Відкушу все що стирчить• 20 июня 2025
Дівчата гляньте, чи я зайве комплексую, чи потрібно видалити судини
Фото щойно зробила, ввечері буде гірше трошечки. Також поділіться як видаляли вени подібного розміру.
ЛісАпетная• 20 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Яким користуєтесь?
Мне Дав нравится, он очень нежно дает тон, без риска полос и неестественности
Відкушу все що стирчить
• 20 июня 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Если это кератоз - то лечение. Если последствие депиляции, то смена метода, увлажнение, скрабирование.
в мене лазерка, давно зроблена, майже немає волосся. То мабуть кератоз
ИграйМойГормон• 20 июня 2025
Ответ дляЛісАпетная
Невже немає запаху? Чи це я єдина така, яка має запах після любого автозагару? Ще й не дай боже спітніти.... То капець.
Нажаль, і після дав, колись купляла дуже давно, там було типу молочко чи то крем і як додаток загар, рекламували його активно. Виявилося тим же самим
Може зараз винайшли щось інше? Бо після кількох років пробування всіляких ’вонючек після’ я припинила користуватися.