Області пітьми• 20 июня 2025
Не ухилянт. Незаконно викрали. Стосується кожного(
Всім привіт! Серед білого дня, люди в цивільному просто викрали чоловіка, в п´ятьох запхнувши в цивільне авто (є відео фіксація). І вже на навчанні де готують на 0.
Не рахувався в розшуку. Дані були в системі оновлені вчасно. Дуже потрібен військовий адвокат бажано у Миколаєві. Це беззаконня буде тільки наростати, так можуть кожного з нас викрасти. Ніякої відповідальності ніхто не несе. Свавілля в дії.
Аня+Федя=Данил• 20 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Мужики обязаны защищать родину
А родина чем нам обязана?
барабанщица• 20 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
мій знайомий зараз теж в таких самих умовах ще й запалення легень підхопилося
Муж тоже там болел жестко, это был февраль-март, сейчас хоть с погодой нормально, а тогда то мороз, то слякоть. С медициной там плохо, от слова совсем. Я в каждой посылке кучу медикаментов высылала.
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
И вы в каждой из этих тем пишете одно и тоже.Совпадение или задание?
Дайте посилання або скріни на те, що я десь щось пишу? Чи ляп трусами об асфальт?
Котогосподиня• 20 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
ну я ж не буду прям розкривати дислокацію. до суті справи це ніяк не стосується
Так до чого тут ви? Є навчальні центри на полігонах - будинки, корпуси. Вони всім відомі, і рашистам теж. Але там солдат не селять, щоб не прилетіло туди і не вбило всіх. Тому і живуть в наметах. І влітку це досить нормально. Там все організовано - і душ, і прання, і їжа.
Аня+Федя=Данил• 20 июня 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Мужики обязаны защищать родину
Бабы тоже.
Или ваша принцесса дома будет’патриотничать’,а чей то сын без ноги прийдет,так потом она морду вертеть будет.
Все так все!!!
И все на оборону,а то война интересная,одни плачут-другие скачут!
Все так все!!!
Бандитка Сью• 20 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Странно...а че ни одного видео ни в группах,на ни фб?
Это потому,что некоторым бабло застило глаза и отрубало совесть
Стигла полуниця• 20 июня 2025
Сейчас время такое конченное
Если не ты то тебя
Я бы за таких мразей никогда не воевала, только сзч
Если не ты то тебя
Області пітьми
• 20 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
Якщо все так страшно і незаконно, робіть розголос, викладіть відео. І нам посилання скиньте
я не можу без дозволу скинути відео , тому що там обличчя і номери і тп. Вийде на зв язок -запитаю .
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
Бабы тоже.
Все так все!!!
А яка вам в Польщі різниця, що робиться в нашій країні?
Бандитка Сью• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ну раз вы эти темы,о которых упомянули,читаете,то и пишете там одно и то же.Это же логично?
Котогосподиня• 20 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Так навпаки. Буде розголос, і якщо дійсно було порушення закону, то буде реакція. І все стане по закону. Ви ж хочете справедливості?
Області пітьми
• 20 июня 2025
Ответ дляКотогосподиня
Як адвокат одобрить. поки боюся без дозволу робити. треба консультація
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Ні, не логічно. Але, схоже, про логіку ви мало що знаєте.
Аня+Федя=Данил• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
Ну как бы там мой брат,сват,кум и.т.д.
Котогосподиня• 20 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
А, ну добре)
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
Ну как бы там мой брат,сват,кум и.т.д.
Теж своїх жінок замість себе воювати готові відправити?
Бандитка Сью• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
Не логично?То есть,в одной теме вы патриотка и не сдаваться ни в коем случае,а в другой ратуете за немедленные переговоры?
Крижана бурулька• 20 июня 2025
Ответ дляПишущаяся
Это да, коллега вылез из окна туалета на дерево (в больнице) и так убежал
Повезло, что ливень был и ТЦК зашли в здание, обычно под окнами караулят
Капец. Это надо как уголовник из тюрьмы бежать. До чего довели людей.
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Варіант, що я в інших темах взагалі нічого не писала, в вашу голову не прийшов?
Xвостокрутелка• 20 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Не має у нього 8 тис дол.
Ну може ні а кого дома не має
А так - знаходять
Коли треба
А так - знаходять
Коли треба
Аня+Федя=Данил• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
А чому замість себе,всі так всі.Чим мої 2е ,гірші за тих в кого 3е???Я про багатодітних .
Якщо війна то жінки працюють на оборону (заводи ,параходи)
Не за зарплату, а на благо!
А то хуйня якась,вибачте,одні живуть припиваючі,а в нашій родині крім мого чоловіка всі воюють і найстрашніше,що мінімум два роки і ніхто їх не змінить і не відпустить.
Аба на щиті,або невідомо скільки ще років..Справедливо?
А якась курва на дивані в якої 3е ’деток’ або ’домовилися’,чекає кордонів 91,кричати всіх на війну,мужики винні,до останнього українця.
Або ще одну знаю,чоловік алкаша,забрали тцк,вона і раді карта в нех,а в самої дві дочки.То вона постійно орк до останнього українця!!
Не за зарплату, а на благо!
Единорог помог• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
Все ясно. Сподіваюся, вам ті рублі поперек горла стануть.
Хто б сумнівався. Коли немає аргументів, то зливаються о так, як Ви. Дякую за розмову, хоча з самого початку було зрозуміло, що нічого адекватного не почую у відповідь) Думала можливо методички нові Вам роздали і нове, щось прочитаю)
Герцогиня• 20 июня 2025
Ответ дляБілий Лосик
Адвокат на даному етапі мало чим допоможе( Є правова позиція Верховного суду про те, що незаконна мобілізація не є підставою для звільнення з військової служби. Тобто хоча й суд може визнати наказ про мобілізацію незаконним, це не буде мати наслідком звільнення.
Якщо було право на відстрочку, ним було потрібно завчасно скористатись. Зараз звільнення тільки через рапорт на ім´я командира за наявності підстав, передбачених ст. 26 ЗУ ’Про загальний військовий обов´язок і військову службу’.
По людськи щиро співчуваю, але допомогти дійсно вже майже не можна(
А че, вон Насирова мобилизировали, а потом на следующий день демобилизировали, и вообще Верховный суд постановил что президентский срок 5 лет и не днем больше, а министр едности (повернення) свалил в Австрию и не парится але кого це ипе...это называется просто правовой беспредел, когда кореша власти могут тырить бабло, а потом чтоб все было тихо, придумывают под себя министерство и с награбленым сваливают за границу, а простые люди - это крепостные без имени и фамилии и им запрещено покидать черту оседлости, короче власть меняет жизни людей на время посидеть у корыта и потырить, пока дворцы строятся в Омане или в Испании
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
Не за зарплату, а на благо!
А вашим воюючім не образливо, що вони вже котрий рік там, а хтось свого чоловіка відмазав? А їм буде норм, якщо вони стільки часу там, а завтра влаштують договорнячок і здадуть нас рашкі? Не знаю, в мене військові від думки здатися здригаються.
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Коли ваша дитина вас колись запитає, що ви робили під час війни, скажіть чесно - чекала на приход русні.
Бандитка Сью• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
Отфильтровала ваши полсотни ответов в этой теме и поняла,что такого не могло быть
Фісташкова кава• 20 июня 2025
Ответ дляБандитка Сью
Боже, за що мені стільки уваги від вас?
дружня порада - не судіть людей по собі
Пишущаяся• 20 июня 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Зато представьте, какое чувство у него было, когда удалось сбежать. Как на свет заново родился. Теперь сидит дома
Двое коллег, ехали на работу, забрали одного прям из машины в 5.30 утра, а второго когда садился в машину. Так с ними в бусике были парни, которых забрали из подъезда, прям в тапочках, вышли покурить на площадку
Но второй коллега не боялся, его часто забирают в ТЦК,на комиссию, а потом отпускают, второй просидел 11 часов, пока его отпустили
Бандитка Сью• 20 июня 2025
Ответ дляГерцогиня
У корешей власти даже в этой теме есть защитники. Или может это кореша и есть.
Бандитка Сью• 20 июня 2025
Ответ дляФісташкова кава
Боже, за що мені стільки уваги від вас?
дружня порада - не судіть людей по собі
Судить я могу только по человеку, а не по соби