Заместитель Анонима• 17 июня 2025
Дівчата. Я нещодавно змінила паспорту книжечку на пластикову картку
Мені видали просто картку і все. І залишився старий пом´ятий індифікаційний код. Чи треба він взагалі? Чи вже код прив´язан до картки??
Will_Be...• 17 июня 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Не хочу. Хочу книжечку
Мне тоже, книжечка больше нравится, там, по сути, все документы есть, и тягать не надо - отметка о браке, группа крови, ИНН, прописка. А с этими карточками, в любую организацию ворох бумаг за собой тащить нужно.
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
НІчого страшного в дії нема, вона підтягує ВЖЕ існуючу і внесену в реєстри інфо.
Але й стверджувати що ДІя лише в нормальних - все ж таки викликає сумнів у нормальності автора тих слів.
Уавжно читайте Постанову КМУ і користувацьку угоду, там все чорним по білому написано - які ПД Дія збирає і де зберігає.
Сірничок• 17 июня 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мені виповнилось 25 років, треба була вклейка нового фото, а з цим там купа проблем. Було простіше поміняти на картку
Які проблеми? Якщо вчасно вклеїти фото, то жодних проблем немає.
Також, з новим паспортом потрібно з собою носити витяг про прописку.
Зараз на дієті• 17 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Нашо її носити? Мені її навіть не видавали з id.
І id карта прописується як «новий зразок паспорту громадянина України» то в чому тут питання?
В законодавстві - це хтось вказав в одному з пості по темі.
Зараз на дієті• 17 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ок, звернусь, одразу отримаю, вдома на принтері надрукую. І покладу до інших документів. Нащо її кудись носити постійно?
Не всіх є принтер(
В курсі діла• 17 июня 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я просрочила на пів року вклейку фото. Прийшла, а мені сказали, що з вклейкою будуть проблеми, там якась печатка треба. І сказали краще пластикову картку. Щось таке було, я вже не пам´ятаю.
Какие проблемы? Штраф 17,50?
Я через несколько лет вклеила без никаких проблем
Клементина• 17 июня 2025
В мене давно картка.
Вже забула де той код і лежить. Мабуть, викинула.
Картка + Дія . Все.
Дуже зручно
Картка + Дія . Все.
Дуже зручно
Леді Душка• 17 июня 2025
До речі, якщо зараз отримувати ID карту, то код на папері вже не видають.
Можете сміливо його викидати
Чебураха з перцем• 17 июня 2025
Ответ дляnavariya
Самое интересное, в что во многих организациях это не проходит. Хотят бумажный, особенно при работе с иностранными компаниями. И в банках.
Не утверждаю, но у меня так.
ни разу ни сталкивалась с такой ситуацией
ВЫВсеВрете• 17 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
який витяг куда носити?? В мене прописка є в паспорті із потреби всі документи в наявності безввідносно чи розрядився тлф чи ні, чи є світло \ інет чи ні.
То ж Ви писали що Вас бісить id тому, що «треба постійно носити з собою лист а4», я Вас і питаю - куди і нащо оте «постійно носити»?
ВЫВсеВрете• 17 июня 2025
Ответ дляМати драконів
Интересно, а для чего код на пластиковом паспорте?
Код- это налоговая информация. Для чего она там?
А для чого люди носять в паспорті книжці листочок з кодом? Напевно для того код надрукували на пластику
ЗдохниПуйло• 17 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
причем тут вы, мы говорим о пользовании айди паспортами украинскими в других странах.
Де у автора пише, що вона закордоном?
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ой, ну какая купа проблем? Фото принести? Хоть не сочиняйте на ходу. Просто скажите решила получить пластиковую айди карту.
Нашли в капусте• 17 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
розкажіть вкрации, якщо ви вже прочитали
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Книжечка без строку дії, а картку кожні 10 років міняти. Мені чк прийшов термін клеїти фото, то я на другий же день після дня народження летіла. Не знаю, які там проблеми.
У автора в голове какие-то проблемы создались, вот и сочинила.
Нашли в капусте• 17 июня 2025
Ответ дляВ курсі діла
Какие проблемы? Штраф 17,50?
нема зараз штрафа. От теж здала на вклейку через 6 міс після ДР
Нашли в капусте• 17 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
я ношу паспорт, тому прописка завжди зі мною
Морковна• 17 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
Яких проблем?
Ви в курсі, що тепер будете мвняти пластик кожні 10 років за власний кошт? А книжечка була б на все життя
А коли береш перший раз паспорт , то можна зараз книжковий чи лише пластик?
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я пришла, услышала слово ’проблемы’, впала в кому, очнулась - а мне уже сделали айди карту.
Про то, что во время ВП нет понятия ’просрочила’ и вклеить фото можно в любое время - нет, не слышала. При слове проблема пугаюсь, моментально теряю память и способность трезво соображать, зачем я туда вообще пришла. Если какая-то тётка мне скажет пойти повеситься, иначе будут проблемы - ни на секунду не усомнюсь в правильности её слов и буду делать, как она скажет. Ведь она очень мудрая и не зря не хочет лишний раз оторвать свою жопу от стула, чтобы поставить мне печать в паспорт с новым фото.
Я правильно поняла ситуацию?
Потребую апгрейду• 17 июня 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор, можно у Вас спросить не по теме? Когда меняли паспорт, старый сразу забрали, когда подавали доки, или когда выдали пластик?
В Днепре старый забрали, только когда выдали пластик.
Мати драконів• 17 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Хм, я не ношу.
Тільки якщо потрібно для якихось цілей, беру вдома із папки для документів.
ВЫВсеВрете• 17 июня 2025
Ответ дляМати драконів
Хм, я не ношу.
Я теж брала тільки коли знала що буде потрібен. А це дуууже рідко було. Але у чоловіка завжди лежав код в паспорті. І ще кілька таких людей знаю. Колись питала, то казали «ну мені так зручно. Знаю що під рукою лежить, не треба буде десь шукати» :)
Гадаю таких людей доволі багато ) та й id робили що б типу «все в одному місці було»
Лорка-хлорка• 17 июня 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Спасибо! Значит спрошу, когда дочке будем делать айди... Моя книжечка в ужасном состоянии, мало того, что малая порисовала мне паспорт лет 13 назад, фото просроченное, и я умудрилась попасть под ливень, паспорт намок и теперь какой-то скрученный весь... Если сразу не заберут, то поменяю...
ВЫВсеВрете• 17 июня 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Не бачила. І в гуглі не знайшла про «потребу постійного носіння». Воно є на чіпі картки, воно є в Дії. То ж брати той витяг з собою потрібно тільки коли йдеш кудись, де треба буде подати таку інфу (на випадок якщо чіп не зможуть відсканувати і Дія не підійде)
175см55кг19лет (она)• 17 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
А в чем проблема просто сфотаться на месте и забрать готовый айди?
А в чому проблема , що пластик так активно нав´язують, навіть відвертим обманом, як автору?
ВЫВсеВрете• 17 июня 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Не всіх є принтер(
Зараз купа місць де друкують документи. Це не така вже й проблема. Я до лікарні йшла, згадала що просили паперові аналізи принести. То просто зайшла в одне з таких місць - справа на 5 хвилин і копійки по ціні
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ну каждые 10 лет не так и часто. Мне в 2021 было 25 лет. Паспорт книжечка был затаскан , так себе выглядил, сделали мне айди. Хотя в принципе там всем айди делали. Как-то норм , через 6 лет буду менять. Терпимо. Не умерла, жива
175см55кг19лет (она)• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Смешно читать, как советчицы прям бегают в паспортный стол с фотками. И гордяься своими книжками) прям подвиг совершили. Ну реально, лицо здешних зависальщиц.
Смішно читати, як дехто зі штанів вискакує, показуючи, що він ВПЕРеДі всіх , бо має кусок пластику замість книжечки
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
Автор, все вы правильно сделали. Айди карта сейчас гораздо удобнее - куча вопросов решается удаленно и не нужно таскать документы за собой. Не вижу проблемы заплатить раз в 10 лет 30 долларов за обмен паспорта.
Инд.код не выбрасывайте. Я недавно устраивалась на работу в государственную организацию - там обязательно весь пакет документов и в том числе оригинал кода.
Ну да, после того, как вляпалась в регулярное получение новой карты, теперь обязательно нужно делать ’вумное лиТцо’ и всем рассказывать, какое это было ’мудрое решение’, просто не все еще достигли уровня этой мудрости
Подумаешь, всего 30 баксов за обмен, у меня всё равно они лишние валяются, а так я точно знаю, куда их пристроить