Ламборджини• Изменено 15 июня в 10:20
Хворію, соплі, кашель за ці 2 тижні я відчула і проблемні зуби
Я відчула той зуб з гранульомою який не відчувала раніше. Просто знала що він є.. перелікований, але гранульома так і не зникла
Той зуб який мені рік тому полікували обережно щоб не задіти ті корені. Але при накусуванні я відчуваю мілесекундний біль
А чого так
Раніше не було тих проблем з зубами. А тут прям відчула
А чого так
Ламборджини
• 15 июня в 10:42
Ответ дляAlex_Kri
Хроническое воспаление. Пока иммунитет позволяет, организм с воспалением справляется. При падении иммунитета, больше преимущества у инфекции, которая вызвала гранулему
Тобто немає смислу надіятись на краще
Підскажіть будь ласка якщо виривати зуб та робити одночасно імплантацію- так можна з гранульомою? Чи треба чекати поки та гранульома заживе?
Пищалка• 15 июня в 10:43
У меня даже перед простудой за день начинают зубы болеть, потому что на одном была киста, мне её удалили с гайморовой.
И так перед каждой простудой…воспаляется гайморовая
Ответ дляЛамборджини
Тобто немає смислу надіятись на краще
Если получится убрать при удалении все пораженные ткани, то возможно, но риск будет значительно выше. Более безопасно - удалить и через 3 месяца поставить имплант
Ламборджини
• 15 июня в 10:47
Ответ дляAlex_Kri
А за ці 3 місяці кістка не розсосеться?
Ламборджини
• 15 июня в 10:49
Ответ дляAlex_Kri
нет
Тобто якщо не буде зуба то і гранульома десь дінеться? Сама по собі гранульома не може жити?
Якщо наприклад лікар не повністю видали цю греблю відразу і вона потім сама пропаде?
Ответ дляЛамборджини
гранулема - грубо говоря, это ткань, которую построил организм для защиты от инфекции в корневых каналах зуба. Нет причины - инфекции, нет и гранулемы.
Ламборджини
• 15 июня в 11:02
Ответ дляAlex_Kri
Дуже вам дякую для розʼяснення