Пи Пи Пилюля• 18 июня в 05:32

Мама и дочка

Приезжаю в гости к родителям,мама никогда кушать не предложит. Позавчера приехали,она себе сидит в телефоне. Это так у всех?

У моей подруги ,когда она просто к свекрови приезжает,та начинает столы накрывать. А тут родная мать
Стопясят раз обсуждала• 18 июня в 09:17
Ответ дляПи Пи Пилюля
Нас папа мой пытается,говорит ей,накорми детей. А он всегда кофе чай делает
Она в своей жизни уже наготовилась.И продолжает.
Папа умный?Пусть станет и с ноля забахает вам борщ, селедку под шубой или рыбу по-польски.
Стопясят раз обсуждала• 18 июня в 09:17
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сестра с ними живёт,замужем была готовила много,развелась занята мужиками,готовить убирать не хочет
А должна?
Ноунэйм• 18 июня в 09:20
Ответ дляПи Пи Пилюля
А у мене батьки мають свій бізнес,дві машини євро ремонт
Ну то й що? Вони повинні годувати Вас та Ваших дітей? Ви не виросли ще чи це заздрість? Рахую, що дорослі люди самі повинні забезпечувати себе (їжею чи будь-чим) і не розраховувати на батьків. Вони можуть Вас пригостити за своїм бажанням, але не зобов´язані цього робити.
Стешк@• 18 июня в 10:10
Ответ длявре_Динка
Ого, який парад злорадства. У всіх арямо на с?стільки погані стосунки з мамами та дітьми? Ви так само не любите своїх дітей, що живучи з ними за 9 годин їзди не хочете їх бачити?
Чи ваші мами себе з вами так ведуть, зо для вас це норма?
Тема на 90% тролінг, але ж відповіді одна іншої краще, і відповідають же не тролі. Жах
Я теж шокована відповідями про «ніхто нікому нічого не винен», та й взагалі, майже в кожній темі ніби змагання, хто найяскравіше зацькує автора, принизить і обезцінить переживання

Мабуть, війна так на психіку впливає, бо як інакше пояснити таку злість та зловтішання?

Це погана динаміка, попри все потрібно зберегти людяність, чуйність, бо не заздрю нашому майбутньому)
Бабуся мороз• 18 июня в 10:24
Автор, це таке ставлення до вас.
Якщо чекають рідних людей, намагаються щось смачненьке приготувати, почастувати.
У мене мама завжди щось готує, накриває на стіл. Я допомагаю.
Бабуся мороз• 18 июня в 10:28
Ответ дляхутряна володарка
А дочке сколько? 2 годика? Сама не может покоомить? Доставку заказать? С собой что-то привезти?
Слухайте, у вас сімʼя є? Мама, тато?
Приїхала донька до мами в гості здалеку.
Батьки замовляють доставку, щось готують. Не обовʼязково купу страв, хоча би щось одне.
Це елементарний показник, що вони раді бачити гостей.
Я, коли їду до батьків у гості, везу купу всього — мʼясо, ковбасу, рибу, солодощі. Але й мама готує, накриває на стіл.
Вона рада нас бачити.
Це для них свято— діти приїхали.
вре_Динка• 18 июня в 11:20
Ответ дляСтешк@

до війни було те саме.
я не маю нічого проти ідеології ніхто нікому нічого не винен. я не готую, тому коли мама приїжджає в гості - я або везу її в ресторан, або замовляю доставку. мама також не зобовʼязана мене кормити, але коли я до неї їду - вона намагається хоч щось смачненьке для мене зробити в рамках своїх можливостей, їхати в гості до мами, щоб подивитись як вона в телефоні сидить - ну не хотілося б)
як і коли мама домене приїжджає я не сиджу відсторонено в телефоні, і це при тому що ми в півгодини їзди одна від одної живемо, а на за 9 годин) і стосунки у мене з мамою не дуже близькі)
вре_Динка• 18 июня в 11:32
Ответ дляхутряна володарка
коли ви їдете 9 годин в дорозі - вам хочеться щоб вас чекали і були вам раді чи щоб в телефон втикали, забили хрін на вас? нащо їхати в гості де не чекають?
вре_Динка• 18 июня в 11:35
Ответ дляНоунэйм
так і автору не зобовʼязана їхати в гості туди де її не чекають.
я навіть, коли подруга приїжджала до мене в гості - зустрічала її на вокзалі і їжу замовила, щоб їй було чим з дороги перекусити, хоча їхала вона в гості не лише до мене, у мене просто зупинилася на два тижні.
а тут рідну дитині не бути радій. ну таке, великі стосунки. я б таку маму викреслила із життя, і зустрічалась з батьком на нейтральній стороні
Мамзелькіна• 18 июня в 12:31
У мене батьки пенсіонери. Мама ще й з інвалідністю. Для себе вони готують дуже мало, кажуть, що їм вистачає. Ми з дитиною коли до них їдемо, веземо якісь смаколики. І потім ще й холодильник затарюємо. Але жодного разу ще не було, щоб ми приїхали, а мама нічого на стіл не поставила. Не в тому питання, хто що може приготувати. А в тому, чи чекають батьки на приїзд доньки і чи варто їхати туди, де тебе не чекають.
Астоновитесь!• 18 июня в 16:37
Ответ дляПи Пи Пилюля
И едем издалека,разве так тяжело что то приготовить
У нас наоборот с мамой вечные разборки по поводу того, что мы к ней выезжаем на машине в пятницу после работы и приезжаем в районе 22:00.
Сто раз говорю: мы на ночь не едим, максимум стакан кефира или чая, на ночь вредно наедаться. И всё равно приезжаем - на столе котлеты, тушеная курица, картошка и салат. И фраза: ну а кому я это всё стояла готовила? Вы с дороги голодные.
Стало попускать понемногу, но вялые попытки затолкать в нас плотный ужин всё равно не заканчиваются.
Астоновитесь!• 18 июня в 16:41
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні. На жаль тато в мене пахає за всіх. І став і приготував нам.
А Вы с пустыми руками приезжаете?
Мы маме всякие балыки и нарезки, сыры, красную рыбу, икру, кофе её любимый привозим. Она после нашего отъезда до месяца всё это подъедает.
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:10
Ответ длявре_Динка
Вона ще й незадоволена коли їй щось привозимо
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:10
Ответ дляАстоновитесь!
Щастить
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:11
Ответ дляхутряна володарка
А к своим родителям он ездит? Там вас кормят?
Так,одразу садять за стіл
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:12
Ответ дляАгент Пинкертона
Авторка просто звинувачує маму у всіх своїх бідах. Мама погана, бо і здоров´ям не займалася, і нічого не робить, а от тато хороший - чай робить і гроші підкидає. До речі, візьміть на замітку ті, хто з дітьми вдома сидить , щоб бусінка по садках-продовжкних групах не мучилася. Ніхто дякую потім не скаже, хороший буде той, хто грошенят підкинув
Та ні,тато гроші не підкидає. Тато просто не критикує
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:12
Ответ дляЯ не в теме
Моя бабушка пережила в детстве голод, поэтому у нее было самое главное чтобы было много еды и накормить всех. Так и повелось у нас, и мама моя готовила всегда много и вкусно, особенно когда гостей ждала, и я такая выросла, и дочка моя такая же.
У нас как-то само собой что кто бы не пришел к нам, первый вопрос всегда ’ есть будешь?’
Поэтому мне дико читать, что мама, зная что едет дочка с внучкой в гости, не готовит, не накрывает вкусную поляну
Навіть не запитала чи ми не голодні
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:12
Ответ дляЯ не в теме
Тема создана в 6 утра. Это вам от голода не спится в гостях в такую рань?)
Ні,я встаю о 5 щодня.
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:13
Ответ дляНе худа ні разу
А раньше столы накрывала, кружила и приглашала артистов к вашему приезду?
Значит, сейчас устала, плохо себя чувствует или ограничена в средствах.
А если и раньше такой была, то в чем вопрос?
Така була завжди
автор Пи Пи Пилюля • 18 июня в 19:13
Ответ дляАсталависта бэйби
А ви попереджали про приїзд? Якщо ні, то можливо в даний момент немає готової їжі, якою можна пригостити дітей. Взагалі дивна тема. Ви ж краще знаєте свою маму і її відношення до теми з готуванням їжі і пригошанням. Що ви хочете тут почути?
Мама зналаь
Астоновитесь!• 18 июня в 20:22
Ответ дляПи Пи Пилюля
Щастить
Ну как сказать. Мама пытается манипулировать чувством вины, что она ж приготовила (я заранее предупредила, что есть на ночь не будем),а мы такие бессовестные ничего не едим.
автор Пи Пи Пилюля • 19 июня в 06:35
Ответ дляАстоновитесь!
А в мене маніпулює онучкою. Бо донька з нею жила ,то тепер маніпулює
осень харашо• 19 июня в 09:10
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ваша дочь с бабушкой долго жила?
А чего вы продолжаете ездить туда,где вас не ждут?
автор Пи Пи Пилюля • 20 июня в 05:52
Ответ дляосень харашо
Ваша дочь с бабушкой долго жила?
Ми жили разом там,потім я поїхала на роботу ,приїжджала ь3 через 3 дні. І так рік