Дуже давно ставлять цей діагноз.. (каменів нема якщо що) рік тому вирішила серйозно зайнятися цим питанням, раз в два три місяці приймаю урсосан, ганатон та якийсь спазмолітик (курс 1 місяць), але здається що приступи стали частіше зʼявлятися …. Із симптомів тільки давляча біль у правому підребері… якщо раніше в мене жовчний реагував тільки на якусь жирну їжу, та болів один день, зараз болить десь місяць і через день… вже так набридло… дієту завжди дотримуюсь, водний режим також
у когось таке було? Є якісь поради?… або може порекомендуйте гастроентеролога ❤️
А ще від цього болю взагалі ніколи не допомагають ні спазмолітики, ні нпвс..
Ответ дляТріль підпільний
Автор, вы не переедаете? Это важно..
Иногда бывает конечно, но чаще стараюсь не большими порциями и часто
Джинци на Флісі• 17 июня в 18:36
Ответ дляПроста_людина
В Трускавец или сходницу едьте хотя бы на две недели
Замулена ріка• 18 июня в 00:24
Починайте день з стакану теплої води. Додайте таурин, магній, лецитин. Зарядка, спорт. Масаж сфінктера Одді
Ответ дляЗамулена ріка
Цікаво як робити масаж сфінктера якщо він «захований» у дванадцятипалій кишці
Natal_ka91• 18 июня в 12:27
Ответ дляПроста_людина
Є багато відеоуроків