Пописанная парта• 21 июня 2025

Їжаки. Чи несуть вони шкоду?

Щовечора приходить їжак, спочатку біля воріт- виносила лапу курячу. Потім прийшов на подвірʼя, сидить тихенько під хостами, поки собака не занюхає і я не винесу їсти)
А вчора вже вдвох прийшли🙃
Мені не заважає, але чи не може тут в мене скоро ферма бути?
Аніл• 21 июня 2025
Та шкода .то у них на голках інфекція. То таке. Мені завжди було цікаво як вони сексом займаються!!!?
автор Пописанная парта • 21 июня 2025
Ответ дляПерша на селі
Зачем вы их кормите? Пусть сами мышей ловят.
Передам ваше посилання їм сьогодні, якшо прийдуть)))
автор Пописанная парта • 21 июня 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Так да, они ж ночные и шумные жуть какие, сопят, шуршат)
Да, в мене кора, він в ній лазить, дуже шумно)))
Все возможно• 21 июня 2025
Яйцо они едят если у вас курочки))) Могут нагло залесть и снямать.
Леди_на_драндулете• 21 июня 2025
Могут болеть бешенством, в остальном очень милые.
Перша на селі• 21 июня 2025
Ответ дляПописанная парта
Какое послание. Эта вся доброта хуже воровства. Это дикое животное. Не надо всех «спасать». У меня тоже ежики бегают даже не собиралась их кормить. 🦔
Ряженка• 21 июня 2025
Ответ дляПописанная парта
Мають вкусити? Чи через голки теж?
Здається, що й через голки, бо на них часто їхня слина. Як не торкатися, то, думаю, шкоди не буде.
Кумася• 21 июня 2025
По ночам громко сексом занимаются, не зают спать
Кумася• 21 июня 2025
Ответ дляАніл
в миссионерской позе, у них на животе колючки мягкие
Любви вам!• 21 июня 2025
Ответ дляЗнову Я
Ні. Все ок
Шкоди точно не несуть.
Але якщо приручаєте( годуєте) то будь ласка будьте готові робити це на постійній основі.
І впринципі це дика тварина...я б не хотіла, щоб вона до вас прив´язувалася і була залежна від вас. Але до доброго швидко привикають....
Шкоди для вас немає...для них сумнівна користь
Я за допомогу диким тваринам. Їм добувати їжу важко, нелегко. А з нашою допомогою і лише так їх стане більше. Люди і людяність не повинні нікуди подітися.
Сегодня сержусь• 21 июня 2025
Ответ дляПописанная парта
У нас во дворе тоже ходят, иногда видно когда еще светло, от идет, идет и потом задней лапой чухается, так смешно)) Я уже жду, смотрю с балкона когда наш блохастенький йошь будет идти))
Все буде Україна• 21 июня 2025
А яку шкоду?
Вони хижаки. І комах їдять і м´ясо.
Доречі у моєї родички був у дитинстві домашній їжак. Щоб його погладити, він складав голочки)))
Аніл• 21 июня 2025
Ответ дляКумася
Так у нього м´які. А у неї на спині гострі! Це хлопчик у броніжелеті повинен бути! Хоча б клас 3-4)))
Вишневий цвіт• 21 июня 2025
Ответ дляНенька наша
В мене був період ціле літо приходили,потім перестали,залягли в сплячку певно.Я звикла,виносила ім істи.Завжди молоко пили.Вони так підживають.
ежей ни в коем случае нельзя кормить молоком. — В их организме нет фермента, помогающего расщеплять молочный сахар — лактозу. Молоко, творог, или сметана вызывают у них сильнейшее расстройство пищеварения, и могут даже привести к гибели животных.
Фісташкова кава• 21 июня 2025
Ну какой вред они принесут? Мышей ловить будут, жуков всяких, змей могут. У нас давно жил ёж, сейчас нет, из за собаки наверное. У бабушки раньше под крыльцом семейство жило, такие классные. Люблю ежей.
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляМолчалка
До нас приходить декілька їжаків багато років, доїдають котячу їжу) ніяку шкоду не несуть)
навпаки, користь: всяку живність знищують. В нас вдома роками жили під стодолою, приходили їсти, як коти Зараз вже живемо в своєму будинку, то теж завелись: тільки стемніє - виходять цілим сімейством на вечер))) шнурочком, попід вулики, визбирують мертвих бджіл, потів - в малинник, там порядок наводять з мілкотою
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляіронічна антитеза
і кусаються вони, до речі. А так класні ж які, змій їдять теж
о, у нас на городі жив старий вуж після повені, то вони його швидко вижили)
Кумася• 21 июня 2025
Ответ дляАніл
Так об чем и речь, ежиха ложиться на спину и еж на неё вылазит и так они не колят друг друга
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляПописанная парта
Да, він після 22 десь приходить… але ми часто не вдома, то тут немає прямої залежності)))
так, вони вночі виходять на полювання, вдень сплять
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляСегодня сержусь
у нас, як котяча миска порожня, то ганяють нею і гарчать
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
А как громко и долго они сексом занимаются). Всю ночь пыхтят)
ох і завидюща
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляКумася
в них на животі взагалі колючок нема, шерстка
Ненька наша• 21 июня 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Ідять все підряд.В селах,все що залишається в собачих мисках йде на ура.І ніяких расстройств.Змій ідять і норм.
НеГолосую• 21 июня 2025
Ответ дляНенька наша
у нас вдома в селі то, як по команді, приходили під двері стайні, лиш би мама кілька раз циркнула в дійницю молоком))) а як мама не вставала з-під корови, щоб їм налити, то товкли мискою і гарчали/сварились. Нічого їм не було
Вишневий цвіт• 21 июня 2025
Ответ дляНеГолосую
Питаются ежи в основном насекомыми, лягушками и червями, а если повезет, то полевками, ящерицами, змеями, птичьими яйцами, птенцами. Не откажутся и от опавших плодов и ягод.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 июня 2025
Ответ дляУсміхайлик
через слюну, типа через миску с едой могут, ну и через укус, но обычно они не кусаются
Кусаються
Великий сатирик• 21 июня 2025
Ответ дляУсміхайлик
Вирус бешенства не живёт долго. Только если сразу животинка поест, тогда может
Natalia505• 21 июня 2025
Автор, в нас білки, їжаки, зайці, лелеки, нещодавно косуля по городу ходила. Не переймайтесь. Кота хочу привити від сказу.
Аніл• 21 июня 2025
Ответ дляКумася
Це може через 20 років шлюбу? А спочатку? Із заду,мінет. МЖМ. Наручники. Як було одразу?)
tarveldy• 21 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Сказ можуть переносити.
Ловлять жаб, мишей
І вужів