Кракадэ• 15 июня в 14:59
Чи робите дітям подарунок на закінчення школи?
Син закінчив 11 клас. Ми якось з чоловіком про подарунок не думали. Сьогодні дізналась що його друзям батьки дарували подарунки , одному айфон іншому годинник дорогий .
Я якось розгубилась. Ми теоретично можемо мабуть собі це дозволити але в планах не було такого.
Крім того попереду значні витрати на вступ і подальше навчання, відпочинок на морі, крім того він хоче ще в одну подорож з друзями , без нас.
Стало цікаво як у інших , даруєте подарунок на закінчення школи?
Вишневий цвіт• 15 июня в 15:00
Путешествие вполне покатит за подарок. Если у вас есть на такое деньги, думаю, что и телефон, и часы, вы давно ему прикупили.
Вподобайден• 15 июня в 15:02
мне в 1998 родители подарили видеопроигрыватель для кассет за хорошие успехи ))
было приятно, я тогда очень увлекалась кино
мистерЛяпсус• 15 июня в 15:04
Ну так дасте гроші на море, батьки зараз безумні, хоч ви не перебільшуйте.
Кракадэ
• 15 июня в 15:05
Ответ длямистерЛяпсус
Просто думаю що можливо дитина не приємно почувається що друзям батьки зробити подарунок а йому ні .
мистерЛяпсус• 15 июня в 15:07
Ответ дляКракадэ
А він не розуміє, скільки вам доведеться викласти за навчання, новий одяг, море, чи вам гроші з неба падають?!
Кракадэ
• 15 июня в 15:07
Ответ длямистерЛяпсус
Думаю розуміє.
Так він і не просить. Це ж мої роздуми.
А поговорить?• 15 июня в 15:08
Мені тато фотоапарат дарував. Я дуууже хотіла ) але була умова - рік без трійок закінчити )
Син в 8 перейшов, подивимось що там буде в 11. Але зараз і часи не такі, як в моєму дитинстві. Зараз простіше з подарунками коли у людей кошти є. Ми можемо купити новий телефон (припустимо) коли він потрібен, а не казати «походь зі старим поки, а на д.н./закінчення школи ми подаруємо новий»
якщо хочете дитині зробити подарунок, маєте таку можливість - то робіть, навіщо на когось рівнятись?
Любимка-анонимка• 15 июня в 15:09
Ответ дляКракадэ
Думаю розуміє.
Так він і не просить. Це ж мої роздуми.
А він поступив кудись?
Українська зірочка• 15 июня в 15:10
Нічого не дарую хоча син навчається всі роки з високими балами, але в нього все є нема щось такого про щоб він мріяв.
Зілля до весілля• 15 июня в 15:13
Считаю это важным рубежом в жизни и что-то бы подарила, по своим возможностям.
оксюморон• 15 июня в 15:16
От цікава логіка людей, що ставлять смайлик «рука/ліцо» в темі про подарунки дітям. Хто ви , люди?
Форточка• 15 июня в 15:17
Ответ дляКракадэ
Думаю розуміє.
Так він і не просить. Це ж мої роздуми.
Ну то спитайте. Навіщо за дитину додумувати
Стебель березы• 15 июня в 15:17
Ответ дляКракадэ
а он у вас нуждается в айфоне и часах? думаю, нет
Для драки• 15 июня в 15:20
Нет. Оплатили выпускной и платье. Отдыхать за границу и так ездит каждый год, техника покупается по мере необходимости.
Впереди 5 лет учебы и нашего содержания (мы не против).
Я не Тролль• 15 июня в 15:26
Планували телефон новий, бо вже пора обновити, але поганенько склав НМТ, бюджет тепер не світить, тож поки в мами ’зашпари’ не відійшли буде ходити з старим. А взагалі хороша ідея щось дарувати, якщо є така можливість
Рассказница• 15 июня в 15:35
Ми теж як ви. Подарунка не готували. Навіть не думали про це. Теж почали хвалитись мами що хто кому дарував.
А син ще й з золотою медаллю закінчив матліцей (2021рік).
Підійшла до сина, вибачилась, що про таке не подумали, а він відповів, що ми й так подарували найважливіше - можливість навчатись в ліцеї, випускний, поїздку з однокласниками у Львів на тиждень. А тато ще пообіцяв винаймати окремо квартиру біля ВНЗ, якщо вступить на бюджет (дуже великий конкурс був на обрану спеціальність).
Пораділа за сина і поїхали на море після зно.
Кракадэ
• 15 июня в 15:41
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А він поступив кудись?
Саме в процесі 🤣
постою_послушаю• 15 июня в 15:54
Ответ дляКракадэ
Я считаю, что лучше подарить что-то. Я дарю при любом удобном случае ребёнку подарки, но у нас и книга-подарок, причём самый желанный.
А на окончание средней школы в этом году хочу ноут обновить ей
постою_послушаю• 15 июня в 15:55
Ответ длямистерЛяпсус
Подарок это не всегда огромные суммы, главное проявить внимание и угадать желания.
Сірничок• 15 июня в 15:56
Так, дарую. У 2018 старша донька закінчила школу дуже добре - то за закінчення і одразу за вступ дарувала новий телефон+новий ноут. До цього вона моїм старим ноутом користувалася. Цього року школу закінчила молодша, теж гарно дуже. Також у серпні після вступу даруватиму новий ноут (зараз юзає старий сестри). Це все в оплату частинами, і старшій, і молодшій. Молодшій телефон би теж треба оновити, але якраз піврічні лінзи треба купувати (дорогі) і окуляри розбила.... То телефон буде на день народження у січні, якраз 1 семестр закриє в універі. ВІдпочинок цього року у нас нікому не світить, мама (тобто я) 4 імпланти собі поставила))))