ПробілНеПрацює• 16 июня в 20:27
Кахель плитка на підлогу
Яку обрати...обрати можна 2 варіанта
Результат:
вже голосів:
14 (50%)
11 (39.29%)
1 (3.57%)
5 темна
Мочалкин блюз• 16 июня в 20:32
У мене на першу подібна. Вибирали щоб ось такий колір подібний був. Чи то освітлення було в магазині якесь не таке, чи то ми сліпі. Вона на підлозі жовтить. Але вже як є. Вона не слизька взагалі
Тракторні війська• 16 июня в 20:34
берите такую, чтобы не заркально глянцевую, будет видно любой развод
и не шершавую, каждая невидимая ворсинка зацепится
Коко Шанель• 16 июня в 20:34
Главное, чтобы не скользили тапки). А то можно и шлепнуться.
Бежевые оттенки нравятся
к.Буланова• 16 июня в 20:35
Автор, беріть не слизьку і як можна більш однотонну. Мода на плитку так міняється,що доки поклав- воно вже антітренд. Якраз по плитці дуже видно роки ремонту
Я инженер, меряю от 1• 16 июня в 20:38
У меня как 4 в ванной, капец сколько раз я чуть не убивалась на ней, чуть капля воды и жопа. А вот корридор и кухня под ламинат плитка шершавая, всё отлично.
Стриптизерка• 16 июня в 22:50
В мене вся ванна в плитці, як на фото 2. Не слизька, колір такий, що не видно нічого) чи то малюнок чи то не прибрано) достатньо універсально. Але можливо трохи скучновато виглядає, мені норм.