Пліснявілий сир• 22 июня в 01:40

Ви задоволені прохолодним літом?

Угги в горошек• 22 июня в 21:19
Ответ дляПліснявілий сир
Не знаю, як у вас. В Києві досить свіжо. Вночі вікна не відчинені повністю а лише провітрювання. Сплю в піжамі (довгі штани і довгий рукав). На вулиці в худі чи футболка з сорочкою. З коротким рукавом прохолодно.
не знаю чего вам холодно, хожу в сарафанах
Гл. Амурная• 22 июня в 21:53
Ні. Я хочу повалятись на пляжі. Позагорати. Погуляти щоб синьою додому не прийти
Пополняю_Карму• 22 июня в 23:28
Я да, когда сильно жарко - просто невыносимо становится, мне воздуха не хватает, плохо себя чувствую
ПультОт_БМВ• 22 июня в 23:40
Зараз така температура як треба. Я взагалі не переношу жару, мені погано, крутиться голова, нудить, серце стає. В минулому році, памʼятаю ,так само починалося літо, було прохолодно. Мені чоловік пропонував ставити кондиціонер ( була акція), я сказала що не треба, прохолодно ж. А потім так жалкувала, лікті кусала, липень, серпень, вересень в квартирі + 35, чуть не здохла. З мене досить такого знущання над собою, на наступному тижні ставимо кондиціонер.
ФсеСама• 22 июня в 23:40
О да, сейчас дождь с ветром - каайф. С ужасом жду два месяца ада.
Шахеды еще бы не сбивали, а то обосраться можно
Продаю витрішки• 23 июня в 10:19
Ответ дляPrervana
Вы перечитайте стартпост, в нем автор спрашивает у пользователей, довольны ли они прохладным летом? Вот отвечаем, довольны ли. Вам захотелось зачем-то мне подрассказать, что мое недовольство - неправильное. И я с чистой совестью пошлю вас подальше с вашим ценным мнением
Я вам еще раз говорю, выздоравливайте.
Мой завтрак• 23 июня в 15:13
норм. наразі гріх скаржитись. єдине, що хотіла змінити навантаженгня і поплавати та не виходить поки що