ДелайКак_Я• 16 июня в 09:42

Заметили, что если человек продавливает вас, чтобы вы ему заняли деньги

то в итоге 100% будут проблемы с отдачей?

Вопрос для тех, кто с таким сталкивался
Когда вы не горите желанием занимать, что человек упрашивает вас, поднимает вопрос несколько раз и т.п.
Дама_из_рекламы• 16 июня в 09:43
У меня никто не пытается занять
Стріляний птах• 16 июня в 09:44
У меня тоже никто не занимает
Трільчиха• 16 июня в 09:44
Проблемы с вашими границами, если вас в принципе кто-то считает возможным продавить
Фима Собак• 16 июня в 09:45
Гнати в шию, деякі просять так, як наче ти їм винен.
Ліньки гуглить• 16 июня в 09:45
Не позичаю гроші. Ніхто мене не продавлює.
Чоловік може другу позичити, але це невеоликі суми - 1-3 тис.у.о.
Наверняка• 16 июня в 09:45
В тий час, коли в кожного є кредитний ліміт на банківських картках, якось дивно просити позичити гроші
Я шалунья• 16 июня в 09:45
Посылать сразу в банк
Фантазерша• 16 июня в 09:46
Було таке. Ще й людина знала, що мені ці гроші потрібні (йшла до лікаря), ввчечері обіцяла зняти з банкомата і віддати (тре було готівку). В решті віддавала 3 міс.
І питання копійчане, але мене більше взбісило те, що просто вона вирішала що зі мною можна так поступати.
Я шалунья• 16 июня в 09:46
Есть кредитные союзы
Вся така шо куди там• 16 июня в 09:48
Как это можно продавливать ?
Дівка в намисті• 16 июня в 09:50
Ответ дляФима Собак
Так, а потім ще неприховано дратуються, коли просиш ці гроші повернути. Я перестала позичати взагалі будь-кому.
Seehund• 16 июня в 09:52
Я говорю просто: нет денег. И все отваливаются.
Не боюся осуду• 16 июня в 09:52
Брат постійно просив. Віддавав не завжди
Почала теж просити, постійно.
Як пошептало.
Шукаю стакан• 16 июня в 09:55
У меня есть рот
И можно сказать - денег нет к этому вопросу я больше не возвращаюсь
На этом все
Мелочунь• 16 июня в 09:56
Ответ дляЛіньки гуглить
хера се у вас невелики сумми
Гуру троллинга• 16 июня в 10:11
Не заметила. Я просто никому не одалживаю деньги.
НетЕщеНаверное• 16 июня в 10:16
Останній раз позичила знайомій 500 євро, мала віддати через два тижні і забула. Через два тижні коли я запитала коли будуть гроші то почала розповідати що коли мама з італії приїде ще через два тижні, і з таким возмущєнієм це говорила ніби це я дура накрутила собі що мені хтось віддасть через два тижні. Дочекалась я через півтора місяці свої гроші, навіть всратого панетоне не дала до тих грошей. Тепер пішли всі нахєр, є банк, кредити, хай шурують і беруть. Бо брехати всі добре вміють коли їм треба, а як віддавати то з когось роблять дурних.
Кицюююня• 16 июня в 10:18
Ответ дляЛіньки гуглить
Геть дрібничка. 120 тис😂😂😂😂 боюся запитати, які великі суми для вас?
Гуру троллинга• 16 июня в 10:20
Ответ дляНаверняка
Так может кто- то уже кредитную карту опустошил и теперь ищет наличку)
Кицюююня• 16 июня в 10:20
В мене так подруга постійно намагається позичить, причому майже щодня бухає по рестікам. Звісно не позичаю
Любимка-анонимка• 16 июня в 11:01
Терпіти не можу позичати. Є друзі юності, які позичили не дуже великі суми у нас і забули. Ніколи цього не зрозумію. Нагадувати соромно, бо пройшла вже купа часу. Але це створює загальний образ безвідповідальної людини.
автор ДелайКак_Я • 16 июня в 19:40
Ответ дляВся така шо куди там
Как это можно продавливать ?
Просить несколько раз. Рассказывать, как сильно ему нужно.
Вся така шо куди там• 16 июня в 19:41
Ответ дляДелайКак_Я
У меня бы это только раздражение вызвало . Неужели кто то на это ведётся ?
Вишнёвая Леди• 17 июня в 06:51
Оо, як знайомо. Я після сорока років лише навчилася завдяки терапії відмовляти, так тішилася.
І вуаля! В моєму житті з´явилася вона - яка на моє Ні тут же питала чому ні, а чи точно ні, і які можливі варіанти.

Я очманіла і спочатку пішла до терапевта за допомогою - вчитися відмовляти і таким нахабним, а потім мені набридло і я просто сказала - йди нах.

Інколи простіше втратити таке знайомство, аніж вкотре показувати йому де мої кордони, які він старанно не хоче бачити.