Без образів• Изменено 16 июня 2025
Так, таки ви були праві, є притрушені виїхавші
Так, я оце думала що тут вигадують, коли розказують що знайомі які виїхали за кордон таке говорять, і такого не буває. Але сьогодні мені розказали:
1. Як страшно їхати з Німеччини в Чернігів на тиждень. І як де це пережити і боже боже!
2. Що тих хто виїхав будуть ущімляти після повернення, постійно пригадувати їм що вони не були під бомбами, що в рідний Нікополь вона вже не зможе повернутися і доведеться їхати кудись в умовний Київ і приховувати минуле
3. Що у неї є учениця онлайн з Дрогобича, яка виїхала до Німеччини і однокласники їй розповідають, що не повертайся, там і лишайся, бо ми тут біла нація, а там у вас всякі чорні то може ти вже з ними тяглася.
І це дві дорослі жінки з вищою освітою. І от у мене питання: люди завжди були такими в це я жила в своїй бульбашці з адекватними людьми чи це війна таке з людьми робить? Ще питання звідки у людей стільки часу щоб про хєрню думати в нестримне бажання про це говорити з мало знайомими людьми?
Я сама в Німеччині якщо шо. Захотілося вибачитися перед астми, хто писав що їхні знайомі виїхавши кончені. Да, реально є такі)
Дуже дуже вумна• 16 июня 2025
Ну то ви ж спілкуєтесь з притрушеними, а нам навіщо притягли все це? Може, і ви одна з них?
Слоник-тоник• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
А що вам особисто заважає ігнорити? Я три роки думала що всякі тролі і від заздрості вигадують таке. Поки сьогодні не почула таке наживо. Да, я в шоці
А я від вас в шоці.
Якісь плітки виїхавших принесли сюди і чекаєте осуду, і пояснень.
Ви і є тим дном.
Тут кожна ніч - виживання.
І особисто мені якось байдуже, яким болотом ви там свої роти полощете.
Ви і є тим дном.
Тут кожна ніч - виживання.
З горіха зерня• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
Якщо вам страшно в Суми чи Нікополь їхати на тиждень то це нормально, а якщо в Чернігів чи Київ чи Вінницю, то дивно
Люди можуть боятися навіть працюючої сирени. Чому знецінюється чужі почуття?
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ага, почули.
На заборі теж пишуть і в телемарафонах теж розказують.
Своїм життям жити не пробували?
Ви тут сидите щоб розказувати всім щоб життям своїм жили в тут нічого не писали?
Вапщета• 16 июня 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
У меня знакомая в Германии, не работает. Когда приходит отмечаться в джобцентр, постоянно хромает и говорит что болит нога и не может работать, в итоге сидит на выплатах несколько лет
К врачу мою подругу отправили. Врач с ней собеседовал. Вместо МРТ или чего то конкретного. В результате написал, рекомендую найти офисную работу человеку согласно квалификации
Этожзвяздаяегообожаю• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
Не всім, тільки таким,як ви....які інших засуджують і срачі розводять
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляСлоник-тоник
А я від вас в шоці.
Ви і є тим дном.
Тут кожна ніч - виживання.
Ви і є тим дном.
Тут кожна ніч - виживання.
Так пройдіть повз. Мені наприклад пофіг питання про те що робити зі смердючими ногами, вагою 100 кг чи чоловіком-алкашем. У мене немає такого. Я просто не заходжу в такі теми
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляВапщета
Вибачте, але це якась фігня. Лікарі тут не пишуть рекомендацій Джобцентру щодо працевлаштування. Тут комісія дає відсоток працездатності. Тому хтось в цій історії звиздить
Ух яка ж Я• 16 июня 2025
Я не встигаю читати теми, і всі такі цікаві, є навіть щось нове. Сьогодні нові замовлення чи зарплата?
Радість моя• 16 июня 2025
Ну первый пункт и в Украине действует. С непривычки страшно ехать в более обстреливаемый город. Чернигову тоже достается неслабо
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну да, тут же всі інші обговорюють філософію, літературу, класичну музику)
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляРадість моя
На стільки страшно що ви розказуєте про це мало знайомими людям?)
Дуже дуже вумна• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
Ну вот откуда вы знаете обстановку в этих городах? С Германии виднее? Ещё и лихо так распределяет, что нормально, а что нет. Т.е люди, которым страшно в Киеве, когда массовый обстрел идёт - странные? Ну и кто притрушенный?
Радість моя• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
Нет. Себе думаю и боюсь, когда родные едут. Я в Украине и родные тут
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я їздила додому в Київ і їздила у справах в Суми. Бо мені було треба. Якби було страшно і не тре а я б не їхала. Це усього тиждень. Ти можеш піти в укриття. Мова ж не про повернутися назавжди
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Притрушена в вашому опусі не виїхавша
В моєму опусі всі виїхавши взагалі то
Дуже дуже вумна• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
Медальку себе повесьте, бесстрашная геройка
Вапщета• 16 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
У нас есть такой мужик с костылём🤣
Однажды на эмоциях уходил и забыл костыль.
У нас есть такой в Харькове. Ну что сказать, за 3 + года ТЦК его ещё ни разу не остановило. Так что вариант можно считать рабочим.т
Баба на горошині• 16 июня 2025
Ответ дляБез образів
В Київ. Чому дивно? Моя тітка загинула від прильоту якраз в Києві, її повезли в лікарню, не врятували
Вам дивно ?
Khmelnichanka• 16 июня 2025
А чому не може бути страшно приїхати на тиждень? Чи якщо суто ненадовго, то застрахований від прильотів? Комусть страшно і на день приїхати, а хтось там постійно живе. У всіх різний рівень стресостійкості. І ніхто не має права називати притрушеними ні перших ні других.
Фляшунька• 16 июня 2025
Реально есть всякие и даже такие, что говорят не возвращаться и меряются днями проверенными в оккупации.
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляФляшунька
Та от я це сьогодні побачила
Метровий сантиметр• 16 июня 2025
Тобто ви не розумієте, що неадекватний можуть бути і серед тих, хто лишився? І, можливо, то що ваша знайома розповідає- правда?
Без образів
• 16 июня 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Чесно? Я не могла уявити що люди можуть щиро вірити що їх будуть травити за те, що вони виїхали. Нє, ясно що хтось щось казатиме. Але розказувати що мені в рідному місті життя не буде вже? Або робити висновки зі слів якихось підлітків. Або розказувати що страшно їхати в Чернігів. Це ж бляха вона таке розказує мабуть і тим хто в Чернігові живе
Видящие_помогите• 16 июня 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Є такі люди, ніби адекватні, але часом на чомусь клинить. Мені під час ковіду співробітниця розповідала що її зять в прокуратурі (!), брехати не буде, 100% точняк що прикордонникам закупили прилади які бачать чип з вакцини і блимає різними кольорами. Ледь не посварилася))
Бляха, а яке право вона мала видавати вам державну таємницю?