Додаю напруги• 16 июня в 01:42

Кто уезжал на западную, как вам?

Привыкли? Нравится или нет? А главное, правда что дети часто сталкиваются с буллингом там, даже если говорят на Украинском, но например из Харькова? Вот знакомая говорит что дочку обзывали из-за того, что они из Ха, хотя девочка говорит на украинском языке хорошо.. Взрослые тоже так себя ведут?
Beile• 16 июня в 22:29
Ответ дляБавовнятко
До 22г было все норм на зу с отношением . Я не из Ха, если что. Ну как, люди разные, чаще попадались адекваты. Что сейчас напорошил марафон в головушки-вопрос к каждому лично. У нас а 22м тоже было все ок, но у нас, в ‘адекватной’ области и с адекватными, замечательными людьми. Но и не откидываем и то, что эти люди получали деньги и были в этом заинтересованы. А вот в других областях было иначе, было много случаев, когда стучали на приехавших, когда видели полные семьи, неважно откуда, просто, есть мужчина-фсссеее. Как-то так. Везде и всегда есть и хорошие, и плохие люди. Львов сейчас перегнул палку, что по аренде, что по отношению, садового пора остудить немного.
А, еще сразу считывали акцент чистого литературного украинского языка)) прикольно, общались с местными ребятами, даже по словам они говорили-каким, везде диалекты. Чистый украинский это Полтавщина.
И Черкащина.
Beile• 16 июня в 22:40
Ответ дляЗдохниПуйло
https://www.facebook.com/share/v/16ZgGqmR5M/
А потім вони кажуть, що їх булять. На морду кацапська бидлота, яка навіть не приховує, що воно за парашу, але втікло в Бровари і там бикує. А потім: за что їх нєлюбят
А чоловік той чого не на війні а причепився до людей,що слухали музику? Там хто ще бидло, незрозуміло.
@ альонка@• 17 июня в 00:15
Ответ дляReintTycha
Шо?
Хто не розумів в Донецьку української? У мене там родина .
Не пишіть фігні
То!Як вам не подобається коли пишуть про східну частину країни?Правда очі колить?
ReintTycha• 17 июня в 00:21
Ответ для@ альонка@
Яка правда?
Брехня

Та, що призвела до віййни.
Бо ніби одна Україна, а чути один одного не вміємо
@ альонка@• 17 июня в 00:22
Ответ дляReintTycha
Яка правда?
Брехня

Та, що призвела до віййни.
То перечитайте уважно що пишуть за західну частину, чи мені на дерьмо мовчати?
ReintTycha• 17 июня в 00:22
Ответ для@ альонка@
Хто пише?
Боти?
А Ви на то купуєтесь
@ альонка@• 17 июня в 00:23
Ответ дляReintTycha
Хто пише?
Боти?
А Ви на то купуєтесь
Так я їм і відписувала, бо кожен має свій приклад.
ReintTycha• 17 июня в 00:24
Ответ для@ альонка@
Харків, Донецьк ніколи злого не казав про ЗУ
@ альонка@• 17 июня в 00:27
Ответ дляReintTycha
Розповідаю вам приклад з мого життя,в Донецьку жила моя подруга,приїхала в гості, на майданчику стара жінка ,дуже негарно російською дала мені зрозуміти, що не потрібно дитині говорити українською до їх внука.Це було.Тому я зараз почну писати про весь схід.
Так як і в західній Україні, міг хтось щось ляпнути,але чомусь погані і дикі всі.
ЗдохниПуйло• 17 июня в 09:08
Ответ дляBeile
А мова про чоловіків на війні чи про мову і бикуючих сепарів?
Beile• 17 июня в 12:46
Ответ дляЗдохниПуйло
Мова про те,що люди слухали музику, а якесь бидло почало їм вказувати, що їм слухати. Як що що, то немає у нас закона,який забороняє людині слухати російську музику.
ЗдохниПуйло• 17 июня в 18:26
Ответ дляBeile
А даввйте я прийду і накладу купу на могилі вашого діда, хіба це заборонено? Чи покурю в обличча вашого малюка, закона немає ж такого, що забороняє.
Beile• 17 июня в 20:48
Ответ дляЗдохниПуйло
Так ви того чоловіка ставте на своє місце, бо це він ліз до оточуючих.
ЗдохниПуйло• 17 июня в 21:31
Ответ дляBeile
Він попросив виключити фашистькі пісні,
Beile• 18 июня в 11:45
Ответ дляЗдохниПуйло
Він попросив виключити фашистькі пісні,
Чого він ліз до інших? Якщо йому щось не сподобалось- відійди в інше місце,включи собі свою улюблену музику. Які у нього повноваження лізти до інших?
ЗдохниПуйло• 18 июня в 12:18
Ответ дляBeile
У нього є всі повноваження набити расійське хлєбало цим виродкам, яких ви захищаєте
Beile• 18 июня в 17:32
Ответ дляЗдохниПуйло
Все з вами зрозуміло, аргументів, окрім кулаків, у вас немає
happyne• 11 июля в 03:11
ЦУ.Всем плевать кто на каком говорит.