Да будет так• 21 июня в 16:05
Как вы примерно представляете местную советчицу?
Люблю ВалЄру• 21 июня в 16:06
Ну вот я красотка, стройная и подтянутая, думаю, минимум половина таких же.
Лгин• 21 июня в 16:07
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Удалено администрацией...
Этожзвяздаяегообожаю• 21 июня в 16:13
40+
Работает удалённо
Имеет много детей
Готовит каждый день свежую еду и красиво сервирует стол потом кидает фотки на советчтцу
Имеет кошку собаку, попугая и стерву свекровь
Первый муж на фронте, второй выехал в Европу официально
ВПО
Влонтер
Выглядит на 10 лет моложе паспорта
Беженка
Маникюр шеллак
Ботокс в лобике
Любит суши
Ненавидит москалей
Работает удалённо
Имеет много детей
ВПО
Влонтер
Выглядит на 10 лет моложе паспорта
Беженка
Маникюр шеллак
Ботокс в лобике
Любит суши
Ненавидит москалей
Дон Пэдро• 21 июня в 16:13
Ответ дляЧерный Ловелас
так, еще скажите что она не местная самая популярная на форуме.
Мені аж нік написати хочеться, але забанять
Черный Ловелас• 21 июня в 16:14
Ответ дляДон Пэдро
Так там ников 10+
Этожзвяздаяегообожаю• 21 июня в 16:14
Ответ дляЧерный Ловелас
Узнаю!
Повелитель бітка• 21 июня в 16:14
В 45+ на 18. Завжди питають паспорт, бо юна. Красивіша за Меланію Трамп, Меган Маркл, Кім Кардашьян, Тейлор Свіфт. Знається на моді краще, ніж інститут моди у Франції. Словом, красуня та розумниця! Ну і в політиці та медицині ас. Безперечно, економіка та географія - то хобі. Кулінарія та коментування політичної ситуації в світі - то сильні сторони. Але іноді провисає домашка з початкової та середньої школи. Хоч таке буває і не часто.
Дон Пэдро• 21 июня в 16:15
Ответ дляЧерный Ловелас
Так там ников 10+
Тому і непишу. 10 раз забанять 🫣
Дон Пэдро• 21 июня в 16:16
Ответ дляПовелитель бітка
Забули додати, що європейка
Люблю ВалЄру• 21 июня в 16:16
Ответ дляПовелитель бітка
Воистину так
Морковна• 21 июня в 16:27
Можу сказати, що всі різні тут.Я була знайома з 2 дівчинами звідси з однією майже онлайн тільки, а з іншою і в реальному житті. Тому єдине щось скласти не можливо.
Нічний дожор• 21 июня в 16:29
Модель світового рівня. Їсть виключно пасту баріла, носить люкс, в 45 виглядає на 20, відпочиває на лакшері курортах, червону рибу дику їй через день привозять додому прямо з моря, молоко і м´ясо купує у перевірених бабок, або ле сільпо,ї гудвайн, їсть щодня омарів, стейки, помідори цілий рік, живе практично в салонах краси....
Що ще забула?
Янка-угомонись• 21 июня в 16:31
Ответ дляНічний дожор
Що ще забула?
Її чоловік купує лише лакшері подарунки, вона своїй автівці, яку не насосала, та автівка лише преміум класу)
Не вмію заміряти• 21 июня в 16:32
Ответ дляНічний дожор
Що ще забула?
3 ангелочков и бизнес, подаренный любовником
Нічний дожор• 21 июня в 16:39
Ответ дляЯнка-угомонись
Вона не готує, бо не вміє і не любить цю справу, не працює, існує для того, щоб їй служив чоловік. Він заробляє від 50 тис$ в місяць, біжит щовечора додому, щоб приготувати вечерю своїй королеві, завантажити посудрмийку тощо.