Оченьценная• 27 сентября в 09:10

Головний біль при КОК

Доброго дня
Дівчатка призначили після аспірації регулон на 6 місяців , починаючи з другого тижня прийому першої упаковки почала боліти голова, терпіла я цю біль до кінця другої упаковки та попросила гінеколога змінити препарат, поміняла на мікрогінон, та ж ситуація, голова так і болить, постійний тиснуючий ниючий біль в лобі і скронях.
Що робити ? Можливо у когось так було, міняти препарат знову ? Чи допивати мікрогінон ще 3 місяці
So_so• 27 сентября в 09:16
Было такое, врач сразу поменял на Ярину, так как она выводит лишнюю жидкость, я просто ожила, не говоря уже о внезапном похудении.
автор Оченьценная • 27 сентября в 09:27
Ответ дляSo_so
У вас теж були головні болі? Я вже просто не знаю куди дітись голова болить щодня, біль не сильний але він постійний ниючий
Мабуть теж попрошу гінеколога змінити знову препарат
Мотористка• 27 сентября в 09:29
в мене від ОК підіймається тиск=болить голова
So_so• 27 сентября в 09:33
Ответ дляОченьценная
Да, постоянная головная боль, врач сразу сказала, что есть женщины у которых на фоне кок задерживается жидкость в организме (сама я такого не замечала) и им подходит Ярина.
После смены на Ярину я первую неделю писяла так, что аж страшно было, похудела на глазах, голова болеть перестала сразу же.
автор Оченьценная • 27 сентября в 09:34
Ответ дляМотористка
У мене тиск нормальний 🤷🏻‍♀️
lilul990• 27 сентября в 09:34
Я міняла препарат. На новому препараті ніяких побічних дій. Привикати і терпіти я не хочу.
Патриоточка• 27 сентября в 09:34
Ответ дляОченьценная
у меня так, рекомендовали пить на ночь. но у меня не только эта побочка была. бросила вообще.
Alpha Centauri• 27 сентября в 09:35
Замінюйте препарат. Це не ок. Теж було таке, але в мене посилилося тим, що в мене сильні мігрені. Теж підбирала і змінювала
автор Оченьценная • 27 сентября в 09:35
Ответ дляПатриоточка
А я пила на ніч протягом двух місяців, вирішила перенести на ранок, нічого не змінилось, біль залишилась
Патриоточка• 27 сентября в 09:36
Ответ дляОченьценная
это не норма, конечно же. и я пила на ночь, мне тоже не помогло.
автор Оченьценная • 27 сентября в 09:37
Ответ для Alpha Centauri
Дякую, буду міняти все ж таки, бо вже втомилась за 3 місяці
Не боюся осуду• 12 октября в 22:35
Ответ дляSo_so
Цікаво,я на Ярина набрала 10 кг, голова боліла,пмс і головні болі перед кровотечею стабільно,зміни настрою,лібідо 0, сухість, постійно хотілося їсти і спати і найдивніше останній тиждень страшенні набряки,мені доводилося приймати ванни з магнієм. Лікар уперто доводив що це неможливо,доки не стали вже німіти руки,ноги, стопи страшенно боліли. Переїхала в іншу країну і перейшла на жанін,у перший же місяць мінус 2 кг і пройшли всі симптоми.