Белая котичка• 19 июня 2025
Куди викидають дивани?
Зламався диван, потрібно його викинути. І ось думаю, куди їх викидають у містах? Ніколи ніде не бачила щоб коло смітника лежав диван.
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляМеряю от 0
Мы оставили возле мусорника - через 5 мин не было его
Тому мабуть і не бачила ніколи, це виявляється ходові речі...
Шикаю і викаю• 19 июня 2025
Писала на олх щоб забрали бескоштовно, люди билися навіть в черзі за старий диван, забрали самі та вивезли
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляМальовнича даль
Мы на олх выставили объявление, приехали люди забрали.
Моє добро думаю нікому не потрібне на ОЛХ, він розвалився повністю.
Шикаю і викаю• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
таке теж забирають під реставрацію (знаю точно, бо чоловік сестри меблями займається), пробуйте
Мальовнича даль• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Тогда только мусорка
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Там немає що реставрувати на мій погляд...
Шикаю і викаю• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
То ви так гадаєте, забирають все, ну або фото нам покажіть)
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Не покажу, бо він ще й брудний. Дивану цьому вже 23 роки.
Краля-Галя• 19 июня 2025
або пишете на олх =віддам безкоштовно і приїдуть все заберуть самі.
або як ми колись- чоловік все порубав- дивани,меблі старі, крісла, і я протягом місяця потихеньку по 2-3 дощечки виносила в смітник. отак весь мотлох з 2 кімн квартири винесла (меблі усі ) без виклику вантажівки. зранку йду на роботу- виношу.увечері приходжу з роботи- виношу. і в свій і в сусідній поруч
Зайканалужайке• 19 июня 2025
у нас выбрасывают к мусорке. его потом машина забирает коммунальная.
Белая котичка
• 19 июня 2025
Віддавати комусь соромно, то я його ще місяць мити буду, а як відмию то потім ще шкода віддавати буде.
Шикаю і викаю• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Краля-Галя• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
то ви жлобиха-засранка
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляКраля-Галя
то ви жлобиха-засранка
Та ні, я соромязлива викидачка диванів. Віддавати комусь соромно. Йду мабуть купувати сокиру.
Дружная семейка• 19 июня 2025
замовила вивіз мусору, приїхали кажуть о класний диван можна ми собі заберем в майстерню, кажу забирайте, тільки вивезіть.
Белая котичка
• 19 июня 2025
А сокирою рубати дивани у квартирі можна? Сусіди не поскаржаться?
Шикаю і викаю• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Коли ми заїхали в квартиру та від попередніх власників віддали страшний брудний диван. люди швидко з олх його забрали, ми навіть його не мили.
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Та мій не такий брудний, в ньому просто дві дірки. Син скакав і зламав вже остаточно.
Не любовница• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Поскаржаться звісно. Спаліть його краще на балконі.
Домашка• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Зачем все выбрасывать? Может кому-то он сейчас ГИПЕР нужен
1 люди переселенцы порой снимают пустые квартиры чтобы дешевле и ищут мебель
2 кому-то просто на сьемную квартиру нужно
3 кому-то в хол, на дачу...
4 в бомбоубежище сейчас просят стулья.. а может влезет и диван
Он совсем хлам? Предложите людям на ОЛХ, в группе дома, в Фейсбук (группа района)
3 кому-то в хол, на дачу...
Natal_ka91• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Авторе, а чого соромно? Яка кому різниця, зробіть реальні фото, вкажіть нюанси. Багатьом треба на дачу і т.д. Багато хто займається реставрацією і їм потрібні такі дивани
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляНе любовница
В мангалі?
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Та, там один суцільний нюанс.
Корсет_на_шурупах• 19 июня 2025
Ответ дляБелая котичка
Кому-то строителям в вагончик
Домашка• 19 июня 2025
МОи соседи тащили выбрасывать деревянную кроватку детскую из натурального дерева, белая... она как новая.. им не надо. Абзац! А есть те кто не знает за что купить. За 15 минут я нашла желающих забрать.. там была молодая мама с кучей проблем и безденежьем.. люди! Думайте о ближних! Как посмотрю что выбрасывают люди - абзац! Шикуют... можно же кому-то ПОМОЧЬ.. надо только чуть задуматься как это сделать
Белая котичка
• 19 июня 2025
Ответ дляДомашка
Це не мій випадок, таке нікому не допоможе. Хлам