Вишнёвая Леди• 15 июня в 00:09

Кто тут любит вино каждый день пить? Вы знали, согласны?

Гірчинка• 15 июня в 11:13
Ответ дляВишнёвая Леди
капец. Ну так весь запад Европы пьет вино за обедом и ужином ежедневно. и что-то живут по 90 лет и не скажу что тупые
А от водки и пива ?
БезПаспортаНеПродаю• 15 июня в 11:50
Франция, Италия бесконечно хлещут вино.
Само_достаточная• 15 июня в 13:12
Мне пофиг. Лучше буду пить, чем стану закодированной душнилой, как некоторые в этой теме
Invaserwis• 15 июня в 13:23
В мене сусідка на минулому тижні виявила 4 стадію раку печінки. Алкоголь не вживає. ((
Заліковий троль• 15 июня в 13:49
Ответ дляНевгамовна
Тобто те, що в Україні ще до війни захворюваність в 3 рази більша -ви вирішили змовчати?
Так зручно виривати якусь фразу з контексту?
’За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у європейських країнах найбільше від цієї хвороби нині страждають жителі Португалії, Іспанії та Франції — зі 100 тис. населення 50-60 людей помирають саме від цирозу.

В Україні ситуація ще більш невтішна. За даними Державної служби статистики, 2015 року було зареєстровано 47857 випадків захворювання на цироз печінки. А це — 131 людина на 100 тис. населення.’ (С)
https://www.worldlifeexpectancy.com/ru/cause-of-de...
Подивіться уважніше,де знаходиться Україна,в порівнянні з Францією,Італією та Португалією.
https://bmcpublichealth.biomedcentral.com/articles...
Сяду на шию, дорого!• 15 июня в 14:02
А як вони вимірюють той об´єм сірої речовини цікаво? а що натомість там міститься? вакуум? повітря? мені потрібні уточнення питання
Невгамовна• 15 июня в 17:03
Ответ дляЗаліковий троль
При чому рак до цирозу?
І друге- для чого тут посилання на російську помойку?
Невгамовна• 15 июня в 17:03
Ответ дляДиверсификация
Но наш народ уже давно перевел эту цитату в шутку,заменив ’бытие’ на ’питие’. Не слышали раньше?
Ніколи не чула
Невгамовна• 15 июня в 17:05
Ответ дляАноним с кешбеком
Алкоголізм це систематичне вживання алкоголю не важливо в яких кількостях, так що тут вірно вам вказали
Як ви виживаєте в цьому світі? Всі навкруги такі неправильні)
Непонятно• 15 июня в 17:06
А як же самий мощний антиоксидант?
Аноним с кешбеком• 15 июня в 17:13
Ответ дляНевгамовна
Серед алкашів? Якось змирилась з цим вже
Заліковий троль• 15 июня в 18:24
Ответ дляНевгамовна
При чому рак до цирозу?
Ага,ну тоді питань немає.Ваш рівень знань я побачила
І по друге-де ви побачили російські сайти? Ви й тут дупля не відбиваєте?

Дивіться мовою оригіналу https://www.worldlifeexpectancy.com/cause-of-death...

Невгамовна• 15 июня в 18:44
Ответ дляЗаліковий троль

Якщо ваш рівень не дозволяє вам зрозуміти, що .ru - це помойка, то мої вам співчуття.
Мрію про космос• 15 июня в 19:27
аж мартини поперхнулась )))
Заліковий троль• 15 июня в 19:28
Ответ дляНевгамовна
Яке ru
Де Ру?То шифр мови,а не доменне ім´я..Тобто я вам дала посилання,де сайт був мною відкритий російською мовою.Відкрийте будь якою іншою,і ru зникне.
Обидва сайти до росії мають таке саме відношення,як ви до австралійських пінгвінів .Подивіться чий то сайт,який країні і організації належить.
Аnnеt• 15 июня в 20:09
Ответ дляВишнёвая Леди
ничего. скоро выродятся. мусульмане не пьют. и будет ваша Европа трезвой.
автор Вишнёвая Леди • 15 июня в 20:43
Ответ дляАnnеt
они жрут жирное и сладкое и умирают больше
Добродійка• 15 июня в 23:07
Ответ дляГимли
От стресса еще большие разрушения
Не знаю, як зараз можна не пити. Після цих атак вже би здається і оцет пив, якби можна було, лише б легше стало.
Крем для арбуза• 15 июня в 23:26
Ответ дляInvaserwis
Алкоголь на 4-м месте по степени вреда печенке (

У меня родственник умер от рака лёгких, хотя никогда не курил.
Крем для арбуза• 15 июня в 23:27
Ответ дляЗаліковий троль
Тут скорее диагностика влияет
Тундиринда• 15 июня в 23:34
Ну не знаю, когда мы жили в Бельгии в семье врачей, то они постоянно после работы выпивали бутылку вина, каждый вечер. На выходных постоянно гости то там и вино и виски и ром текли рекою, паре по 47 годиков а выглядели на 37/38
Тундиринда• 15 июня в 23:42
Ой, да успокойтесь вы , живите да и всё. Если перечесть что сейчас вредно, то тогда жить остаётся только в лесу в хижине. Вода загрязнена, воздух тоже, продукты все на химии, привывки не понятно что, медикаменты с примесями , реки озёра….. Не обязательно человек будет пить и курить и у него от этого будет рак, а на оборот такие ещё и живут до 80 лет. Моя кума не курила , не пила, придерживалась ПП год назад обнаружили злокачественную опухоль 3,5 см на яичнике. Так что тут ещё и поспорить можно.
Заліковий троль• 15 июня в 23:46
Ответ дляКрем для арбуза
Тут скорее диагностика влияет
Можливо, бо в мене родичу причину смерті не написали так як було. А в нього був як раз цироз.
Дую на вітер• 16 июня в 00:59
Ответ дляМама Никитки-2
Тепер я точно знаю рецеп довголіття американців. Бабці на фото років 80
Удалено администрацией...