Нічний дожор• 18 июня в 00:16

Як привчити до горщика? У відчаї((((((

Сину 2,4. На горщик сідати – категорично ні! Раніше могла хоч через раз підставити, коли пісяв (підгузки тільки на сон та іноді на прогулянку), а потім став терпіти, коли горщик підставляла, а від сьогодні виявляє максимальну винахідливість – стає упритул до ліжка чи дивана, щоб горщик не змогла підставити і пісяє. І вишенька на торт — ліг на животик і попісяв на ліжко(((((
Ну от що робити із цим? Давайте тільки без бруду, будь ласка, і так тошно(((((((
Щепотка_совести• 18 июня в 00:17
Відчепіться від нього.
Скоро сяде на унітаз
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:19
Ответ дляЩепотка_совести
Відчепіться від нього.
Скоро сяде на унітаз
Я дуже на це сподіваюсь
Сонечко• 18 июня в 00:21
Ще не готовий. У мене з дітьми щось подібне було. На горщик нереально було посадити. Одягала памперс на ніч до більш ніж 3 років. Какати теж хотіли тільки в памперс. Я просто відчепилася від них і за
якийсь час самі стали ходити на унітаз. На горщик так і не ходили
Яжбоматусяблін• 18 июня в 00:24
Нащо собі псувати нерви і дитині? Значить не готовий ще. В мене син в такому віці пішов в приватний садок, там за місяць-два і навчили.
Лгин• 18 июня в 00:25
Пусть писяет стоя в горшок. Моему стоя было интересно, сидя, если за компанию по большим делам.
У вас горшок для мальчика? Может ему неудобно?
Есть писсуары на стену.
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:25
Ответ дляСонечко
Певно, це мій варіант
Морожена_курка• 18 июня в 00:26
То до школи навчиться, чого переживати.
До 6 років можна сміливо в підгузниках ходити.
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:26
Ответ дляЯжбоматусяблін
Бо вже дістали всі з усіх боків ((((((постійно думаю, що це я погана мама, раз не можу навчити((((
КвартираЧья• 18 июня в 00:27
Всі різні. В мене була дівчинка, я нянею працювала років 15, вона взагалі до 4,5 була у памперсах. Ніякого горщика чи туалету категорично не приймала. З перервами по 2-3 міс з 1,8 намагалися посадити, ні!
А ось в 4,5 просто сама зняла памперси и почала ходити в туалет. А могли 2 роки кожного дня нерви тріпати.
Зараз їй 13 вже і з нею все добре

Тому нехай ще зріє, час сам прийде
Щепотка_совести• 18 июня в 00:27
Ответ дляНічний дожор
Всіх посилайте в умі нах, ви еормальна мама, у вас прекрасне дитя
Аноним_1858• 18 июня в 00:28
Автор, сделайте перерыв, не заставляйте. Через какое-то время предложите, но ненавязчиво. Придумайте какое-то поощрение. И не переживайте, все люди научились нормально ходить в туалет и Ваш ребенок тоже научится.
Мой старший ребенок не хотел по большому ходить на горшок, только в памперс. Не мог просто расслабиться. Хотя ходил без памперса на улицу, спал без памперса, а когда хотел по большому, приходил и просил надеть памперс. И только в 3,6 года у него получилось. И это было спонтанно. Я предложила, если получится, куплю новую игрушку, которую он хотел. Но только предложила, не заставляла. И все, дальше уже все наладилось.
А вообще педиатр мне рассказывала тогда, что у многих детей бывают такие проблемы. Но главное не заставлять, со временем все получится.
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:28
Ответ дляМорожена_курка
То до школи навчиться, чого переживати.
Я з такими темпами до його 6 в дурдом переїду(
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:29
Ответ дляКвартираЧья
Зараз їй 13 вже і з нею все добре

Тому нехай ще зріє, час сам прийде
Дякую за надію
Щепотка_совести• 18 июня в 00:29
Ответ дляНічний дожор
І очолите там батьківський комітет
Коплю на груди• 18 июня в 00:29
Бідна дитина…
Зніміть памперс
Без дискомфорту швидкого прогресу не буде
Або чекайте - поки сам не «дійде».
Я дочці зняла підгузок місяць тому одним днем - в 2,10. Пару раз забулась.
А син свого часу одразу на унітаз «пішов». Теж ближче до 3.
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:29
Ответ дляЩепотка_совести
Дякую Вам
сладкий_ноябрь• 18 июня в 00:30
Вдягніть памперси і дайте дитині час, щоб дозріти
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:30
Ответ дляЛгин
Есть писсуары на стену.
Дякую, пошукаю
Сонечко• 18 июня в 00:31
Ответ дляНічний дожор
Та перестаньте. Буде ходити на туалет трохи пізніше. Просто відстаньте від дитини і не акцентуйте увагу.
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:31
Ответ дляАноним_1858
Та я не змушую, лиш пропоную
Руда ліса• 18 июня в 00:32
Не паникуйте. У меня тоже такое делал. Полусонный снимал памперс под утро и писял на диван. И вообще понял, что без памперса хорошо. Снимал и как кот гадил по углам. Была зима и холодно, полы холодные, везде ковры. Как я рыдала, когда говно его выгребала с ковра по 3 раща в день. Где-то полгода этот ужас продолжался. Потом пошел на горшок. Модет поищите видео полезные в инете
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:32
Ответ дляЩепотка_совести
І очолите там батьківський комітет
Я це бачу
Алина-1240• 18 июня в 00:33
Одеть памперс.будет больше с детьми общаться, в сад пойдет и сам приучится
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:33
Ответ дляКоплю на груди
Бідна дитина…
Зніміть памперс
Або чекайте - поки сам не «дійде».
Зовсім зняти не виходить, бо сну не буде нормального. Перевірила
Маю сечі• 18 июня в 00:34
Ответ дляЩепотка_совести
Відчепіться від нього.
Скоро сяде на унітаз
Ага,привчаю з півтора роки, от скоро вже 3, так і не ходить сам на горщик,ганяю періодично- перед сном,після сну, перед прогулянкою і після,вдома в трусах і увесь час мокрі...вже перейшла на шантаж майже,бо не знаю як з цим впоратись(
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:35
Ответ длясладкий_ноябрь
Він сам знімає. У памперсі вкласти спати неможливо
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:36
Ответ дляСонечко
Намагалася, але сьогодні мене порвало вже просто(
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:36
Ответ дляРуда ліса
Співчуваю. Уявити страшно таке
автор Нічний дожор • 18 июня в 00:37
Ответ дляМаю сечі
Співчуваю
Весела пiсенька• 18 июня в 00:41
Спробуйте дитячу накладку на унітаз. У нас в свій час спрацювало.