Ядвига Юсьлегко• 15 июня в 22:03

Давайте розбавимо теми срачом: що там секонд?

Була в секонді, купила 4 лляних речі
За все 872 грн
Тільки різнокольорова блузка без бірки, але і слідів одягання немає
А у Вас є гарні / цікаві знахідки останнім часом?
Почемучка• 16 июня в 07:11
Ответ дляЛюблю_смаколики
Девочки, напишите пожалуйста нормальные секонды, ну куда не зайду - одни половые тряпки висят. Киев. Я уже с Воскресенки готова ездить хоть в Бровары.
Мало нормальних секондів вже.
І треба вишукувати.
Іноді висять непогані речі, іноді навіть у день завозу одне лахміття.
Я бувала раніше у Хумані на БВР, вона закрилася, замість неї поганий секонд.
Є Хумана біля м. Дарниця, на той бік, як до Дитячого світу йти, за Маком. Але ж там зараз дорого, а я жмот. Зате чоловічі сорочки там часто є гарні.
Ще часто захожу у Економ клас на Дарницькій площі. Там на вагу, завоз у вівторок. Поруч із трамвайною зупинкою. Тільки у день завозу там за півгодини збирається черга з перекупів з великими торбами, вони агресивні, забігають, всіх розпихують, кидають речі. То я у день завозу якщо й зайду, то після обіду.
Я не шукаю ексклюзивні речі, звичайний одяг, то можна щось і на другий -третій день знайти. Але якщо з минулим роком порівняти, стало більше хламу і вже бувають відверто рвані речі.
От що зіпсувалося зовсім, то секонд на Лісовій. І дорого, і хлам, і запах надто сильний, частина речей прілі.
Почемучка• 16 июня в 07:13
Ответ дляПригаю-цибаю
Согласна .
Довольно много вещей с секонда и отстираются легко и не воняют . А тут были у родственников и постирала кофту с магазина с их порошком и кондиционером , это ппц , куда там тому секонду.
Аріель Делюкс для кольорових речей з Ленором. Запах секонду від нього найсильніший, якщо ту річ у шафу покласти, перейде запах на всю шафу.
Колись здуру купила його по акції. Потім прала ним лише шкарпетки :(
Почемучка• 16 июня в 07:16
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я в секонді давно не була, більше в стоковий ОбноваЄврошоп заходжу. Сину нарешті купила літню шапку, яку шукала пару років-світла, легка і натуральна і чорні шорти. 416 гривень
Шорти такого плану можна купити на ярмарках по 300 грн. Китайські, не фірмові.
Але так, як мій старший на вулиці тягає, то мені простіше три пари там купити, ніж вишукувати.
А нові фірмові за 1500 у магазині я точно зажму йому брати.
Почемучка• 16 июня в 07:20
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А де такі продають? Я скільки не шукала-не знаходила, так, є такий же крій, але тканина занадто цупка, а якщо тонка тканина, то принт дитячий. То вам здається, що продають такі ж само, а як почнеш обирати, то й нема того, що треба. І вона не беушна, нова
Я схожу панаму собі купила у туристичному магазині, зазвичай там вони є.
Але ціна буде від 350 грн. і це ще треба пошукати теж.
Бабульція• 16 июня в 10:27
Ответ дляСонячний день
Оно не только в бедрах великовато))
Некоторые можно надеть в любой день, некоторые просто для коллекции висят.
Вот одно надевала недавно, оно из 1950х. Тоже в секонде нашла
класс, а вы и вправду интересная...люблю людей со своим стилем
Бабульція• 16 июня в 10:32
Ответ дляПозитивна
Первое фото секонд полностью, блузка испанского бохо-бренда с этикеткой за 45 грн, брюки Италия из Хумана Винтаж за 500 грн и новые тканевые типа мартинсы в цветочек за 450 грн. Второе фото юбка за 140 и туфли за 250, третье фото плотная атласная юбка в ньюлук стиле на фатиновом подъюбнике за 160 грн. Независимо от уровня дохода при возможности высматриваю интересные вещи в секонде.
а вы смелая...я бы не смогла одеть такую прозрачность)))тоже у вас интересный стиль
Йосип_молодий• 16 июня в 11:08
Ответ дляФокус-Покус
Полы мыть?
Вы полы моете исключительно животным принтом? А вы кокетка ещё та
Все питаю зарання• 16 июня в 16:48
Ответ дляПочемучка
Залежить від тканини.
Бавовна взагалі без проблем віддає запах, а, наприклад, поліамід ні.
Ну і чим прати. Єнотом не відіпрати, але ж він і запах поту на звичайних речах не у змозі подолати.
Чула, що народ вивішує на балкон речі провітрити. Я так не роблю. Оскільки я люблю саме бавовняні, то прання мені вистачає.
Єдине, що вивітрювала на балконі - шкіряний пояс. Його як не мила, запах був. А замочувати шкіру не можна ж.
Нашатырным спиртом кожу протирать
И для чистки и от запаха
Он сам конечно страшно воняет. В маске какой-то может лучше «работать». Но дело делает
(Перекупы сумок тоже им протирают)
Почемучка• 16 июня в 21:40
Ответ дляВсе питаю зарання
Нашатырным спиртом кожу протирать
И для чистки и от запаха
(Перекупы сумок тоже им протирают)
Ой, запах аміаку для мене гірше ніж секонд.
То був єдиний пояс, повисів пару тижнів і не пахне вже.
Але дякую. Хтозна, може ще щось таке куплю :)
Одяг та сумки• 16 июня в 22:17
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Можна, будь ласка, українською мовою?
від вас воня секкендом- так пдходить? западенка ви наша-хай око посіпається
Йосип_молодий• 16 июня в 22:27
Ответ дляСтебель березы
Да не оправдывайтесь. Главное не продавайте его дороже 13😂
Продала сегодня. Немного дороже, чем вы советовали, уж как есть
Стебель березы• 16 июня в 22:30
Ответ дляЙосип_молодий
Ну так и быть. Люди нарвались на обычную барыгу((
PS Харош мне писать и оправдываться. Живите своей жизнью.
Йосип_молодий• 16 июня в 22:43
Ответ дляСтебель березы
Я необычная барыга. Я очень красивая и умная барыга😘 Гордись, что пишу тебе
Зілля до весілля• 16 июня в 22:50
Ответ дляРожева юбка
Кондиционер Ленор так работает.
нет, то была растянутая кофта и невзрачные джинсы. видно, что резинки на рукавах аж гармошкой