Мальдивирую• 16 июня 2025

Ви користувались програмою "Доступні ліки"?

Copy-Paste• 16 июня 2025
Ответ длякураГАЛЯ
Рецепт виписується не на торгову марку, а на діючу речовину. Далі вже ви самі дивитеся, чи брати дешманські без доплати, чи дорожчі, але щось доплатити. Не треба вводити людей в оману.
Я лікар, виписую Доступні лікі. Там така специфіка хитра, що правильніше сказати все ж таки, що виписуємо рецепти на торгову назву, а не на діючу речовину (по факту) довго пояснювати
Чумачечая Весна• 17 июня 2025
Вообще первый раз слышу.надо свекрови сказать.а реально дают лекарства?
Два-три тижні і фсьо• 17 июня 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Как его поменять? все врачи заняты. Я пробывала . Город не большой единственная поликлиника
вы знаете, что в частных тоже бесплатный семейный? прозвоните спросите. они на этом тоже имеют от государства. частных лавочек просто море.
п.с. если надо поменять- идите к заведующей поликлиники и решайте с ней, не верю, что нет движения народа- поменять можно точно
Света С Приветом• 17 июня 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У нас нет частных клиник
кураГАЛЯ• 18 июня 2025
Ответ дляCopy-Paste
З боку виписування я не буду сперечатися, не знаю. Але от, наприклад, бабуся отримувала ліки від цукру. Рецепт виписували на метформін, а брали ми і діаформін, і метамін, і матафору, і глюкофаж - залежно від того, який препарат був в потрібній кількості. І доплата відповідно або була, або ні, залежно від препарату.