Вишнёвая Леди• 15 июня в 00:09
Кто тут любит вино каждый день пить? Вы знали, согласны?
Пацаааааааан• 15 июня в 00:56
Сіра речовина, втрачена у невеликій кількості, компенсується іншими продуктами, та навіть відпочинком або фізичною активністю. Тому не вірю, що таке дослідження могли зробити. Хіба що люди були обмежені у тому, що компенсує сіру речовину.
Меломанка Маланка• 15 июня в 00:57
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тут сейчас будет срачь как кто за прививки ,а кто против
Да ну какой срач? Мы, любители вина - умные и позитивные люди. Мы не ведемся на провокации.
Кокосиха• 15 июня в 00:58
Ответ дляВишнёвая Леди
пойдите разберитесь вначале что такое алкоголизм
А що мені розбиратися. Я кожні вихідні випиваю
Меломанка Маланка• 15 июня в 01:02
Ответ дляКастрюлька
Ну выражение ’совсем мозги пропил’ уже давно существует.
А ещё существует выражение ’В голове тараканы’.
Мама Никитки-2• 15 июня в 01:07
Ответ дляЗаліковий троль
Ага, цироз печінки в любителів вина,не чули?
У європейських країнах найбільше від цієї хвороби нині страждають жителі Португалії, Іспанії та Франції — зі 100 тис. населення 50-60 людей помирають саме від цирозу.
Дивно. А оцей сайт каже, що від хвороб печінки в Португалії вмирає 6 людей на 100 тис, в Іспанії біля 5; В Італії і Греції біля 4 чоловік на кожні 100 тис. Зато мусульманський Єгипет з повною забороною алкоголю чомусь на 1 місці з кількість померлих - 93 особи
Мама Никитки-2• 15 июня в 01:08
Ответ дляЗаліковий троль
Не мені , а медичним статистам.Є таке явище-регіональна захворюваність і її причини.
Десь печінка,десь меланома,десь паразити і т.ін.
Дайте посилання
Заліковий троль• 15 июня в 01:11
Ответ дляМама Никитки-2
Дайте посилання
Це я ще в інституті вивчала.Думаю якщо ви загуглите,то з легкістю знайдете.
Заліковий троль• 15 июня в 01:18
Ответ дляМама Никитки-2
Цироз печінки обирайте за своїм посиланням.З Європейський країн в лідерах Румунія(45місце)Франція(61),Італія, Португалія.Це одни з найбільших споживачів вина.
Україна лише на 169 місці.
Мама Никитки-2• 15 июня в 01:23
Ответ дляЗаліковий троль
Україна лише на 169 місці.
Согласно последним данным ВОЗ, опубликованным в 2020 года, смертельные случаи от Болезнь печени в Португалия достигли 1.126 или 1,24% от общей смертности. Скорректированная на возраст смертность составляет 6,03 на 100 000 населения, занимает Португалия №158 в мире. Просмотрите другие причины смерти, нажав ссылки ниже или выберите полный профиль здоровья.
Заліковий троль• 15 июня в 01:25
Ответ дляМама Никитки-2
Ви ж мені вже дали посилання.Оберіть там цироз печінки ,і подивіться статистику.Франція, випереджає Україну на 108 позицій по цирозу.
Одна з головних причин-це надмірне споживання вина.
Мама Никитки-2• 15 июня в 01:28
Ответ дляЗаліковий троль
Я вже подивилась. Там немає цирозу печінки. Є загальне захворюванні печінки. Куди включено все все
Ось посилання на дослідження. І знов так Єги на першому місті. Мусульманський з забороною алкоголю під страхом смертної кари
Тож я хочу почитати і ваші дослідження. Гугл ваших даних мені не видає, навіть Ші пише про 6 людей в Португалії
Заліковий троль• 15 июня в 01:38
Ответ дляМама Никитки-2
Правильно,бо треба було обрати рак печінки-кінцеву стадію.І тоді побачите різницю між Францією і Україною.
До чого тут Єгипет?Ви розумієте від чого вони в лідерах хвороб печінки?Не через вино,а через географічне положення,санітарні умови,і рівень медицини.Печінка ж не тільки від вина страждає.
А в цій темі розглядається вино,і вплив на організм через надмірне його споживання.У Франції з санітарією все гаразд,і печінка там страждає вже від іншого,а саме через вино.
В Україні,якщо розглядати хвороби і смертність з точки зору харчування,це інсульти(сердечно судинні хвороби),бо таке харчування у нас історично.
В Японії з паразитами проблема,бо багато сирої і напівстрої риби вживають.І та.ін.
Диверсификация• 15 июня в 01:41
Ответ дляaljonyshka
Испанцы, долгожители Европы, с учеными в корне не согласны)))) и пьют себе на здоровье с 9ти утра в свои 98 лет)
Ну,там про долголетие ничего не сказано. А про отмирание серого вещества.
Мама Никитки-2• 15 июня в 02:02
Ответ дляЗаліковий троль
Від раку печінки в Португалії вмирає 5,5 людини на 100 тис. Тільки яким боком рак печінки до цирозу?
Вобщем понятно. Бовкнути хз що, а тепер щось намагаєтесь довести.
Я вам процитувала офіційні дані ВОЗ саме по цирозу печінки. Немає там 50-60 людей померлих від цирозу - на 100 тис.
Смертность от цирроза печени во Франции составляет 6,54 на 100 000 населения. В 2020 году в Франции от болезней печени умерло 7382 человека, что составляет 1,54% от общей смертности, по данным ВОЗ
Ви вже в калюжу добряче всілися. 😂
Треба ось так• 15 июня в 02:04
Ответ дляДиверсификация
Именно поэтому никто не знает о да Винчи. Отмирание его серого вещества из-за вина было причиной того что он так и остался никому неизвестным.
Мама Никитки-2• 15 июня в 02:07
Ответ дляЗаліковий троль
Про Японію розмішили 😂
Особливо в контексті тої ж Індії, наприклад
Крем для арбуза• 15 июня в 02:08
Ответ дляКротоТо
Я пью только по праздникам большим и на дни рождения родных. И что? Того серого вещества с рождения кот наплакал. Куда ещё меньше спрашивается.
Сестра )
Мишка-шалунишка• 15 июня в 02:28
Ответ дляЗаліковий троль
А може це парацетамол так вплинув, який призначають при всіх на світі хворобах?
woman Warrior• 15 июня в 02:28
Эмм, надо фрацузам, испанцам и итальянцам срочно сказать, что у них ваще пусто в головах.Грузии тоже не повезло вместе с Грецией.
Мама Никитки-2• 15 июня в 02:47
Ответ дляГ@Л@В@ломка
То есть, испанцы, итальянцы, французы- сплошь тупые?)))
Нє, вони всі вмирають від цирозу печінки, що не дає можливість проходження тесту на Iq 😂
Заліковий троль• 15 июня в 03:08
Ответ дляМама Никитки-2
Ви вже в калюжу добряче всілися. 😂
Але,маманя,ви п´яна,чи ’цироз’ мозку?Що ви тут понаписували
Пасти Ла• 15 июня в 04:24
Ответ дляПупс
Брехня, я тільки розумнішаю.
А я с каждым стаканом ещё все красивее и красивее становлюсь.
Стетоскопуло• 15 июня в 06:29
Не ссоррьтесь девочки. Переходим на коньяк, там таких проблем нет
БЦАшка• 15 июня в 06:48
Ответ дляВишнёвая Леди
Итальянцы? немцы тоже пьют, и французы. Говорят правда у них генетически больше ферментов для расщепления
Испанцы туда же. Какие же они все безмозглые стали .... Дело не в бокале, а в количестве их в день.
Калинові вуста• 15 июня в 07:33
Ответ дляЗаліковий троль
Років у 85 помирають