через проблеми зі спиною - ось замінила спорт на погулянки містом, кава у гарному кафе.
Великий сатирик• 14 июня 2025
Ответ дляvitysya
Лівий берег, недалеко від моста Патона. Але їжджу гуляти в різні парки, центр.
Майже поруч. Але з часом зараз не дуже добре у мене :(
А плавання Вам заборонили теж? На Дарницькій площі чудовий басейн.
Великий сатирик• 14 июня 2025
Ответ дляvitysya
Так, заборонили все, не можна взагалі напрягати мʼязи спини. Надіюся це тимчасово.
Ого. Бережіть себе.