Пускаю бісики• 16 мая в 11:53

Я погана хазяйка. Ось мої сковорідки, як іх відмити?

Нові сковорідки, по їм менше місяця….
Чим за ними доглядати?
Колір рожеве золото - пропаде.
І ще. Порадьте нормальну сковорідку де не буде отого всього…
Прошу без осуду- я знаю що я хороша господиня). МЮ мої слабкі місця вікна і сковорідки)
Потужна махіна• 16 мая в 11:54
Выбросить
КапитанльнаЯ• 16 мая в 11:54
в мене ще гiрше)
Свисток ля-минор• 16 мая в 11:54
Подивіться кухню Синтії Ніксон (з секс та місто) і розслабтеся, ви гарна хазяйка.
Та прям багіня• 16 мая в 11:54
Нормальные сковородки.
Рожева юбка• 16 мая в 11:54
Ответ дляПотужна махіна
Выбросить
каждые две недели покупать новые?
Ищу Аленя• 16 мая в 11:55
Ви без посудомийки нормально їх не відмиєте. При чому це треба робити з моменту покупки, а не зараз
Б´ю байдики• 16 мая в 11:55
Я когда-то в тазик добавляла уксус и соду и они отмокали ночь. Утром легко убралось такое как у вас на фото.
Потужна махіна• 16 мая в 11:55
Ответ дляРожева юбка
каждые две недели покупать новые?
Там уже ручки у одной сгорела, у второй на подходе.
Банан-барабан• 16 мая в 11:56
все норм, не переживайте и сами себя не обсирайте
Лукава_Кiшка• 16 мая в 11:56
Миламом от нагара намажьте и через полчаса они у вас как новые будут.
Чижик Пижик• 16 мая в 11:57
Можна спробувати Мілам.
Кракадэ• 16 мая в 11:57
Чорні купіть) або випийте кави з цукеркою і дивіться серіал, а не на сковорідки)
Всім шампаньського• 16 мая в 11:57
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тільки попередньо нагріти сковородку
So_so• 16 мая в 11:58
Ответ дляПотужна махіна
Выбросить
Поддержу Вас. Это дешевые низкокачественные сковородки, автор нормальная хозяйка, сковородки г-но, не стоят усилий по намыванию.
Лучше купить одну хорошую.
Жена сантехника• 16 мая в 11:58
Ті патьоки прибираються засобом від нагару для духовок чи плит. Ото було б за що перейматися.
Маргарита и Мастер• 16 мая в 11:59
Ответ дляSo_so
Лучше купить одну хорошую.
Это скорее всего не сковородки плохие, а автор готовит на газовой плите и это газ у нас такой, оставляет жирный нагар. Перешла на индукцию и нет этих проблем с любыми сковородками.
Тень льва• 16 мая в 12:00
Взагалі не парюсь, засралась сковорідка, я її викидаю, тому супер дорогі і не купую
Ух яка ж Я• 16 мая в 12:00
Це жесть, я засранка ще та, але в мене й через рік використання такого немає. Дякую, автор, що підняли самооцінку)) По темі, я купувала на алі якісь коричневі губки, вони з легкістю відмивають такі забруднення. Не можу дати посилання, бо згоріло вже і губок немає показати, мамі відвезла, бо мені нічого ними терти.
Не допускайте, щоб жир потрапляв на стінки гарячої сковороди, тоді не будете думати чим її відмити. Зазвичай це відбувається, коли насипаєте їжу.
So_so• 16 мая в 12:01
Ответ дляМаргарита и Мастер
Это Берлингер Хаус посуда, на любой плите она будет такой.
Ух яка ж Я• 16 мая в 12:01
Ответ дляSo_so
Лучше купить одну хорошую.
І вона бруднитися не буде?
Млинець Мій• 16 мая в 12:02
Нормальні сковорідки. Видно, що ними користуються)))
Потужна махіна• 16 мая в 12:02
Ответ дляУх яка ж Я
Омг, у людей самооценка на сковородках повышается
So_so• 16 мая в 12:02
Ответ дляУх яка ж Я
І вона бруднитися не буде?
Да, в хороших сковородках другое покрытие, легко вытирается, просто в уходе.
Барабан для дорослих• 16 мая в 12:02
Якщо цю сковорідку не можна шкрябати, а їй більш ніж пів року, то ви автор золушка, мати таку чисту пательню.
миссДавеча• 16 мая в 12:02
Придбала чавунну, вона також потребує специфічного догляду, але екологічно безпечна і немає вище згаданих проблем.
Патриоточка• 16 мая в 12:04
Это из той серии: по паспорту сорокет, но хозяйка паспорта доказывает, что ей 25.

Сковородкам далеко не месяц. Отлично отмываются в кислородном порошке без всяких усилий. И мыть их нормально надо после каждого применения, а не вспоминать раз в пол года, что мыть надо не только тут сторону, где готовится еда.
Ширли-Мырли• 16 мая в 12:04
Відмиється амвеєм для духовок
Ух яка ж Я• 16 мая в 12:04
Ответ дляSo_so
Щось я такого не помічала, в мене немає дуже дешевих, але запечений жир відтирається дуже важко. Тому слідкую, щоб нічого не текло. Я страшенна лінтяйка, мені простіше не розводити срач, ніж потім все терти й мити.
Алесс• 16 мая в 12:04
Кофе в лобби• 16 мая в 12:04
Авторе,у вас газова плита?