Треба ось так• 17 июня 2025

Що на вашу думку прискорює ваш метаболізм?

Твердая валюта• 17 июня 2025
Без понятия
Бабуся мороз• 17 июня 2025
Нервы
Най хоч раз• 17 июня 2025
Щитовидка.
Ноу коммент• 17 июня 2025
Котлеты из цапыка
Like-995b• 17 июня 2025
Я с 6.30 на ногах , как юла целый день)
КонФФетОшка• 17 июня 2025
На мою думку, як на думку лікаря, метаболізм фактично неможна сповільнити або прискорити. Але є фактори, переважно гормональні, які впливають на співвідношення анаболізму та катаболізму.
КонФФетОшка• 17 июня 2025
Ответ дляНай хоч раз
Щитовидка.
Так, це має місце бути
КонФФетОшка• 17 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
Нервы
Теж вірно, але знов таки через систему гормонів
Добротная• 17 июня 2025
интервальное кардио
силовые
Ластоноша• 17 июня 2025
Эутирокс
Гуляю босоніж• 17 июня 2025
Где вы набрались про ускорение метаболизма, чтобы не толстеть надо потреблять меньше калорий, сбалансированно питаться, а не придумывать всякую чушь.
автор Треба ось так • 17 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Да.Но вы тоже поймите,что метаболизм имеет свойство замедлятся/ускорятся.Уменьшаются и мышцы тоже.А они как печка,топят калории.
Гуляю босоніж• 17 июня 2025
Ответ дляТреба ось так
У среднестатистического человека нет особой разницы. Или вы качком хотите стать?
Сиджу тихенько• 17 июня 2025
Ответ дляТреба ось так
Він сповільнюється після 60ти років. Вам вже 60+?
автор Треба ось так • 18 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Почитайте форум.Більшість пишуть,що починаючи з 35 років ростуть в ширину.
автор Треба ось так • 18 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Чем меньше мышц у вас,тем медленее тело сжигает энергию.
Сиджу тихенько• 18 июня 2025
Ответ дляТреба ось так
Це не через те, що сповільнюється метаболізм. Просто жінки менше рухаються і більше їдять. Зручно звинувачувати метаболізм
автор Треба ось так • 18 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Можливо стали менше рухаттся,але до 40 років рухалися же.
Сиджу тихенько• 18 июня 2025
Ответ дляТреба ось так
А після рухаються менше. Ось і весь секрет. Ніякого сповільнення метаболізму в 40, а тим більше в 35 немає. З цього приводу є медичні дослідження, а не фантазії порадниць.
Гуляю босоніж• 18 июня 2025
Я думаю, что вы просто не совсем понимаете что такое метаболизм.
автор Треба ось так • 18 июня 2025
Ответ дляГуляю босоніж
И вы из тех,кто считает,что надо меньше есть?
автор Треба ось так • 18 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Це з віком не може бути пов´язано,менше можна рухатися і в 20 років.