Заместитель Анонима• 17 июня 2025
Дівчата. Я нещодавно змінила паспорту книжечку на пластикову картку
Мені видали просто картку і все. І залишився старий пом´ятий індифікаційний код. Чи треба він взагалі? Чи вже код прив´язан до картки??
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляЩаслива Я
Яких проблем?
Ви в курсі, що тепер будете мвняти пластик кожні 10 років за власний кошт? А книжечка була б на все життя
Моя книжка с 16 лет до 25 уже была на... похожа. У такой как я точно бы всю жизнь не была. А раз в 10 лет платить за паспорт в принципе терпимо
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я не знала 😔 вже немає різниці
Тоже мне горе
175см55кг19лет (она)• 17 июня 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну если сходить 1 раз в 20 лет - это бегать. То да - бегаем
Не те, що горда власниця кубка пластику, котра буде бігати раз в 10 років, ще й платити за це
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
Автор, все вы правильно сделали. Айди карта сейчас гораздо удобнее - куча вопросов решается удаленно и не нужно таскать документы за собой. Не вижу проблемы заплатить раз в 10 лет 30 долларов за обмен паспорта.
Инд.код не выбрасывайте. Я недавно устраивалась на работу в государственную организацию - там обязательно весь пакет документов и в том числе оригинал кода.
Мой паспорт стоил помойму 400 грн что-то такое. В 2021 году. А сейчас уже 30 долларов?
175см55кг19лет (она)• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Вон выше пост -Мені чк прийшов термін клеїти фото, то я на другий же день після дня народження летіла.
А ви точнісінько так само будете летіти в 2 рази частіше за неї))) ще й гроші за свій політ платити
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня 2025
Ответ дляНашли в капусте
розкажіть вкрации, якщо ви вже прочитали
Постанова КМУ 1137
9. Суб’єкт розгляду звернень:
...
отримує за згодою користувача або без його згоди у передбачених законом випадках електронні документи, відцифрований образ обличчя особи, фото-, відеоматеріали, які зберігаються в особистому електронному кабінеті користувача;
А хто такий суб’єкт розгляду звернень? ’- державний орган, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, державні, комунальні підприємства, установи, організації та інші суб’єкти, уповноважені відповідно до законодавства надавати публічні (електронні публічні) послуги, розглядати заяви (звернення, запити), адміністративну справу або скаргу; фінансові установи; інший суб’єкт, до якого користувачі звертаються з використанням Порталу Дія для вирішення питань, отримання інформації (консультацій), здійснення доступу до благодійної (волонтерської) діяльності;’
Повідомлення про обробку персональних даних, особлива увага на передостанній абзац на фото.
Ще з цікаваого - як Дія слідкує:
’Правда завжди вилазить, рано чи пізно. Пам’ятаєте, скільки раз я повторював, знов і знов: «Дія є засобом цифрового стеження за громадянами»? Не всі у це вірили, а дехто навіть вважав мене трохи тейво.
Ось вам, будь ласка: через Дію НАБУ відстежувало переміщення по Світу одного з підозрюваних. «У рішенні суду йдеться, що ІР-адреси, які використовувались співорганізаторами схеми для входу у систему «Дія», розташовані в ОАЕ, Австрії, Італії, Мальдівах та Туреччині.»
Яких вам ще доказів не вистачає?
Сьогодні ці дані зливають стосовно корупціонерів. Хоча вони теж громадяни України і мають права. Але завтра Дія передасть ці дані по журналістам, опозиціонерам, по незгодним. Післязавтра «ворогом народу» призначать тебе. Продовження - на сторінці ФБ, Константин Корсун
9. Суб’єкт розгляду звернень:
...
Ще з цікаваого - як Дія слідкує:
Яких вам ще доказів не вистачає?
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
А в чем проблема просто сфотаться на месте и забрать готовый айди?
Там могут следить через паспорт айди. Ещё можно от него умереть, получить инсульт, как от прививок
175см55кг19лет (она)• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Прям гордость
Так вас он як від гордості розпирає за шмат пластику і нічого))))
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Смешно читать, как советчицы прям бегают в паспортный стол с фотками. И гордяься своими книжками) прям подвиг совершили. Ну реально, лицо здешних зависальщиц.
Как будто русский форум
18 мнеУЖЕ• 17 июня 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
В чем проблема- принесли фото и все. Я только вклеила неделю назад
только вклеивают сразу на последнюю страничку для фото. после этого только замена на пластик.
Леді Душка• 17 июня 2025
Ответ дляПриму в дар
А якщо оригінал коду надрукований на пластику? І ніякого іншого немає. То що?
Нашли в капусте• 17 июня 2025
Ответ дляМорковна
А коли береш перший раз паспорт , то можна зараз книжковий чи лише пластик?
нещо давнобула інфо, що хтось відсудив собі право на книжечку.
Тобто через суд можна
КокошинЭль• 17 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Помиляєтесь - в усіх нормальних людей немає Дії.
Якщо Ви схопили голову у пісок- це не означає, що Вас не видно 😁
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Как будто русский форум
В будь-якій незручній ситуації важливо голосно кричати ’Рука Хрімля!’
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
А читать как некоторые гордо получили айди карту, так как их тётка запугала мифическими проблемами - не смешно?
кураГАЛЯ• 17 июня 2025
Код можете заховати. А от бумажку про прописку ( витяг) мусите скрізь з собою носити
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня 2025
Ответ дляКокошинЭль
Ви, мабуть, мало читали про сучасні технології.
Зараз на полї бою за допомогою біометрії, ШІ і дронів вдається ідентифікувати учасників (в тому числі і поранених, і вбитих). Що заважатиме використати вашу біометрію в умовах глибокого тилу?
В пості 126 - як Дія стежить за громадянами.
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нет. Не рука кремля. Рассуждения дикие как у кацапов
Купи слона• 17 июня 2025
код напечатан на обороте паспорта-карты, бумажный-положите дома, иногда пригождается именно бумажный.
Нашли в капусте• 17 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Не бачила. І в гуглі не знайшла про «потребу постійного носіння». Воно є на чіпі картки, воно є в Дії. То ж брати той витяг з собою потрібно тільки коли йдеш кудись, де треба буде подати таку інфу (на випадок якщо чіп не зможуть відсканувати і Дія не підійде)
’’’Воно є на чіпі картки’’’ особливо весело. А де в нас є зчитувачі тих чіпів? Може в завідувачки дитячого садочка? Чи в НР відділі роботодавця?
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А те, кто теперь платно раз в 10 лет менять будут - самые мудрейшие и не бегают )))
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 июня 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Звідкіля ви знаєте як у кацапів? Живете там?
Конотопська відьма• 17 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Знаю, нет не жила. Но общалась с этими людьми
Нашли в капусте• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
при чому тут гордість??
Авторсказал шо то проблема, хоча на справді це нетак.
Що вас так тригерить? З пластиком, до речі, ще частіше треба бігати в цнап
вентиляторная• 17 июня 2025
Поменять потрепанную бумажку на новенькую занимает пять минут. Нужно просто записаться на эту процедуру.
Да, в айди карте вшит инн, но масса организаций и структур постоянно требует именно бумажные копии или сканы с бумажного носителя.
Зараз на дієті• 17 июня 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
А я забула, взагалі, а що? Маю пам´ятати?
Да і забила - а кому це фото потрібне? Пережиток совдепіі?
А чоловікові, в військовому квитку, немає де вкл. Ці фото - це парадокс - тільки для того, щоб тебе відшукати через вуличні або внутрішні камери
вентиляторная• 17 июня 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
А вам больше нечем в жизни погордиться, чем бумажным паспортом с тремя неудачными фотографиями? Вы рядом с бумажным паспортом еще и нокию 3110 храните или Сименс А35?
66сезон666серия• 17 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
А для чого люди носять в паспорті книжці листочок з кодом? Напевно для того код надрукували на пластику
У меня налоговая сделала отметку (штамп) в паспорте о присвоении мне идент. кода, и при получении например первичной эл. подписи достаточно было этой отметки.
Лапка• 17 июня 2025
Ответ дляПес Патрон
простите, но я вам не верю. У меня айди паспорт с 2014г., я работаю в международной аудиторской компании Делойт 8 лет и никогда и ни у кого я не видела, чтобы были вопросы по айди паспортам.
В банке карту открывали? Там нужен паспорт,код и листик с пропиской
Пес Патрон• 17 июня 2025
Ответ дляЛапка
ну конечно нужен и код и справка. Речь о самой айди, автор утверждает что только паспорта книжечки принимают и работают с ними.