Одні думки• 17 июня в 15:26
Куди звозити дітей 13, 10 років в межах 200 км від Києва щоб було цікаво
і пізнавально. Порадьте, будь ласка, з власного досвіду.
Одні думки
• 17 июня в 15:53
Це має бути поїздка одного дня, без проживання. Чи максимум 1 ніч
Можливо Ясногородка в гарну погоду, погуляти-подивитися, 4 дорослих басейни та 2 дитячих. ПО дорозі ще є ’Українське село’, там теж гарно.
Парк Медвино, можна орендувати на ніч житло (моя 13-ти річка проситься)
Беремицьке - особисто була тричі і ще б поїхала, просто подобається і відпочиваєш від міста і людей, можна покататися на конях
Переяслав-Хмельницький
Чернігів, якщо не лякає, була двічі і ще б поїхала.
Переяслав-Хмельницький
Одні думки
• 19 июня в 15:27
Ответ дляIncol
Переяслав-Хмельницький
Дякую!