Області пітьми• 20 июня в 14:43
Не ухилянт. Незаконно викрали. Стосується кожного(
Всім привіт! Серед білого дня, люди в цивільному просто викрали чоловіка, в п´ятьох запхнувши в цивільне авто (є відео фіксація). І вже на навчанні де готують на 0.
Не рахувався в розшуку. Дані були в системі оновлені вчасно. Дуже потрібен військовий адвокат бажано у Миколаєві. Це беззаконня буде тільки наростати, так можуть кожного з нас викрасти. Ніякої відповідальності ніхто не несе. Свавілля в дії.
Аня+Федя=Данил• 20 июня в 17:07
Ответ дляПаратруперсупер
Мужики обязаны защищать родину
А родина чем нам обязана?
барабанщица• 20 июня в 17:08
Ответ дляОбласті пітьми
мій знайомий зараз теж в таких самих умовах ще й запалення легень підхопилося
Муж тоже там болел жестко, это был февраль-март, сейчас хоть с погодой нормально, а тогда то мороз, то слякоть. С медициной там плохо, от слова совсем. Я в каждой посылке кучу медикаментов высылала.
Фісташкова кава• 20 июня в 17:08
Ответ дляБандитка Сью
И вы в каждой из этих тем пишете одно и тоже.Совпадение или задание?
Дайте посилання або скріни на те, що я десь щось пишу? Чи ляп трусами об асфальт?
Котогосподиня• 20 июня в 17:09
Ответ дляОбласті пітьми
ну я ж не буду прям розкривати дислокацію. до суті справи це ніяк не стосується
Так до чого тут ви? Є навчальні центри на полігонах - будинки, корпуси. Вони всім відомі, і рашистам теж. Але там солдат не селять, щоб не прилетіло туди і не вбило всіх. Тому і живуть в наметах. І влітку це досить нормально. Там все організовано - і душ, і прання, і їжа.
Аня+Федя=Данил• 20 июня в 17:09
Ответ дляПаратруперсупер
Мужики обязаны защищать родину
Бабы тоже.
Или ваша принцесса дома будет’патриотничать’,а чей то сын без ноги прийдет,так потом она морду вертеть будет.
Все так все!!!
И все на оборону,а то война интересная,одни плачут-другие скачут!
Все так все!!!
Бандитка Сью• 20 июня в 17:10
Ответ дляksenbaz
Странно...а че ни одного видео ни в группах,на ни фб?
Это потому,что некоторым бабло застило глаза и отрубало совесть
Стигла полуниця• 20 июня в 17:12
Сейчас время такое конченное
Если не ты то тебя
Я бы за таких мразей никогда не воевала, только сзч
Если не ты то тебя
Області пітьми
• 20 июня в 17:12
Ответ дляКотогосподиня
Якщо все так страшно і незаконно, робіть розголос, викладіть відео. І нам посилання скиньте
я не можу без дозволу скинути відео , тому що там обличчя і номери і тп. Вийде на зв язок -запитаю .
Фісташкова кава• 20 июня в 17:12
Ответ дляАня+Федя=Данил
Бабы тоже.
Все так все!!!
А яка вам в Польщі різниця, що робиться в нашій країні?
Бандитка Сью• 20 июня в 17:12
Ответ дляФісташкова кава
Ну раз вы эти темы,о которых упомянули,читаете,то и пишете там одно и то же.Это же логично?
Котогосподиня• 20 июня в 17:13
Ответ дляОбласті пітьми
Так навпаки. Буде розголос, і якщо дійсно було порушення закону, то буде реакція. І все стане по закону. Ви ж хочете справедливості?
Області пітьми
• 20 июня в 17:14
Ответ дляКотогосподиня
Як адвокат одобрить. поки боюся без дозволу робити. треба консультація
Фісташкова кава• 20 июня в 17:14
Ответ дляБандитка Сью
Ні, не логічно. Але, схоже, про логіку ви мало що знаєте.
Аня+Федя=Данил• 20 июня в 17:14
Ответ дляФісташкова кава
Ну как бы там мой брат,сват,кум и.т.д.
Котогосподиня• 20 июня в 17:14
Ответ дляОбласті пітьми
А, ну добре)
Фісташкова кава• 20 июня в 17:15
Ответ дляАня+Федя=Данил
Ну как бы там мой брат,сват,кум и.т.д.
Теж своїх жінок замість себе воювати готові відправити?
Бандитка Сью• 20 июня в 17:16
Ответ дляФісташкова кава
Не логично?То есть,в одной теме вы патриотка и не сдаваться ни в коем случае,а в другой ратуете за немедленные переговоры?
Крижана бурулька• 20 июня в 17:17
Ответ дляПишущаяся
Это да, коллега вылез из окна туалета на дерево (в больнице) и так убежал
Повезло, что ливень был и ТЦК зашли в здание, обычно под окнами караулят
Капец. Это надо как уголовник из тюрьмы бежать. До чего довели людей.
Фісташкова кава• 20 июня в 17:17
Ответ дляБандитка Сью
Варіант, що я в інших темах взагалі нічого не писала, в вашу голову не прийшов?
Xвостокрутелка• 20 июня в 17:20
Ответ дляОбласті пітьми
Не має у нього 8 тис дол.
Ну може ні а кого дома не має
А так - знаходять
Коли треба
А так - знаходять
Коли треба
Аня+Федя=Данил• 20 июня в 17:21
Ответ дляФісташкова кава
А чому замість себе,всі так всі.Чим мої 2е ,гірші за тих в кого 3е???Я про багатодітних .
Якщо війна то жінки працюють на оборону (заводи ,параходи)
Не за зарплату, а на благо!
А то хуйня якась,вибачте,одні живуть припиваючі,а в нашій родині крім мого чоловіка всі воюють і найстрашніше,що мінімум два роки і ніхто їх не змінить і не відпустить.
Аба на щиті,або невідомо скільки ще років..Справедливо?
А якась курва на дивані в якої 3е ’деток’ або ’домовилися’,чекає кордонів 91,кричати всіх на війну,мужики винні,до останнього українця.
Або ще одну знаю,чоловік алкаша,забрали тцк,вона і раді карта в нех,а в самої дві дочки.То вона постійно орк до останнього українця!!
Не за зарплату, а на благо!
Единорог помог• 20 июня в 17:22
Ответ дляФісташкова кава
Все ясно. Сподіваюся, вам ті рублі поперек горла стануть.
Хто б сумнівався. Коли немає аргументів, то зливаються о так, як Ви. Дякую за розмову, хоча з самого початку було зрозуміло, що нічого адекватного не почую у відповідь) Думала можливо методички нові Вам роздали і нове, щось прочитаю)
Герцогиня• 20 июня в 17:24
Ответ дляБілий Лосик
Адвокат на даному етапі мало чим допоможе( Є правова позиція Верховного суду про те, що незаконна мобілізація не є підставою для звільнення з військової служби. Тобто хоча й суд може визнати наказ про мобілізацію незаконним, це не буде мати наслідком звільнення.
Якщо було право на відстрочку, ним було потрібно завчасно скористатись. Зараз звільнення тільки через рапорт на ім´я командира за наявності підстав, передбачених ст. 26 ЗУ ’Про загальний військовий обов´язок і військову службу’.
По людськи щиро співчуваю, але допомогти дійсно вже майже не можна(
А че, вон Насирова мобилизировали, а потом на следующий день демобилизировали, и вообще Верховный суд постановил что президентский срок 5 лет и не днем больше, а министр едности (повернення) свалил в Австрию и не парится але кого це ипе...это называется просто правовой беспредел, когда кореша власти могут тырить бабло, а потом чтоб все было тихо, придумывают под себя министерство и с награбленым сваливают за границу, а простые люди - это крепостные без имени и фамилии и им запрещено покидать черту оседлости, короче власть меняет жизни людей на время посидеть у корыта и потырить, пока дворцы строятся в Омане или в Испании
Фісташкова кава• 20 июня в 17:24
Ответ дляАня+Федя=Данил
Не за зарплату, а на благо!
А вашим воюючім не образливо, що вони вже котрий рік там, а хтось свого чоловіка відмазав? А їм буде норм, якщо вони стільки часу там, а завтра влаштують договорнячок і здадуть нас рашкі? Не знаю, в мене військові від думки здатися здригаються.
Фісташкова кава• 20 июня в 17:25
Ответ дляЕдинорог помог
Коли ваша дитина вас колись запитає, що ви робили під час війни, скажіть чесно - чекала на приход русні.
Бандитка Сью• 20 июня в 17:25
Ответ дляФісташкова кава
Отфильтровала ваши полсотни ответов в этой теме и поняла,что такого не могло быть
Фісташкова кава• 20 июня в 17:27
Ответ дляБандитка Сью
Боже, за що мені стільки уваги від вас?
дружня порада - не судіть людей по собі
Пишущаяся• 20 июня в 17:27
Ответ дляКрижана бурулька
Зато представьте, какое чувство у него было, когда удалось сбежать. Как на свет заново родился. Теперь сидит дома
Двое коллег, ехали на работу, забрали одного прям из машины в 5.30 утра, а второго когда садился в машину. Так с ними в бусике были парни, которых забрали из подъезда, прям в тапочках, вышли покурить на площадку
Но второй коллега не боялся, его часто забирают в ТЦК,на комиссию, а потом отпускают, второй просидел 11 часов, пока его отпустили
Бандитка Сью• 20 июня в 17:27
Ответ дляГерцогиня
У корешей власти даже в этой теме есть защитники. Или может это кореша и есть.
Бандитка Сью• 20 июня в 17:28
Ответ дляФісташкова кава
Боже, за що мені стільки уваги від вас?
дружня порада - не судіть людей по собі
Судить я могу только по человеку, а не по соби