Заместитель Анонима• 17 июня в 10:17
Дівчата. Я нещодавно змінила паспорту книжечку на пластикову картку
Мені видали просто картку і все. І залишився старий пом´ятий індифікаційний код. Чи треба він взагалі? Чи вже код прив´язан до картки??
Ответ дляКликОЛЬКА
Смешно читать, как советчицы прям бегают в паспортный стол с фотками. И гордяься своими книжками) прям подвиг совершили. Ну реально, лицо здешних зависальщиц.
Паспортні столи давно сховали. Сумно дивитись, як українці бігають в Міграційну службу, як якісь безправні мігранти, а не громадяни, хазяї української землі.
Тому і роблять пластикову картку лише на 10 років - мігрант платить за дозвіл пожити ще 10 років в Україні.
Ответ дляМорковна
А коли береш перший раз паспорт , то можна зараз книжковий чи лише пластик?
В Україні зараз діє 2 окремих законодавства про паспорт: або пластик в 14 років, або паперовий паспорт-книжечка після 16 років.
Паперовий можна отримати тільки через суд: подаєте документи в Міграційну, отримуєте ПИСЬМОВУ відмову, подаєте в суд, суд зобов´язує Міграційну видати паперовий паспорт-книжечку.
Іноді судяться за паперовий паспорт не після 16 років, а в 14 років або 15 років.
ПП-шница• 17 июня в 19:21
Никогда еще никто кодом на карте у меня не пользовался. Все хотят бумажку. На мой вопрос говорят, что в паспорте может быть ошибка, а в бумажке - нет… так что вот так
Луковая• 17 июня в 20:19
Ответ дляnavariya
Самое интересное, в что во многих организациях это не проходит. Хотят бумажный, особенно при работе с иностранными компаниями. И в банках.
Не утверждаю, но у меня так.
Вы серьезно?
Как раз иностранные компании с удивлением смотрят на наши паспорта-книжки.
А про банки вы вообще загнули.
Луковая• 17 июня в 20:23
Ответ дляnavariya
Я ж написала, что не утверждаю.
У меня счета, в разных банках ЕС. Там только бумага, скан или фото.
Аудит - это хорошо оплачиваемая работа))
В банках ЕС требуют загранпаспорт.
Книжечка с украинским написанием фамилии им вообще не нужны.
Луковая• 17 июня в 20:25
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ні, не давали ніякої бумажки. Тільки картку, я ще здивувалась
Виписку з місця проживання ви зможете роздрукувати з ДІЇ
Не боюся осуду• 17 июня в 22:02
Ответ дляMs. Анонимная
на карте есть код, бумажку положите в шкафчик)
Нотариусы требуют бумажку по старинке, не смотря на то, что код есть на пластике
Полонянка SexShop-а!• 17 июня в 23:12
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мені виповнилось 25 років, треба була вклейка нового фото, а з цим там купа проблем. Було простіше поміняти на картку
Мені 45, в клеїла нове фото абсолютно без проблем і черг
За 5 днів забрала
Полонянка SexShop-а!• 17 июня в 23:14
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я просрочила на пів року вклейку фото. Прийшла, а мені сказали, що з вклейкою будуть проблеми, там якась печатка треба. І сказали краще пластикову картку. Щось таке було, я вже не пам´ятаю.
Я на рік прострочила
Всех в сад• 18 июня в 03:04
Ответ дляЗаместитель Анонима
Сьогодні як раз принесла фото, віддала, сказали через 3 дні забрати, ніяких проблем. А вам тепер треба кожні 10 чи 15 років робить нову картку, 600 грн вартість.
Всех в сад• 18 июня в 03:05
Ответ дляЗаместитель Анонима
То вас розвели, навіть, штраф зараз не беруть за протермінування