Коник-стрибунець• 19 июня в 10:32
Что может быть за сыпь на руке ребенка?
Это под кожей, как маленькие кровянистые точки. Только на одной руке, от локтя вниз. Могла она спать на этой руке и от этого появилось это? Или что может быть?
Коник-стрибунець
• 19 июня в 10:36
Ответ дляКаляка маляка
Це він десь зчесав або придавив. Сумку на руці не ніс?
Ні, це зранку після сну. Вчора нічого не було
Коник-стрибунець
• 19 июня в 10:37
Ответ дляКаляка маляка
Але, доречі, коли я так несу сумку важку, в мене таке виходить саме в тому місці, так
Ms. Анонимная• 19 июня в 11:00
У мого сина так пітниця проявляється. У вас з´явилася через те, що спала на тій руці і піт не міг випаровуватися.