АдеКВАтная• 20 июня 2025
Девочки, все говорят что будет голод. Ваше мнение?
Со всех уст в тик токе об этом вещают,тетя Фаня в своих видео тоже.Я человек мнительный, боюсь за детей, они маленькие, как пережить все это.Как думаете правда ожидает?
Секс-Бомба• 20 июня 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Якщо буде окупація можливо. Те, що багато чого не буде змоги купити-так. Але прям голод, щоб нічого не було-не дуже вірю. Ні хліба ні каш навряд чи. Європейські країни можуть гуманітарну надсилати, хоч хліб щоб був.
В оккупации полно продуктов, цены почти такие как в Украине в пересчёте
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляАльдебаран
Так что, если не супер, то надо бредни про голод придумывать? А чего голод, а не землятресения, наводнение, второе пришествие Иисуса Христа?
Все маячня і неправда
Попихтю та й годі• 20 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Ні,але прадід чоловіка пережив, і баба чоловіка розповідає,вона жива ще
Післявоєнні роки теж були дуже важкі. Люди багато працювали в селах і все забирали в міста.
Відморожена• 20 июня 2025
Ответ дляПомогалочка
Неужели тем о похудении наконец уменьшится?
Манька, ус отклеился
Мороженная курица• 20 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
У семьи моей бабушки еще раньше отобрали хату под сільраду, ее отца и братьев сослали на шахту, а она с сестрой приехала на заработки в Киев
Альдебаран• 20 июня 2025
Ответ дляБайрактарна
Все маячня і неправда
Не, вы можете конечно и голод ждать. Я не против. В 2012 года советчицы ждали конца света. Спичками, гречкой запасались.
Відморожена• 20 июня 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Уже отправляли нам гуманитарку. Где она?
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляАльдебаран
Подивимося, хто буде мати рацію.
Пацаааааааан• 20 июня 2025
Ответ дляФорточка
А тете Фани можно верить?)))
Все может быть. Перед войной помню темы были о местах массового захоронения, закупка пакетов и талоны на продукты или талоны на питание не помню точно. А вы девочки, помните такое?
Козачка• 20 июня 2025
ну раз в тик ток говорят, всякие шмани фани, то инфо проверенная, начинайте закупать гречку и соль
Перемелица• 20 июня 2025
Думаю людство явно пережирає ! Може хоч прийде до тями ... але голод буде виключно із-за високих цін для ’зажравшихся ’ ! Хто їв просту ,але набагато кориснішу їжу - майже не помітить !
Снегопадка• 20 июня 2025
Ответ дляБайрактарна
Все супер, країна квітне, скоро перемога. Не відволікайтеся.
Удалено администрацией...
Perfect look• 20 июня 2025
Ответ дляКарапулька
Голод будет разве что из-за цен на продукты, с этим становится реально всё хуже.
Он уже давно у пенсионеров
Я_з_Франека• 20 июня 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Ви прирівнюєте не поєднуване. Так, післявоєнні роки можуть бути нелегкі, але чому переводити все на нас? Німці були розбомблені, а мали післявоєнне економічне диво, наприклад. А кацапи собі сталіна мали, відповідно і все інше.
Зараз інша війна. Не розумію чому постійно оглядаються на попередню? Ми інші, війна інша, світ інший, все зовсім не так!
Добро с Кулаками• 20 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Вы прям как та женщина про скумбрию по 8, что для вас простая еда и не простая еда?
Ромашкинная• 20 июня 2025
Голод у вас будет только из-за того, что денег не будет хватать на продукты..
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Так, вам і вдавати не потрібно.
Танго утрьох• 20 июня 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Як Ви собі це уявляєте? Це просто не реально
Уявляю так, що ціни на продукти будуть настільки захмарні, що багато хто не зможе собі дозволити їсти. А як ще це уявляти?
Крайня невістка• 20 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
То розпитайте ще свою бабу, фільми документальні подивіться, в музей Голодомору сходіть, почитайте про голод що небудь, щось, крім советчіци. А потім подивіться в свій холодильник, комору чи що там у вас є, і не меліть дурниць про голод
Я_з_Франека• 20 июня 2025
Ответ дляМороженная курица
Кацапи так швидко не захоплять Україну, заспойтеся) які сільради, шахти, колгоспи і тд
Мороженная курица• 20 июня 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Я написала про 30е годы прошлого века. Сейчас, конечно, другое время и ситуация
Я_з_Франека• 20 июня 2025
Ответ дляТанго утрьох
Будуть падати з голоду посеред дороги?
Печенюшка• 20 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Вижу, что нужно было умереть во время ковида.
У меня мама умерла. Это было большое горе для меня. Но иногда да, проскакивают мысли, что как хорошо, что она всего этого кошмара не видит, и не переживает за меня, а я за нее.
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляПеремелица
Коли м´ясо, овочі та фрукти, молочні продукти стали для ’зажравшихся’?
Танго утрьох• 20 июня 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ви дивна) ми не країна третього світу, як дехто думає в цьому дурдомі. В землянках не живемо. Навколо цивілізація, якщо що. Інтернет.
Ваш діалог нагадує розмову сліпого з німим