ЖаннаНеАгузарова• 21 июня 2025
Взяли кота на свою голову
Взяли кошеня, а воно виявилося лишайне.
Лишай на морді, за вухами, на хвості, на лапах. Дікуємо трісан і ям.
Але блін як з ним жити, він весь в цих мазях, проситься по кімнатах, малому не дозволяють з ним гратися
Це якийсь капець
Забрала і не сказала• 21 июня 2025
Я колись зустріла на вулиці викинутого кота з лишаєм. Такий довірливий, ласкавий, але ще трохи і він помер би від голоду, або собаки розірвали, чи люди прибили. Я забрала, вилікувала, і пристроїла в хорошу сім´ю . Я й досі за ним сумую, так не хотілося його нікому віддавати, розумнішого кота в житті не зустрічала.
ЖаннаНеАгузарова
• 21 июня 2025
Ответ дляnatt25
Я вам пізніше напишу. Треба знайти виписку.
Дякую
А імверол, це суспензія для купання чи просто мазати?
Трохи не зрозуміла
Бо нам ветлікар тільки тріносол (якщо не понмиляюсь) назначила і все
Трохи не зрозуміла
ЖаннаНеАгузарова
• 21 июня 2025
Ответ дляКоролеВешна
Вилікуйте і живіть собі. Аби не гадило, а лишай то не навічно.
Я більше боюсь, щоб дитина не заразилась
КоролеВешна• 21 июня 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну то ізолюйте поки, не трагедія. Не вперше і не востаннє.
Забрала і не сказала• 21 июня 2025
Лікування призначила ветеринар. Вона робила йому укол, ще дала великий шприц без голки з якимись ліками, якими двічі на день потрібно було обробляти уражені ділянки шкіри. І через кожні три дні купати котика шампунем нізорал.
ЖаннаНеАгузарова
• 21 июня 2025
Ответ дляКоролеВешна
Він живе у коридорі, через який ми всі ходимо, і на кухні, окремої кімнати для кота в мене немає
Кукарачка• 21 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Сочувствую. Коты как и люди бывают неадекваты
Как вы, например
Кукарачка• 21 июня 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Автор верните , где взяли.
Вы не представляете что такое лишай. Нафиг это нужно если можно избежать?
Тем более в доме ребёнок.
Моя мать когда-то притащила котёнка с улицы с лишаем. Никогда не забуду как несколько месяцев каждое утро нужно было эти пятна обрабатывать перед школой и вечером. А потом все перестирать и перегладить. Хорошо что на волосяную часть головы не пошли пятна
Тем более в доме ребёнок.
Ото вы злая
Забрала і не сказала• 21 июня 2025
Попервах я тримала кота в ванній кімнаті. Підстилки котячі викидала після кожного купання, стелила нову. Підлогу і стіни мила водою з оцтом - оцет дуже ефективний проти грибків. Це все робила поки донька тримала котика в рушниках. З котиком ми старались проводити побільше часу, щоб йому не було самотньо. Ну, це все я сама перестрахувалась, ветеринар ніяких таких рекомендацій не давала.
ЖаннаНеАгузарова
• 21 июня 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нам ветеринар навпаки сказала поки не купати
І чисто теоретично лишай міг бути в одному місці, а після купання ми його могли рознести по всьому кошеняті
Фляшка на трьох• 21 июня 2025
Ответ дляКукарачка
Как вы, например
А бывают как вы, хамят с порога и не воспитаны
Фляшка на трьох• 21 июня 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Автор верните , где взяли.
Тем более в доме ребёнок.
Согласна. Животное должно быть в радость а не в гемор
ЯНаПэПэ• 21 июня 2025
Автор, є укол від лишая , запитайте у ветеринара.
А от у людей лишай дуже важко і довго лікується.
Natalia505• 21 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Кошеня- це дитина і член сім´ї.
Кошеня, це кошеня. В мене дорослий кіт, це друг. Я йому допомагаю вижити в цьому світі. Він сам попросив прийшов. Чого раптом це дитина чи член сім´ї?
Natalia505• 21 июня 2025
Автор, не займайтеся тим від чого ніякої користі ні вам, ні коту. Я свого лікую час від часу, то покуси, то вірус, то з очима проблеми. Але це просто відповідальність яку взяв на себе і несеш. Якби він мене дратував, я б його не брала. Це не борг перед котом і це не ваша дитина, нікого не слухайте.
Из Виа-гры• 21 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Нихика себе
Играца низзя? Надо кормить и не подоходить
Гладити?! Та ви що?Ні в якому разу!
А якщо кіт йде, то треба в сторонку швиденько. Це ж кіт! А ви що думали?!
Фляшка на трьох• 21 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Гладити?! Та ви що?Ні в якому разу!
Харашо.
Теперь буду от кота шарахкаться
Так незнакомые тетки на форуме сказали
Теперь буду от кота шарахкаться
Так незнакомые тетки на форуме сказали
Из Виа-гры• 21 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Харашо.
Теперь буду от кота шарахкаться
Так незнакомые тетки на форуме сказали
Теперь буду от кота шарахкаться
Так незнакомые тетки на форуме сказали
Кіт буде в шоці 🤣
Фляшка на трьох• 21 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Кіт буде в шоці 🤣
Интересно, если он мой ребёнок мне положены на него пособия и алименты?
И где искать отца? Я не хочу плохую репутацию что ребёнок хз от кого
Я_з_Франека• 21 июня 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Шо вы городите? Кот -дитина
зовсім подуріли
тварина - це жива істота, відповідальність для господарів, але НЕ дитина
IQ 80• 21 июня 2025
Ответ дляNatalia505
Для мене член сім´ї. І не раптом.
Пишу з калідору• 21 июня 2025
Ответ дляФляшка на трьох
А виплати переселенцям котам також дають? А якщо в мене буде троє котів всі безхатьки, сироти, пільги по комуналці будуть я ж мать героїня, одиначка.
Майская киска• 21 июня 2025
Вам нужен пароочиститель,это лучшее для обработки поверхностей.
А по поводу лишая,то это лечится.Ну бывает.Я из питомника собаку брала,приехал с глистами,справились.
Пишу з калідору• 21 июня 2025
Ответ дляIQ 80
Для мене член сім´ї. І не раптом.
Може варто всиновити? Щоб офіційно був членом родини
Одяг та сумки• 21 июня 2025
ми узяли киці було 2 тижні ще не ходила та не їла сама .глистогонка була рано- мале кошеня було ще дуже. а потім глистяки як згадаю..нічього зараз це любимиця домашня.
Мавка• 21 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
В чем сочувствие, наш кот самый адекватный в мире, будет сидеть на пороге и ждать,когда его выпустят на улице без звука, пока не проснёмся не пикнет. Зачем мне его игры.
Кот аутист