Пліснявілий сир• 22 июня 2025

Ви задоволені прохолодним літом?

Копуша• 22 июня 2025
дуже незвично, але навіть приємно. а в умовах війни і шизанутих сусідів так навіть більш безпечно.
Лика-прилипка• 22 июня 2025
Да, прям не верю этому счастью. Можно дышать, жить.
Мюллерная• 22 июня 2025
Да я счастлива, вспоминаю прошлый июль думала сдохну от жары без света и кондиционера🥵
Мама фіфті цента• 22 июня 2025
Обожнюю подібне літо але розумію що то тільки червень...ще буде спекотно .. моя температура це 22 максимум....
Шеллар• 22 июня 2025
Ні, рослини не розвиваються, ночі занадто холодні. Вчора зранку половина цвіту огірків опала.
КохайтесьЧорнобровi• 22 июня 2025
нет, каникулы проходят, дети только раз в бассейне купались.
Медсестричка• 22 июня 2025
Подобається погода. При жарі +40 мені було не дуже добре, але на пляжі жодного разу ще не була.
КоКоКоКоКоКо...• 22 июня 2025
Да
Квітка Миру• 22 июня 2025
Да, дуже.
Зараз коли стане пекло, будете сидіти без світла.
Сладкий лимончик• 22 июня 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Не знаю, як у вас. В Києві досить свіжо. Вночі вікна не відчинені повністю а лише провітрювання. Сплю в піжамі (довгі штани і довгий рукав). На вулиці в худі чи футболка з сорочкою. З коротким рукавом прохолодно.
Я в Киеве ,окна на ночь полностью открыты ,я сплю в шортах и майке ,муж и дети просто в трусах .Я с сыновьями под простынями уже ,муж под одеялом .
Нам так комфортно. Обожаю ,когда ночью свежо
Ширли-Мырли• 22 июня 2025
Будь-яке літо чудове, і прохолодне, і жарке, в мене претензій до погоди ніколи нема
Щебетуха• 22 июня 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
А я минулого літа на балконі огірки посіяла, то вони за два тижні по метру-півтора вгору поплелись, а це більше місяця сидять. З шести рослин лише дві більш менш. Холодно не хочуть рости.
Прекрасно огірки на дачі ростуть.
І не тільки огірки.
Значно краще, ніж по жарюці вище +30, коли все поливати двічі на добу потрібно.
Маурита• 22 июня 2025
На пляж хочу
Коханозадовільна• 22 июня 2025
Ответ дляМаурита
На пляж хочу
я уже облезла
Маурита• 22 июня 2025
Ответ дляКоханозадовільна
я уже облезла
А где у вас такая погода?
Коханозадовільна• 22 июня 2025
Ответ дляМаурита
А где у вас такая погода?
Киев
в апреле была на пляже, в мае, ну и в начале июня
Кракадэ• 22 июня 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Мы с вами в разном Киеве)))
У меня все окна открыты, на улице в футболке и джинсах.
Обожаю прохладу и физически не переношу жару
Я в восторге от такой погоды. Единственное что смущает так это частые дожди
Коханозадовільна• 22 июня 2025
Ответ дляКракадэ
Мы с вами в разном Киеве)))
я вот пару дней окна на ночь закрываю - трагедии не вижу, дома 25, ну красота же
с утра открыл - свежий воздух, а не баня
Мстящий за Зайца• 22 июня 2025
Для мене - це найкомфортніша температура. Спеку не виношу. А ось донька хоче в басейн, а для басейну ще холодно
Пузата Хата• 22 июня 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Так, шикарна погода, я таку люблю.
Вікна відкриті на пару пальців вдень і вночі.
Каркуша Клара• 22 июня 2025
Я люблю тепло. Позавчера был выпускной в 11 классе и дети и родители позамерзали, особенно девочки в тонких платьях. Все хорошо в меру. Лето, когда даже на озеро или речку не съездить и не выкупаться и ходить в куртках мне не нравится. Пусть +40 это и перебор, но нормальная температура +25-+27 хотелось бы. А не 12 градусов в июне.
Впораюсь зі всим• 22 июня 2025
Нет. Будешь того лета 9 месяцев и ходишь теперь в куртке
Пузата Хата• 22 июня 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Я плаваю у закритому басейні.
Так, треба після басейну трохи феном волосся підсушити.
Але це краще, ніж йти по розпеченому асфальту.
Дідова баба• 22 июня 2025
Так
вре_Динка• 22 июня 2025
Нехай буде прохолодне, але ж без цих клятих дощів
Леди Репях• 22 июня 2025
Суперское лето🤩
Напланетянка• 22 июня 2025
Да, не люблю жару. Я лучше ветровку одену чем жариться в футболке. На следующей недели жару обещают
Продавчиня кіз• 22 июня 2025
Очень довольна ,но скоро жара вернётся ,ещё пару дней буквально
ТАЗератти• 22 июня 2025
Дивлячись, де це літо! Я вже четверте літо живу у Лондоні. Зараз спека неймовірна. Рятує тільки те, що вечорами прохолода і вночі. Кондиціонери тут не популярні і не встановлені у житлі.
JannyMoney• 22 июня 2025
34 вчера было.
не довольна.