Королева спама• 22 июня 2025
Здесь есть девочки, у которых дочь Нина?
Джонсонюк• 22 июня 2025
Нина сейчас в садике будет явно уникальна среди Адель, Амелий, Дженифер и тп)
Автор, называйте как вам нравится. Это же ваши дети, зачем вам чужое мнение
Бутерброд и я• 22 июня 2025
Ответ дляБешене сарі
дочка кумы закончила 11 класс ,подруга у нее Нина ,такая красивая девочка
Мне иногда имена начинают нравиться из-за ассоциации именно с красивым человеком
графиняВишенка• 22 июня 2025
Ответ дляМандолина Бу
В мене покійна свекруха Ніна, я її настільки любила, що хотіла свою дочку так назвати. Народився син. Але якби були 2 доньки, то були б Ніна і Віра
Розкажіть будь ласка, про свою свекров, яка вона була, що Ви її любили і поважали. Я мама хлопця, дуже хочу невістку і хочу, щоб мене поважали.
Гладиолус• 22 июня 2025
Ответ дляДжонсонюк
О це точно , А ще Домініка , Мелісса, Меланія, Есмеральда
Зубожиння• 22 июня 2025
Ответ дляГладиолус
Меланія старовинне українське ім´я, досить розповсюджене було, як воно потрапило у ваш список есмеральд?
Бешене сарі• 22 июня 2025
Ответ дляГладиолус
У моего свекра баба была Доминика ,свекру моему 66 лет уже
Киевская область
PS:прабаба
Киевская область
PS:прабаба
Мандолина Бу• 22 июня 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Вона була щира, відкрита, абсолбтно приймаючи і любляча. Вона дуже любила своїй дітей (в неї син та дочка, дочка, нажаль, померла дуже молодою). Вона дуже до мене тепло ставилася. Я могла до неї просто прийти пити чаю, без чоловіка. І колись сказала сину (моєму чоловіку), вже перед смертю, Вона тяжко хворіла: дивись, будь нормальним люблячим чоловіком, я завжди на її стороні, і на тому світі буду на її стороні. Але під цим вона мала на увазі, щоб він не був таким довбойобом як його татусь, бр він їй знатно життя попсував
Ні грама• 22 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Почему? Как по мне простое, некрасивое. Колхозное советское
На вкус и цвет .... Мне например самое колхозное имя ґаля, а самое грубое и ужасное варварка-дикарка, но кто то же так называет своих дочерей и им нравится. И вообще Нина сейчас редкое имя, не заезженное как множество других
Перловая Кашка• 22 июня 2025
Ответ дляГладиолус
В мене племінниця Юлія , 3 роки) то вона одна всюди
У класі меншого сина була Юля. Їй зараз 11.
Так, вона була одна.
Винник• 22 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ваша высокая оценка очень важна и интересна!
Винник• 22 июня 2025
Ответ дляМандолина Бу
Цікаво, а жіночки, які навіть в такій абсолютно не провокаційній темі про імена для дітей, висралися своїм смердючим сарказмом, вони з народження такі смердючі чи після якоїсь травмуючої події)
Може пмс?
Творог для розжига• 22 июня 2025
Ответ дляБутерброд и я
Сколько вашей Нине лет? Не одной маленькой Ниночки не знаю, а имя красивое
Я зустрічала один раз лише. Зараз цій дівчинці років 10. Так незвично звучало серед сучасних імен. Гарне імʼя і дівчинці воно дуже підходило
Пишу_граммотно!• 22 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
И моей Нине 10 будет. Но я в своем городе знаю еще пару, помладше
Муууумие• 22 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Красивое, нежное, гармоничное!
ВсеЧетко• 22 июня 2025
Мені Ніна дуже подобається. А ще подобається Надія, але в моєму житті траплялися нехороші люди з цим іменем.
Мандолина Бу• 22 июня 2025
Ответ дляВинник
Ви не закінчили фразу))
Не пью, не курю• 22 июня 2025
Ответ дляПирожкиня
Вторую дочку бы назвала Пианина. Нина и Пианина, звучит?
Уж лучше Павлина, созвучнее.
Незламна• 22 июня 2025
Ответ дляИрина_Б_
зачем связывать имена братьев и сестер?
Тот же вопрос и у меня. Они же отдельные личности, вырастут и создают свои семьи. В моем детстве были двойняшки Аня и Таня)
Плекаю думи• 22 июня 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
І я збиралася, якщо другою народиться дівчинка, назвати Ніна, але народився хлопчик.
Шпондєр• 22 июня 2025
Ответ дляМандолина Бу
Менталітет
Я така бойова• 22 июня 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ніна Річчі наприклад.
Джонсонюк• 22 июня 2025
Ответ дляГладиолус
Там список огого)
На їх фоні Свєта, Іра, Ніна губляться)
Кудряшка Сью• 22 июня 2025
Ответ дляМорская свинка
У меня Нина, но дочка одна.
Вторую назвала бы Катя
Моя мама Ніна, а сестри Катя і Оля.
Морская свинка• 22 июня 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Уж лучше Павлина, созвучнее.
Точно, не замечала раньше что созвучно.