Глубоководная селедка• 18 июня в 09:15
Вагітні, ви хоч дякуйте,мкоши вам місцем поступилися в транспорті...
Поступилася, так воно з такою мордою сіло, наче я зобов´язана була це зробити...аж гидко. Хоч би дякую сказала...
Фу( І так бісять ці старородки 3ю дитиною, так ще така нахабна поведінка...тьху!
задумчивая мордочка• 18 июня в 09:53
Ответ дляКу ка ку ка ку
А если плохо было человеку?
Беременные и затупить могут и что?!
Вы странная
Да, вы обязаны уступить и не возмущаться
Если вы этого не понимаете, то это ваши проблемы
Беременные и затупить могут и что?!
Вы странная
Интересненько, кто, кому и чего обязан? с этого места можно подробней)
Электричка• 18 июня в 09:58
Ответ дляГлубоководная селедка
Я її сфоткала ще. В рожевій сукні невдячна жінка!
видно, що вас з дитинства життя покидало, об землюі підлогу
Щас ухожу• 18 июня в 10:01
Яку гидоту я щойно прочитала....краще ви б не поступались тим місцем....нестародяща ви наша
Запароленое одеяло• 18 июня в 10:03
Ответ дляЭлектричка
В пологовому раптом уронілі).
Фиктивная• 18 июня в 10:10
Ответ дляМама Карло
Ну спасибо сказать это секунда) И с тошнотой тоже, насколько я понимаю) или кивнуть хотя бы
Боже, да растерялся человек, элементарно, не проснулся еще.
Копуша• 18 июня в 10:18
Ответ дляГлубоководная селедка
Стояла вона собі в телефоні втикала, не наді мною навіть! Але дивлюся мужики сидять. Покликала її-кажу сідайте. Вона мовчки, але реально з перекошеною пикою сіло
Може вона була не вагітна, а товста?
Затишне кубло• 18 июня в 10:19
Ответ дляКу ка ку ка ку
А если плохо было человеку?
Беременные и затупить могут и что?!
Вы странная
Беременные и затупить могут и что?!
Вы странная
С чего это вдруг автор обязана? Она это сделала проявив доброту и сочувствие, логично что в ответ можно было бы хотя бы улыбнуться и кивнуть.
Там все розмивчато• 18 июня в 10:21
Ответ дляГлубоководная селедка
Никому ничего не обязана я
Автор, всем пофиг, уступайте, не уступайте
Колупалочка• 18 июня в 10:30
Ответ дляГлубоководная селедка
Так. Вона кончена! Згодна!
Підтримую вас на всі 100%,свиня і то хоч хрюкне, а бидлота є бидлотою. Після таких відпадає бажання поступатися місцем.
Барабан для дорослих• 18 июня в 10:39
Ніколи не чекайте подяки. Дійсно, неприємно, але облиште. І про старородок то вже занадто. Це особиста справа жінки, коли і скільки дітей народжувати.
я Кукарача• 18 июня в 10:42
Ответ дляГлубоководная селедка
может она просто жирная? и ее забембало что ее беременной считают?
Барабан для дорослих• 18 июня в 10:42
Ответ дляСтигла полуниця
А може жіночка не вагітна була, а ви її так образили. Колись мій чоловік так привітав продавчиню з поповненням, вона його поглядом вбила й поховала
Я сама часом дивлюся і не можу второпати - жінка вагітна чи просто фігура така)
Барабан для дорослих• 18 июня в 10:47
Ответ дляМост_Устал
Поступлюся місцем виключно людям або яким стало раптово недобре або інвалідам/з травмами, бо бути такими не їх вибір.
Вагітна вирішила народжувати сама, то нехай сама і піклується про себе. Те саме і якщо дитина. Хоче їхати сидячі - нехай їде на кінцеву зупинку або таксі. Влаштовувати їм комфорт ціною власного не збираюся. Я її народжувати не просила.
І стареньким не поступаєтеся? Бо це ж їхній вибір дожити до пенсії.
Барабан для дорослих• 18 июня в 10:49
Ответ дляЗатишне кубло
Доброту авторки видно за кілометр)))
Червона рута• 18 июня в 10:52
Меня бесят мамки с колясками в часы пик ,ещё в другой руке самокат и тянет в забитый автобус,
Просто Фіфа• 18 июня в 10:55
Ответ дляМама Карло
А у вагитных целюлита нет?😄😄
Ну в мене не було у вагітність і зараз немає)
Мост_Устал• 18 июня в 10:57
Ответ дляБарабан для дорослих
В час пік - ні. В решту часу і так є вільні місця. Я щоб забезпечити собі комфорт доїзду. встаю на годину раніше, доїжджаю до кінцевої, сідаю на комфортне місце і їду. Я сама піклуюся за свій комфорт, ціною власного часу, меншої кількості сну. А не вимагаю комфорту коштом оточуючих.
Просто Фіфа• 18 июня в 10:57
Ответ дляПироженкА
А де про реверанс написано?! У маршрутці два- три пільгові, у тролейбусі-автобусі трохи більше. Не факт, що авторка саме на них сиділа
Тама! Досить захищати троля! Встала - молодець, достатньо мусолити!
Ранковий базар• 18 июня в 11:02
А мене не уступали ни при одной беременности .
Наверное, я всегда выглядела бодрой и полной сил.
Гола з конопель• 18 июня в 11:15
Ответ дляГлубоководная селедка
За что люблю европейцев, что всегда с улыбкой и благодарностью, а не мне все должны по дефолту
Гола з конопель• 18 июня в 11:16
Ответ дляГлубоководная селедка
Я їй сказала голосно-БУДЬ ЛАСКА! вона в телефоні втикнула . Після таких не буду більше поступатися місцем. Невдячні люди
Мне за всю беременность один парень один раз место уступил, до сих пор его помню и мысленно благодарю
Стрекозей• 18 июня в 11:47
Ответ дляГарантую неперелевки
Вы думаете нет таких?Помню бабуля сидела на переднем сидении,зашла мама с ребенком на руках Она ей ’пройдите,присядьте’,та на всю маршрутку ’сама разберусь,что мне делать’.Свинья.
Так и сказала о бабуле - свинья?
Ого...а бабушка,шо в ответ?
Телячі ніжноСті• 18 июня в 12:43
Ответ дляГола з конопель
да у них просто штрафы за хамство
а так они такое же быдло
Гола з конопель• 18 июня в 13:07
Ответ дляТелячі ніжноСті
да у них просто штрафы за хамство
а так они такое же быдло
Нет, люди там дружелюбны в основной массе