празники не помню• Изменено 15 июня в 11:08
гістероскопія де робили?
Поліп в матці потрібно прибрати за допомогою гістероскопії. Можливо хто робив нещодавно. Порадьте, будь ласка, лікарню та лікаря і яка була варість. Дякую всім хто відгукнеться. Місто Київ
Шалена невинність• 15 июня в 11:11
Робила на Червоному хуторі у Іваненко (але наскільки знаю він зараз в ЗСУ).
празники не помню
• 15 июня в 11:13
Ответ дляШалена невинність
Не памятаєте орієнтовно вартість?
Шалена невинність• 15 июня в 11:15
Ответ дляпразники не помню
Не памятаєте орієнтовно вартість?
Пам´ятаю, але зовсім не актуально, було до 2022. Я б зараз налаштовувалась десь на 15-20т (тільки моя думка), якщо в держ лікарні.
Ждушечка• 15 июня в 12:30
Червоний Хутір, 121. Закордонець Роман. Гарні умови лікарні, відношення персоналу.
празники не помню
• 15 июня в 13:53
Ответ дляЖдушечка
А як до нього попасти?
Ждушечка• 15 июня в 17:35
Ответ дляпразники не помню
А як до нього попасти?
9 поверх. ,,Академія здоровʼя людини,,
Скокмоно - стокнуно• 15 июня в 21:20
В Міні ЕКЗ робила, в Адонісі та Омега-Київ. Цінники тоді були дуже адекватними у порівнянні з рештою приватних.
празники не помню
• 15 июня в 22:14
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дякую
празники не помню
• 15 июня в 22:15
Ответ дляЖдушечка
9 поверх. ,,Академія здоровʼя людини,,
Дякую
SnowMaiden• 20 июня в 23:15
Гистероскопия оплачивается по НСЗУ для 50+ с эл направлением, звоните 16-77, вам всё расскажут, что, где и как
празники не помню
• 21 июня в 08:54
Ответ дляSnowMaiden
Мне нет 50 лет
SnowMaiden• 25 июня в 19:53
Ответ дляпразники не помню
Мне нет 50 лет
В определенных случаях, например, вы уже госпитализированы или какой-то тяжёлый диагноз (гинекологи знают уловки) бесплатно для всех.
Я пришла с улицы по звонв в Гугле, вообще даже не знала, куда попаду, попала к лучшему хирургу, но документы и направление проверили раз 5