Коник-стрибунець• 19 июня в 10:32

Что может быть за сыпь на руке ребенка?

Это под кожей, как маленькие кровянистые точки. Только на одной руке, от локтя вниз. Могла она спать на этой руке и от этого появилось это? Или что может быть?
Мудробаба• 19 июня в 10:33
На потницу похоже, у моего ребенка она так проявляется
Каляка маляка• 19 июня в 10:34
Це він десь зчесав або придавив. Сумку на руці не ніс?
автор Коник-стрибунець • 19 июня в 10:36
Ответ дляКаляка маляка
Ні, це зранку після сну. Вчора нічого не було
автор Коник-стрибунець • 19 июня в 10:37
Ответ дляКаляка маляка
Але, доречі, коли я так несу сумку важку, в мене таке виходить саме в тому місці, так
О_Юми• 19 июня в 10:40
Якщо не блідніють при надавлюванні, то це петехії. Обов´язково здати оак, перевірити тромбоцити. Далі до педіатра
Перша леді колгоспу• 19 июня в 10:55
Расчухала. Поойдет.
Ms. Анонимная• 19 июня в 11:00
У мого сина так пітниця проявляється. У вас з´явилася через те, що спала на тій руці і піт не міг випаровуватися.