Вишнёвая Леди• 15 июня 2025

Кто тут любит вино каждый день пить? Вы знали, согласны?

Калинові вуста• 15 июня 2025
Ответ дляsur_sur
Не помню до какого годав в 20 веке , но школьникам во Франции давали вино, после второй мировой войны еще точно какое-то время давали)
Мне мама давала после Чернобыля
Калинові вуста• 15 июня 2025
Ответ дляВишиванка
Яка різниця, всеодно мозком мало хто користується.
Особливо в Україні
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
нет
1 бокал в вина в день не алкоголизм
Але зараз набіжать тут дуже правильні і прісні
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Питиё определяет сознание
Бытие.
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляaljonyshka
Испанцы, долгожители Европы, с учеными в корне не согласны)))) и пьют себе на здоровье с 9ти утра в свои 98 лет)
Та практично вся Європа п´є кожного дня і живуть до 90.
Але ніхто не п´є важкі напої, не глушить горілку
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляМerida
Амосов считал иначе
Всі кардіологи світу вважають інакше.
Навіть в рекомендаціях дають червоне сухе вино- 1 бокал зменшує ризик інфаркту в 6 разів.
Але 2- вже збільшують в 6 разів.
Приму в дар• 15 июня 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Правильно,бо треба було обрати рак печінки-кінцеву стадію.І тоді побачите різницю між Францією і Україною.
До чого тут Єгипет?Ви розумієте від чого вони в лідерах хвороб печінки?Не через вино,а через географічне положення,санітарні умови,і рівень медицини.Печінка ж не тільки від вина страждає.
А в цій темі розглядається вино,і вплив на організм через надмірне його споживання.У Франції з санітарією все гаразд,і печінка там страждає вже від іншого,а саме через вино.
В Україні,якщо розглядати хвороби і смертність з точки зору харчування,це інсульти(сердечно судинні хвороби),бо таке харчування у нас історично.
В Японії з паразитами проблема,бо багато сирої і напівстрої риби вживають.І та.ін.
А від гепатиту с не страждає?
Стриптизерка• 15 июня 2025
Ответ дляdiablo12
А что расслабляет
Эмоции, люди
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ага, цироз печінки в любителів вина,не чули?
У європейських країнах найбільше від цієї хвороби нині страждають жителі Португалії, Іспанії та Франції — зі 100 тис. населення 50-60 людей помирають саме від цирозу.
Тобто те, що в Україні ще до війни захворюваність в 3 рази більша -ви вирішили змовчати?
Так зручно виривати якусь фразу з контексту?
’За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у європейських країнах найбільше від цієї хвороби нині страждають жителі Португалії, Іспанії та Франції — зі 100 тис. населення 50-60 людей помирають саме від цирозу.

В Україні ситуація ще більш невтішна. За даними Державної служби статистики, 2015 року було зареєстровано 47857 випадків захворювання на цироз печінки. А це — 131 людина на 100 тис. населення.’ (С)
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
А у нас
В 3 рази більша
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Не ссоррьтесь девочки. Переходим на коньяк, там таких проблем нет
Не люблю коньяк. Буду відстоювати свій брют
Завжди мало• 15 июня 2025
Ответ дляНевгамовна
Угу. Особливо фінни
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляКалинові вуста
Особливо в Україні
73 відсотки не користуються. Експериментально доказано
Редиска Я• 15 июня 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
капец. Ну так весь запад Европы пьет вино за обедом и ужином ежедневно. и что-то живут по 90 лет и не скажу что тупые
Потому что это бредятина, на заказ строчат. Сейчас каждая цитата бредовая еще кому то приписывается. Только и постят Сократ сказал, Моцарт сказал. Откуда кто знает, кто и что говорил 1000 лет назад.
Миллионы веков люди ели хлеб, пили молоко, вино, сейчас все вредно, зато напкота или свайпы не вредно, бомбить других тоже норма
ЯблокоРаздора• 15 июня 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
есть куча других факторов, которые так же влияют на нейродегенеративыне процессы - например возраст. После 30 лет объем серого вещества так же уменьшается. Особенно в лобной коре.
Под воздействием стресса так же.
Главное сделать такой пугающий заголовок.

Но есть же исследования, которые показывают положительное влияние красного вина на нейродегенеративные процессы. Умеренное употребление и не регулярное. Так что...))
Дую на вітер• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Можна розшифровку вашого скрина. Шо у отих 36 тис з копійками з першого келиху відразу мозкові зміни? Чи скільки вони учасників залучили? І шо, 100% у всіх погано, чи де ті у яких не впливає чи середньо
Вам до не зрозумiло ,вам розжувати,аналiзуйте
Дую на вітер• 15 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тепер я точно знаю рецеп довголіття американців. Бабці на фото років 80
Пicля чого смiятись?
Невгамовна• 15 июня 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Питиё определяет сознание
Просвещайтесь.
Или ваш уровень только режущие смайлы лепить?
’Бытие определяет сознание», – фраза принадлежит немецкому философу Карлу Марксу, перефразировавшему слова своего учителя Гегеля, считавшего, что «бытие определяется сознанием»
Мerida• 15 июня 2025
Ответ дляНевгамовна
Всі кардіологи світу вважають інакше.
Але 2- вже збільшують в 6 разів.
Ну так, и амосов про 1 бокал говорил
aljonyshka• 15 июня 2025
Ответ дляДиверсификация
Ну,там про долголетие ничего не сказано. А про отмирание серого вещества.
Ну как то не заметно, что они дурачки)
Диверсификация• 15 июня 2025
Ответ дляНевгамовна
Просвещайтесь.
Но наш народ уже давно перевел эту цитату в шутку,заменив ’бытие’ на ’питие’. Не слышали раньше?
РокерША• 15 июня 2025
Это те ученые, которые в 90-е выяснили , что сливочное масло вредное, а растительное - нет. А теперь орут обратное. Я бы эти конторы отправила лопатой махать, много времени у них свободного на мозговую деятельность. Англичане и вино -ха-ха...
Диверсификация• 15 июня 2025
Ответ дляaljonyshka
Ну как то не заметно, что они дурачки)
Принято считать же,что мы, укринцы -самые умные, у нас самое лучшее образованием медицина. Не?
Престидижитатор• 15 июня 2025
Ответ дляВишиванка
Это топ)
aljonyshka• 15 июня 2025
Ответ дляДиверсификация
Дааааааааа))))Мы Мы Мы)))у нас у нас))) и еще из любимого- это не мы))))))
Качка в тапцях• 15 июня 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Можна робити все,але не зловживати Я п´ю ,але не так як італійці,де кожного дня нам ставили безкоштовний бокал вина на стіл,від власника закладу.А в обід майже всі пили молоде вино в спеку.Як у нас квас.Вони його чимсь таким і вважають
Боже, молоде вино це страшна штука.
У нас воно продається і стоїть в холодильнику, бо ще в процесі бродіння. Як після двох бокалів воно вбиває🤣
Аноним с кешбеком• 15 июня 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
пойдите разберитесь вначале что такое алкоголизм
Алкоголізм це систематичне вживання алкоголю не важливо в яких кількостях, так що тут вірно вам вказали
Аноним с кешбеком• 15 июня 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
нет
1 бокал в вина в день не алкоголизм
Ні, навіть пів бокалу, чверть бокалу раз на місяць це алкоголізм
автор Вишнёвая Леди • 15 июня 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
не позорьтесь
Аноним с кешбеком• 15 июня 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
не позорьтесь
Алкоголіки завжди заперечують, що мають проблему