ТочноБудет• 16 июня 2025
Скільки мінімум потрібно грошей, щоб зібрати студента?
В Україні, з 0, і навчання і речі, і гуртожиток і на перший місяць з собою.
Щедрик ведрик• 16 июня 2025
вітголий-босий зараз?Хтось в 500 євро вкладеться,а комусь в 10т.буде замало.
Вся така шо куди там• 16 июня 2025
Вчиться на бюджеті, стипендія є, в гуртожитку не живе. Речі, їжа - як завжди. Працює з 2 курсу. У мене так
ИграйМойГормон• 16 июня 2025
Смотря какое общежитие.
Планируйте космет ремонт. Покупку холодильника, микры, чайника.
Даже унитазы люди меняют и входные двери. Откуда мы знаем где ваш студент будет жить
Alena-brands• 16 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Смотря какое общежитие.
А если это магистратура?
1.5 года.
Нужен ли тот ремонт?
Или как в НАУ - живут только с хорошими баллами, сьехал= вылетел с общаги
1.5 года.
Нужен ли тот ремонт?
Б´ю байдики• 16 июня 2025
Який ще ремонт? У кінці 90-х я 4 роки жила у гуртожитку, стан якого був аварійним
4000-5000 грн. на місяць студенту буде цілком достатньо
Ромашкинная• 16 июня 2025
У нас в гуртожитку був свіжий ремонт, в кімнаті меблі всі нові, холодильник і роутер електро прибори типу чайника мікрохвильовки в нас не можна використовувати . Купили ролети на вікно та штори відро зі шваброю коврик під двері сушарку для одягу чайник на газову плиту сковорідку кастрюльку столові прибори посуд це все навпіл з батьками дівчинки яка поселилась з моєю донькою в одній кімнаті а для своєї дитини ще ортопедичний матрас на ліжко купили бо там був новий але ватний матрас. А все інше автор у кожного свої потреби і в одязі і навчальному матеріалі і в їжі і в побутовій хімії тому важко сказати яка саме сума вам буде потрібна можу точно сказати що немало то все затягує .
Гопница-Советчица• 16 июня 2025
Ответ дляРомашкинная
Ви не знаєте як коми ставляться? Текст корисний, але так важко читати.
Электричка• 16 июня 2025
2000 грн на необходимый минимум. тарелки, половник,сковорода ,электрочайник, ведро и тряпка, сумка ( чемодан уже был). Плюсом обязательно будет матрас, цена хз, матрас все покупают, ватные ужасны. Плюс за полгода за общагу сразу заплатить.
Плюс вайфай (
Плюс пришлось в первом полугодии купить холодильник ( принципиально без участия второй девочки, чтоб потом не делить).
Ремонт сделали усилиями мам, вышло 2 года назад по 3000. Плюс муж еще пару раз сьездил, удлинил розетку с коридора и раздвоил, повесил люстру, полочку, зеркало, поменял замок.
В следующем году появилась микроволновка, и индукционная плитка .
А в том году купили зарядную станцию.
И это все с учетом того, что ноут есть и он норм.
Считайте.
Плюс вайфай (
А в том году купили зарядную станцию.
Считайте.
ТочноБудет
• 16 июня 2025
Ответ дляЭлектричка
Плюс вайфай (
А в том году купили зарядную станцию.
Считайте.
Плюс вайфай (
А в том году купили зарядную станцию.
Считайте.
Перебор
Электричка• 16 июня 2025
Ответ дляТочноБудет
Перебор
ну тут как пойдет. начнете с минимума и посмотрите. ребенок говорит, что он живет вообще неплохо